Power Duck Iveston PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole [awizowane składy]

0
221

W dniu dzisiejszym poznaliśmy awizowane składy na drugi półfinałowy mecz 2. Ligi Żużlowej. Gospodarzem spotkania będzie Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

Obydwa zespoły przystąpią do rewanżu w niezmienionych personalnie składach. Zmiany nastąpiły jedynie w ustawieniach par zespołów. Tym samym w ekipie prowadzonej przez Jarosława Dymka ponownie zobaczymy Erika Rissa, który w swoim debiucie w Opolu wywalczył siedem punktów. Jedyna zmiana nastąpiła na pozycjach młodzieżowych. Tym razem z numerem 6 pojedzie Patryk Wojdyło, a Damian Lotarski został przesunięty pod numerem 7. W prawie identycznym zestawieniu opolski Kolejarz zdołał wywieźć zwycięstwo z Poznania w rundzie zasadniczej. Zabraknie jedynie Kevina Woelberta, który został zastąpiony przez swojego rodaka.

Na taki sam skład postawił również Tomasz Bajerski, trener wielkopolskiego zespołu. Tutaj również różnice polegają na zmianach w ustawieniach par. David Bellego został przesunięty pod numer 13 i będzie rozpoczynał mecz od biegu z młodzieżowcami. Pierwszą parę stworzą Robert Miśkowiak i Władimir Borodulin.

Awizowane składy:

Power Duck Iveston PSŻ Poznań:
9. Robert Miśkowiak
10. Władimir Borodulin
11. Marcin Nowak
12. Eduard Krcmar
13. David Bellego
14. Marek Lutowicz
15. Michał Curzytek

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Hubert Łęgowik
2. Mads Hansen
3. Oskar Polis
4. Erik Riss
5. Bjarne Pedersen
6. Patryk Wojdyło
7. Damian Lotarski

Niedziela 25.08.2019
16:30 – Próba toru
16:45 – Prezentacja
17:00 – Start do pierwszego biegu

Wynik pierwszego meczu: 49:41 dla OK Bedmet Kolejarza Opole

Komentarze

komentarzy