Przegląd występów Kolejarzy: 09.09-15.09

0
260

Tradycyjnie już, po zakończonym przez opolską drużynę sezonie, przedstawiamy wyniki zawodników OK Bedmet Kolejarza Opole z całego tygodnia. Tym razem, jako pierwszy na tor wyjechał Damian Lotarski, który wziął udział w zaległej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zdobył on siedem punktów w czterech biegach. Zawody w Lublinie były ostatnimi w fazie półfinałowej. Finał odbędzie się 25 września w Grudziądzu.

W tym samym dniu na tor, po kontuzji powrócił Charles Wright, który w meczu Premiership League wywalczył sześć punktów i jeden bonus.

Z kolei we wtorek doszło do zaległego pojedynku w lidze duńskiej pomiędzy Grindsted Speedway Klub a Esbjerg Vikings, który zakończył się awansem „Wikingów” do finału rozgrywek. W barwach tego zespołu startował Bjarne Pedersen. Duńczyk zanotował bardzo dobry występ, zapisując przy swoim nazwisku czternaście punktów.

Środa była wolna od startów zawodników opolskiej drużyny, ale już w czwartek startowało ich pięciu w trzech różnych zawodach. W finale Srebrnego Kasku startowali nasi „goście” z Wrocławia, czyli Patryk Wojdyło i Przemysław Liszka. Niestety obaj zawodnicy znaleźli się w dolnej części klasyfikacji turnieju. Wojdyło zajął dziesiąte miejsce z sześcioma punktami, Liszka z pięcioma zajął dopiero trzynaste miejsce.

W tym samym czasie na Stadionie im. Anatolija Stiepanowa w Togliatti czołowi rosyjscy żużlowcy walczyli o tytuł Indywidualnego Mistrza kraju. W zawodach startowali Denis Gizatullin i Ilja Czałow. Lepiej w finale tych rozgrywek spisał się Czałow, który zmagania zakończył na piątym miejscu. Gizatullin musiał zadowolić się ósmą lokatą.

Czwartkowy wieczór zakończył start Erika Rissa w pojedynku Poole Pirates z King’s Lynn Stars. W meczu rozgrywanym w ramach Premiership League zdobył on dziewięć punktów w sześciu biegach.

Dzień później w turnieju Night of the Fights, odbywającym się w Cloppenburgu startował Mads Hansen. Młody Duńczyk nie zaliczy tych zawodów do udanych. Z dwoma zdobytymi punktami zajął ostatnie miejsce. Podczas całego turnieju pokonał jedynie Maxa Dilgera oraz skorzystał na wykluczeniu Mikkela Becha.

W Toruniu w piątkowym, towarzyskim turnieju młodzieżowców brał udział Mateusz Adamczewski. Turniej miał charakter zawodów parowych. Razem z Piotrem Gryszpińskim zajęli drugie miejsce.

Również w piątek, doszło do pojedynku Redcar Bears z Glasgow Tigers w ramach rozgrywek Championship League. Barwy „Niedźwiedzi” ponownie reprezentowali Charles Wright i Erik Riss. Dobry występ zanotował Brytyjczyk, który przy swoim nazwisku zapisał piętnaście punktów w sześciu biegach. Cztery zdobył Erik Riss, a gospodarze przegrali ten mecz dwoma punktami.

Z kolei w sobotę został rozegrany finał duńskiej Division 1. W zwycięskiej ekipie startował Christian Thaysen, który był drugim najlepszym zawodnikiem Fjelsted Speedway Klub.

W sobotę i w niedzielę rozegrano także finałowy dwumecz rozrywek Championship Shield. W finale zmierzyły się Leicester Lions i Eastbourne Eagles. W barwach „Orłów” startował Richard Lawson, który w ciągu dwóch dni zmagań zdobył łącznie dwadzieścia punktów i jeden bonus. Oba mecze zakończyły się zwycięstwami „Lwów”.

Niedzielny wieczór należał do Erika Rissa i Charlesa Wrighta, którzy zakończyli ten tydzień startem w meczu Championship League. Niemiec wywalczył czternaście punktów w sześciu biegach, Brytyjczyk zdobył ich dziesięć w czterech.

[PONIEDZIAŁEK 09.09.2019]

Zaległa VIII runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

I miejsce: Lokomotiv Daugavpils – 21 pkt
16. Artiom Trofimow – 10 (2,2,3,3)
17. Ricards Ansviesulis – 4 (1,2,0,1)
18. Francis Gusts – 7 (3,1,1,2)

II-III miejsce: Bogdanka Motor Lublin – 20 pkt
1. Wiktor Trofimow jr – 12 (3,3,3,3)
2. Maciej Kuromonow – 6 (2,3,1,0)
3. Jakub Szpytma – 2 (u,1,1,0)

II-III miejsce: MRGARDEN GKM Grudziądz – 20 pkt
13. Kacper Łobodziński – 2 (0,1,0,1)
14. Marcin Turowski – 11 (3,2,3,3)
15. Damian Lotarski – 7 (2,1,2,2)
26. Fabian Lotarski – ns

IV-VI miejsce: Arged Malesa TŻ Ostrovia – 17 pkt
4. Marcin Kościelski – 5 (1,2,-,2)
5. Kamil Nowacki – 3 (0,1,2,-)
6. Sebastian Szostak – 5 (1,3,-,1)
23. Kacper Grzelak – 4 (2,0,2)

IV-VI miejsce: Fogo Unia Leszno – 17 pkt
7. Szymon Szlauderbach – 12 (3,3,3,3)
8. Krzysztof Sadurski – 5 (1,2,2,0)
9. Hubert Ścibak – 0 (w,u,u,0)

IV-VI miejsce: Get Well Apro Toruń – 17 pkt
19. Kamil Kiełbasa – 4 (1,1,2,0)
20. Igor Kopeć-Sobczyński – 11 (2,3,3,3)
21. Jakub Janik – 2 (0,d,1,1)

VII miejsce: truly.work Stal Gorzów – 14 pkt
10. Mateusz Bartkowiak – 10 (2,3,2,3)
11. Wiktor Jasiński – 1 (w,0,w,1)
12. Kamil Pytlewski – 3 (0,1,2,0)

Bieg po biegu:
1. Trofimow jr, Kuromonow, Kościelski, Nowacki
2. Szlauderbach, Bartkowiak, Sadurski, Jasiński (u/w)
3. Turowski, A.Trofimow, Ansviesulis, Łobodziński
4. Trofimow jr, Kopeć-Sobczyński, Kiełbasa, Szpytma (u)
5. Szlauderbach, Kościelski, Szostak, Ścibak (u/w)
6. Bartkowiak, Lotarski, Łobodziński, Pytlewski
7. Gusts, Ansviesulis, Kiełbasa, Janik
8. Trofimow jr, Sadurski, Szpytma, Ścibak (u)
9. Szostak, Grzelak, Pytlewski, Jasiński
10. Kopeć-Sobczyński, Turowski, Lotarski, Janik (d)
11. Kuromonow, A.Trofimow, Szpytma, Ansviesulis
12. Turowski, Kościelski, Nowacki, Łobodziński
13. A.Trofimow, Sadurski, Gusts, Ścibak (u)
14. Kopeć-Sobczyński, Pytlewski, Janik, Jasiński (u/w)
15. Turowski, Lotarski, Kuromonow, Szpytma
16. A.Trofimow, Nowacki, Gusts, Grzelak
17. Szlauderbach, Kiełbasa, Janik, Ścibak
18. Trofimow jr, