Pierwszy mecz Polisa w Danii. Nasi goście startowali w DMPJ

0
392

Oskar Polis brał dziś udział w meczu duńskiej Speedway-Ligaen, gdzie zastąpił Mikkela Michelsena w składzie Slangerup Speedway. Kapitan naszej drużyny wywalczył sześć punktów i dwa bonusy.

Z kolei nasi „goście” startowali w kolejnej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na torze w Gorzowie rywalizował Mateusz Dul. Zawodnik H.Srzydlewska Orła Łódź zdobył osiem punktów. Na torze w Toruniu startował Jakub Krawczyk, który ostatecznie wywalczył trzynaście punktów.

Wyniki meczu Slangerup Speedway – Region Varde Elitesport

Slangerup Speedway – 43 pkt.
9. Andreas Lyager – 11 (2,0,3,3,w,3)
10. Jonas Seifert-Salk – 12+1 (2*,2,2,0,3,3)
11. Oskar Polis – 6+2 (1*,0,1,1,1,2*)
12. Kenneth Hansen – 9 (3,3,1,w,2,0)
13. William Drejer – 5+1 (1,1*,3,0)

Region Varde Elitesport – 41 pkt.
1. Timo Lahti – 11+1 (0,3,2,3,1*,2)
2. Tim Soerensen – 7+1 (1,1,d,2*,2,1)
3. Peter Ljung – 13+1 (3,3,2,3,1,1*)
4. Keynan Rew – 4 (0,0,-,2,2,0)
5. Bastian Borke – 6+2 (2*,3,0,1*,0)

Bieg po biegu:
1. Ljung, Lyager, Polis, Lahti – 3:3 – (3:3)
2. Hansen, Seifert-Salk, Soerensen, Rew – 5:1 – (8:4)
3. Ljung, Borke, Drejer, Polis – 1:5 – (9:9)
4. Lahti, Seifert-Salk, Soerensen, Lyager – 2:4 – (11:13)
5. Hansen, Ljung, Polis, Rew – 4:2 – (15:15)
6. Borke, Seifert-Salk, Drejer, Soerensen (d) – 3:3 – (18:18)
7. Lyager, Lahti, Hansen, Borke – 4:2 – (22:20)
8. Ljung, Soerensen, Polis, Seifert-Salk – 1:5 – (23:25)
9. Drejer, Rew, Borke, Hansen (w) – 3:3 – (26:28)
10. Lahti, Hansen, Ljung, Drejer – 2:4 – (28:32)
11. Lyager, Rew, Polis, Borke – 4:2 – (32:34)
12. Seifert-Salk, Soerensen, Lahti, Lyager (w) – 3:3 – (35:37)
13. Lyager, Polis, Soerensen, Rew – 5:1 – (40:38)
14. Seifert-Salk, Lahti, Ljung, Hansen – 3:3 – (43:41)

Wyniki DMPJ w Gorzowie

I. Maszewski GKM Grudziądz – 34 pkt.
5. Kacper Pludra – 11 (3,2,3,-,3)
6. Wiktor Rafalski – 5 (2,2,-,0,1)
7. Oliwier Kaźmierski – 2 (1,-,0,1,-)
8. Seweryn Orgacki – 7 (-,2,3,0,2)
18. Kacper Łobodziński – 9 (3,1,3,1,1)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 32 pkt.
9. Jakub Sroka – 7 (1,1,1,2,2)
10. Nikodem Bartoch – 8 (2,1,2,3,0)
11. Aleksander Grygolec – 9 (0,3,0,3,3)
12. Mateusz Dul – 8 (1,2,2,1,2)

III-IV. Cash Broker Stal Gorzów – 27 pkt.
1. Mateusz Bartkowiak – zwolnienie lekarskie
2. Oskar Hurysz – 12 (2,3,1,2,3,1)
3. Oskar Paluch – 15 (3,3,3,2,3,1)
4. Oliwier Ralcewicz – zwolnienie lekarskie

III-IV. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 27 pkt.
13. Błażej Wypior – 1 (1,0,-,0,-)
14. Kacper Kłosok – 6 (2,1,2,1,0)
15. Franciszek Majewski – 5 (0,d,-,2,3)
16. Steven Goret – 13 (3,3,2,3,2)
20. Bartosz Curzytek – 2 (1,1,0)

Bieg po biegu:
1. (59,28) Pludra, Kłosok, Dul, Ralcewicz (ns) – (0:3:1:2)
2. (59,11) Paluch, Rafalski, Wypior, Grygolec – (3:5:1:3)
3. (61,06) Łobodziński, Hurysz, Sroka, Majewski – (5:8:2:3)
4. (60,34) Goret, Bartoch, Kaźmierski, Bartkowiak (ns) – (5:9:4:6)
5. (60,49) Goret, Rafalski, Sroka, Ralcewicz (ns) – (5:11:5:9)
6. (59,14) Paluch, Pludra, Bartoch, Majewski (d) – (8:13:6:9)
7. (60,91) Hurysz, Dul, Łobodziński, Wypior – (11:14:8:9)
8. (61,19) Grygolec, Orgacki, Kłosok, Bartkowiak (ns) – (11:16:11:10)
9. (61,35) Orgacki, Bartoch, Curzytek, Ralcewicz (ns) – (11:19:13:11)
10. (59,18) Paluch, Kłosok, Sroka, Kaźmierski – (14:19:14:13)
11. (60,53) Pludra, Goret, Hurysz, Grygolec – (15:22:14:15)
12. (61,17) Łobodziński, Dul, Curzytek, Bartkowiak (ns) – (15:25:16:16)
13. (61,03) Goret, Paluch, Dul, Orgacki – (17:25:17:19)
14. (61,22) Grygolec, Majewski, Kaźmierski, Ralcewicz (ns) – (17:26:20:21)
15. (61,38) Bartoch, Hurysz, Kłosok, Rafalski – (19:26:23:22)
16. (59,50) Paluch, Sroka, Łobodziński, Wypior – (22:27:25:22)
17. (60,72) Hurysz, Sroka, Łobodziński, Curzytek – (25:28:27:22)
18. (61,25) Majewski, Dul, Rafalski, Ralcewicz (ns) – (25:29:29:25)
19. (61,82) Grygolec, Orgacki, Hurysz, Kłosok – (26:31:32:25)
20. (61,15) Pludra, Goret, Paluch, Bartoch – (27:34:32:27)

Wyniki DMPJ w Toruniu

I. KS Toruń – 51 pkt.
1. Krzysztof Lewandowski – 13 (3,2,3,3,2)
2. Mateusz Affelt – 12 (3,3,3,1,2)
3. Karol Żupiński – 13 (2,3,3,2,3)
4. Denis Zieliński – 13 (1,3,3,3,3)
17. Oskar Rumiński – ns

II-III. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 28 pkt.
5. Jakub Krawczyk – 13 (2,2,2,2,2,3)
6. Kacper Grzelak – 13 (3,2,2,3,2,1)
7. Sebastian Szostak – 2 (2,u,ns,ns,ns)
8. Jakub Poczta – zwolnienie lekarskie

II-III. WTS Sparta Wrocław – 28 pkt.
13. Dawid Rybak – 6 (1,1,1,1,2)
14. Michał Curzytek – 14 (3,3,2,3,3)
15. Mateusz Panicz – 5 (1,0,1,2,1)
16. Kacper Andrzejewski – 3 (w,0,1,1,1)

IV. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 9 pkt.
9.
 Krzysztof Sadurski – zwolnienie lekarskie
10. Kacper Szopa – 6+1 (1,1,2,0,2*,0)
11. Patryk Nater – zwolnienie lekarskie
12. Miłosz Grygolec – 3+1 (0,1*,2,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Curzytek, Krawczyk, Zieliński, Grygolec – (1:2:0:3)
2. Grzelak, Żupiński, Rybak – (3:5:0:4)
3. Affelt, Krawczyk, Panicz – (6:7:0:5)
4. Lewandowski, Szostak, Szopa, Andrzejewski (w/u) – (9:9:1:5)
5. Zieliński, Grzelak, Grygolec, Andrzejewski – (12:11:2:5)
6. Żupiński, Krawczyk, Szopa, Panicz – (15:13:3:5)
7. Affelt, Grygolec, Rybak, Szostak (u/1) – (18:13:5:6)
8. Curzytek, Lewandowski – (20:13:5:9)
9. Zieliński, Szopa, Rybak – (23:13:7:10)
10. Żupiński, Curzytek – (26:13:7:12)
11. Affelt, Krawczyk, Andrzejewski- (29:15:7:13)
12. Lewandowski, Grzelak, Panicz, Grygolec – (32:17:7:14)
13. Grzelak, Żupiński, Andrzejewski, Grygolec – (34:20:7:15)
14. Zieliński, Panicz – (37:20:7:17)
15. Curzytek, Grzelak, Affelt, Szopa – (38:22:7:20)
16. Lewandowski, Krawczyk, Rybak – (41:24:7:21)
17. Żupiński, Szopa, Andrzejewski – (44:24:9:22)
18. Zieliński, Rybak – (47:24:9:24)
19. Krawczyk, Affelt, Panicz, Grygolec – (49:27:9:25)
20. Curzytek, Lewandowski, Grzelak, Szopa – (51:28:9:28)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy