Pięć punktów Kościelskiego w DMPJ

0
93

Marcin Kościelski, który został wypożyczony do OK Kolejarza Opole tuż przed półfinałowy meczem ze Stalą Rzeszów dzisiaj reprezentował swój macierzysty klub w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Torunianin w rozgrywanej na torze w Gorzowie XIII rundzie półfinałów zdobył pięć punktów w trzech biegach. W zawodach brała również udział ekipa forBet Włókniarza Częstochowy, ale tym razem zabrakło w niej miejsca dla drugiego młodzieżowca OK Kolejarza, Adriana Woźniaka.

Wyniki:

I. Get Well Toruń – 25 pkt.:
19. Igor Kopeć-Sobczyński – 10 (2,3,3,2)
20. Daniel Kaczmarek – 10 (1,3,3,3)
21. Marcin Kościelski – 5 (2,-,1,2)
28. Aleks Rydlewski – 0 (0)

II. Cash Broker Stal Gorzów – 24 pkt.:
1. Rafał Karczmarz – 8 (3,3,2,-)
2. Alan Szczotka – 3 (1,1,-,1)
3. Hubert Czerniawski – 5 (d,3,-,2)
22. Mateusz Bartkowiak – 8 (3,3,2)

III. Betard Sparta Wrocław – 19 pkt.:
10. Przemysław Liszka – 10 (3,1,3,3)
11. Mateusz Dul – 0 (0,0,0,0)
12. Patryk Wojdyło – 9 (3,2,2,2)

IV. Falubaz Zielona Góra – 16 pkt.:
7. Mateusz Tonder – 8 (2,3,0,3)
8. Damian Boduch – 2 (1,0,1,w)
9. Damian Pawliczak – 6 (1,1,3,1)

V-VI. forBET Włókniarz Częstochowa – 15 pkt.:
4. Michał Gruchalski – 8 (2,2,3,1)
5. Bartosz Świącik – 4 (0,2,2,d)
6. Mateusz Świdnicki – 3 (0,1,1,1)

V-VI. ROW Rybnik – 15 pkt.:
13. Lars Skupień – 6 (2,2,d,2)
14. Robert Chmiel – 7 (1,2,3,1)
15. Przemysław Giera – 1 (0,1,0,-)
26. Dominik Tyman – 1 (1)

VII. Orzeł Łódź – 12 pkt.:
16. Jakub Miśkowiak – 10 (3,2,2,3)
17. Eryk Borczuch – 2 (0,1,0,1)
18. Mateusz Błażykowski – 0 (w,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (61,08) Karczmarz, Gruchalski, Szczotka, Świącik
2. (61,77) Liszka, Tonder, Boduch, Dul
3. (61,37) Miśkowiak, Skupień, Chmiel, Borczuch
4. (60,52) Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Czerniawski (d/4)
5. (61,89) Tonder, Gruchalski, Pawliczak, Świdnicki
6. (61,97) Wojdyło, Skupień, Liszka, Giera
7. (61,83) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Borczuch, Błażykowski (w/su)
8. (62,25) Czerniawski, Karczmarz, Pawliczak, Boduch
9. (61,81) Gruchalski, Wojdyło, Świdnicki, Dul
10. (62,24) Kaczmarek, Chmiel, Giera, Rydlewski
11. (61,56) Bartkowiak, Miśkowiak, Szczotka, Borczuch
12. (62,15) Chmiel, Świącik, Gruchalski, Skupień (d/4)
13. (62,43) Pawliczak, Miśkowiak, Boduch, Błażykowski
14. (62,53) Kaczmarek, Wojdyło, Kościelski, Dul
15. (61,48) Bartkowiak, Czerniawski, Chmiel, Giera
16. (61,87) Miśkowiak, Świącik, Świdnicki, Błażykowski
17. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Pawliczak, Tonder
18. (61,92) Liszka, Bartkowiak, Szczotka, Dul
19. (61,99) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Świdnicki, Świącik (d/4)
20. (61,97) Tonder, Skupień, Tyman, Boduch (w/u)
21. (61,93) Liszka, Wojdyło, Borczuch, Błażykowski

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy