Poniedziałek i wtorek z kolejnymi startami naszych zawodników

0
240

Wtorki tradycyjnie zarezerwowane są dla szwedzkiej Bauhaus-Ligan oraz Ekstraligi U24. W Szwecji startowali Mathias Thoernblom i Filip Hjelmland. Obaj zgromadzili na swoim koncie po pięć punktów. Różnicę stanowiła ilość punktów bonusowych, których Filip zdobył dwa, a Mathias jeden.

Tymczasem w Ekstralidze U24 ponownie startował Emil Breum. Dzisiaj na torze w Grudziądzu wywalczył jedenaście punktów przeciwko toruńskim Aniołom.

Wczoraj, w zaległej kolejce Ekstraligi U24, w której Włókniarz Częstochowa podejmował Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz zdobył dziesięć punktów.

Wyniki meczu Lejonen Gislaved – Vargarna Norrkoeping:

Lejonen Gislaved – 68 pkt.
9.
 Jarosław Hampel – 13+2 (3,3,3,2*,2*)
10. Jaimon Lidsey – 6+3 (1,1*,2*,2*)
11. Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,3)
12. Mathias Thoernblom – 5+1 (2*,1,1,1)
13. Kacper Woryna – 12 (3,3,3,3)
14. Oliver Berntzon – 10+2 (3,2*,2*,3)
15. Casper Henriksson – 7+2 (2*,2,1,2*)

Vargarna Norrkoeping – 22 pkt.
1.
 Francis Gusts – ZZ
2. Adrian Cyfer – 1 (0,0,1,0,0)
3. Chris Harris – 3 (1,0,0,2,0,0)
4. Marcin Nowak – 8 (2,0,3,1,1,1)
5. Jakub Miśkowiak – 7 (0,2,2,2,1,0)
6. Ludvig Lindgren – 1 (1,0,0,0)
7. Daniel Henderson – 2 (u,1,t,1)

Bieg po biegu:
1. (65,80) Hampel, Nowak, Lidsey, Cyfer – 4:2 – (4:2)
2. (65,80) Berntzon, Henriksson, Lindgren, Henderson (u) – 5:1 – (9:3)
3. (65,80) Zmarzlik, Thoernblom, Harris, Nowak – 5:1 – (14:4)
4. (65,80) Woryna, Berntzon, Henderson, Miśkowiak – 5:1 – (19:5)
5. (64,50) Nowak, Henriksson, Lidsey, Lindgren – 3:3 – (22:8)
6. (64,20) Zmarzlik, Miśkowiak, Thoernblom, Cyfer – 4:2 – (26:10)
7. (63,80) Hampel, Lidsey, Nowak, Harris – 5:1 – (31:11)
8. (64,40) Zmarzlik, Miśkowiak, Thoernblom, Lindgren – 4:2 – (35:13)
9. (63,80) Woryna, Berntzon, Cyfer, Harris – 5:1 – (40:14)
10. (64,00) Hampel, Miśkowiak, Henriksson, Lindgren – 4:2 – (44:16)
11. (64,30) Woryna, Harris, Thoernblom, Cyfer – 4:2 – (48:18)
12. (63,90) Zmarzlik, Lidsey, Nowak, Cyfer – 5:1 – (53:19)
13. (63,60) Woryna, Hampel, Miśkowiak, Harris – 5:1 – (58:20)
14. (64,50) Berntzon, Henriksson, Henderson, Harris – 5:1 – (63:21)
15. (64,10) Zmarzlik, Hampel, Nowak, Miśkowiak – 5:1 – (68:22)

Wyniki meczu Kumla Indianerna – Dackarna Malilla:

Kumla Indianerna – 50 pkt.
9. Szymon Woźniak – 11+1 (1,1*,3,3,3)
10. Krzysztof Buczkowski – 6 (3,u,2,1,0)
11. Patryk Dudek – 15 (3,3,3,3,3)
12. Bartłomiej Kowalski – 5+2 (1,2*,2*,w)
13. Gleb Czugunow – 7 (1,3,2,1,0)
14. Johannes Stark – 0 (d,d,0)
15. Jonatan Grahn – 6 (3,2,1)

Dackarna Malilla – 40 pkt.
1. Timo Lahti – 7 (0,1,2,2,2)
2. Daniel Bewley – 0 (-)
3. Rasmus Jensen – 7+2 (2,0,1*,3,0,1*)
4. Ryan Douglas – 9 (2,0,3,3,1,0)
5. Andrzej Lebiediew – 10 (3,d,1,2,2,2)
6. Noel Wahlqvist – 2+1 (1*,1,0)
7. Filip Hjelmland – 5+2 (2,2*,0,1*)

Bieg po biegu:
1. (63,40) Buczkowski, Douglas, Woźniak, Lahti – 4:2 – (4:2)
2. (64,40) Grahn, Hjelmland, Wahlqvist, Stark (d) – 3:3 – (7:5)
3. (63,40) Dudek, Jensen, Kowalski, Douglas – 4:2 – (11:7)
4. (63,70) Lebiediew, Hjelmland, Czugunow, Stark (d) – 1:5 – (12:12)
5. (64,20) Douglas, Grahn, Wahlqvist, Buczkowski (u) – 2:4 – (14:16)
6. (62,30) Dudek, Kowalski, Lahti, Lebiediew (d) – 5:1 – (19:17)
7. (63,40) Douglas, Buczkowski, Woźniak, Jensen – 3:3 – (22:20)
8. (63,50) Dudek, Kowalski, Lebiediew, Hjelmland – 5:1 – (27:21)
9. (64,10) Czugunow, Lahti, Jensen, Stark – 3:3 – (30:24)
10. (63,10) Woźniak, Lebiediew, Grahn, Wahlqvist – 4:2 – (34:26)
11. (63,40) Jensen, Czugunow, Douglas, Kowalski (w) – 2:4 – (36:30)
12. (63,20) Dudek, Lahti, Buczkowski, Douglas – 4:2 – (40:32)
13. (63,00) Woźniak, Lebiediew, Czugunow, Jensen – 4:2 – (44:34)
14. (63,30) Woźniak, Lahti, Hjelmland, Buczkowski – 3:3 – (47:37)
15. (63,40) Dudek, Lebiediew, Jensen, Czugunow – 3:3 – (50:40)

Wyniki meczu Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz – KS Toruń:

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz – 44 pkt.
9.
 Dan Gilkes – 4+2 (2*,1,w,1*,-)
10. Patrick Baek – 0 (0,0,-,0)
11. Emil Breum – 11 (3,2,1,3,2)
12. Jan Przanowski – 3+2 (1*,1*,0,-,1)
13. Kacper Pludra – 8+1 (2,3,1*,2,0)
14. Kacper Łobodziński – 7+1 (2*,1,2,2)
15. Kevin Małkiewicz – 11+2 (3,2*,1,2*,3)

KS Toruń – 46 pkt.
1.
 Anders Rowe – 5 (1,1,3,0,d)
2. Antoni Kawczyński – 2+1 (0,0,2*,-,-)
3. Emil Poertner – 4 (0,0,3,1)
4. Nicolai Heiselberg – 10 (3,3,0,3,1)
5. Bastian Pedersen – 15 (3,3,3,3,3)
6. Krzysztof Lewandowski – 8+2 (1,2*,2*,1,2)
7. Mateusz Affelt – 2+1 (0,2*,0)
8. Oskar Rumiński – 0 ()

