Polis wystąpi w Poznaniu

0
353

W niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 14.00, na torze w Poznaniu odbędzie się Mecz o Puchar Fundacji Polskiego Związku Motorowego. Zespół ebebe PSŻ Poznań zmierzy się w nim z drużyną Gwiazd 1 i 2 Ligi Żużlowej. W zespole Gwiazd wystąpi kapitan naszego zespołu, Oskar Polis.

Obie drużyny zmierzą się w tym meczu w siedmioosobowych składach. Jak poinformował organizator wydarzenia, zawody odbędą się wedle ligowej tabeli biegów, ale nie będą w nich konieczne do spełnienia wymogi regulaminowe, dotyczące obecności w składzie zawodników u23, u24 i juniorów.

Składy

Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej

1. Rasmus Jensen (Enea Falubaz Zielona Góra)
2. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole)
3. Tobiasz Musielak (Arged Malesa Ostrów)
4. Kenneth Bjerre (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
5. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra)
6. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
7. Matic Ivacić (Unia Tarnów)

ebebe PSŻ Poznań

9. Kevin Fajfer
10. Aleksandr Łoktajew
11. Adrian Gała
12. Emil Breum
13. Antonio Lindbäck
14. Adrian Cyfer
15. Jonas Seifert Salk

Mecz będzie miał element charytatywny. Siedem procent przychodu z biletów zostanie przekazany na rzecz Fundacji PZM, która powstała z myślą o niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych i sportowcom sportów motorowych. Fundacja PZM pragnie też zapobiegać wypadkom drogowym poprzez propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i ograniczać skutki wypadków poprzez upowszechnianie wiedzy o zasadach udzielania pierwszej pomocy. Zachęcamy do przekazania 1.5% podatku dla Fundacji PZM. Przekazanie 1,5% podatku to dosłownie chwila, a dokonać tego może każda osoba płacąca podatek dochodowy od osób fizycznych.

W formularzu PIT należy wpisać:

Fundacja Polskiego Związku Motorowego

KRS 0000302278

Komentarze

komentarzy