Bieg po biegu:
1. (69,69) Breum, Gilkes, Rowe, Poertner – 5:1 – (5:1)
2. (68,27) Małkiewicz, Łobodziński, Lewandowski, Affelt – 5:1 – (10:2)
3. (68,76) Pedersen, Pludra, Przanowski, Kawczyński – 3:3 – (13:5)
4. (68,87) Heiselberg, Lewandowski, Łobodziński, Baek – 1:5 – (14:10)
5. (67,99) Heiselberg, Breum, Przanowski, Poertner – 3:3 – (17:13)
6. (67,40) Pludra, Małkiewicz, Rowe, Kawczyński – 5:1 – (22:14)
7. (68,53) Pedersen, Affelt, Gilkes, Baek – 1:5 – (23:19)
8. (68,95) Poertner, Łobodziński, Pludra, Heiselberg – 3:3 – (26:22)
9. Rowe, Kawczyński, Małkiewicz, Gilkes (w) – 1:5 – (27:27)
10. (68,83) Pedersen, Lewandowski, Breum, Przanowski – 1:5 – (28:32)
11. (67,69) Heiselberg, Łobodziński, Gilkes, Rowe – 3:3 – (31:35)
12. Breum, Małkiewicz, Lewandowski, Affelt – 5:1 – (36:36)
13. (67,85) Pedersen, Pludra, Poertner, Baek – 2:4 – (38:40)
14. (67,91) Małkiewicz, Lewandowski, Przanowski, Rowe (d) – 4:2 – (42:42)
15. (67,84) Pedersen, Breum, Heiselberg, Pludra – 2:4 – (44:46)

Wyniki meczu Włókniarz Częstochowa – Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz:

Włókniarz Częstochowa – 51 pkt.
9. Mitchell Cluff – 1+1 (w,1*,0,0,-)
10. Steven Goret – 11+1 (3,2,3,1,2*)
11. Bartosz Śmigielski – 7+1 (2,3,2*,0)
12. Szymon Wolski – 1 (1,0,-,-,-)
13. James Pearson – 12 (3,3,3,0,3)
14. Kacper Halkiewicz – 5+1 (2,1,2*)
15. Kajetan Kupiec – 7+1 (1*,1,2,3)
16. Szymon Ludwiczak – 7+1 (3,2,2*)

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz – 39 pkt.
1. Emil Breum – 10 (3,2,2,1,1,1)
2. Jacob Hook – 0 (0,0,-,-,-)
3. Patrick Baek – 4 (1,2,1,-)
4. Mathias Tresarrieu – 1+1 (0,1*,w,-,-)
5. Kacper Pludra – 8+2 (2,3,1*,u,2*,0)
6. Kevin Małkiewicz – 7 (0,2,1,3,1)
7. Kacper Łobodziński – 9 (3,0,3,3,0)

Bieg po biegu:
1. (64,87) Breum, Śmigielski, Baek, Cluff (w) – 2:4 – (2:4)
2. (63,96) Łobodziński, Halkiewicz, Kupiec, Małkiewicz – 3:3 – (5:7)
3. (64,72) Pearson, Pludra, Wolski, Hook – 4:2 – (9:9)
4. (65,25) Goret, Małkiewicz, Halkiewicz, Tresarrieu – 4:2 – (13:11)
5. (65,16) Śmigielski, Baek, Tresarrieu, Wolski – 3:3 – (16:14)
6. (65,35) Pearson, Breum, Kupiec, Hook – 4:2 – (20:16)
7. (64,06) Pludra, Goret, Cluff, Łobodziński – 3:3 – (23:19)
8. (65,50) Pearson, Halkiewicz, Baek, Tresarrieu (w) – 5:1 – (28:20)
9. (65,41) Goret, Breum, Pludra, Cluff – 3:3 – (31:23)
10. (65,97) Ludwiczak, Śmigielski, Małkiewicz, Pludra (u) – 5:1 – (36:24)
11. (66,09) Łobodziński, Ludwiczak, Breum, Cluff – 2:4 – (38:28)
12. (65,12) Łobodziński, Kupiec, Breum, Śmigielski – 2:4 – (40:32)
13. (65,65) Małkiewicz, Pludra, Goret, Pearson – 1:5 – (41:37)
14. (66,84) Kupiec, Ludwiczak, Małkiewicz, Łobodziński – 5:1 – (46:38)
15. (65,15) Pearson, Goret, Breum, Pludra – 5:1 – (51:39)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy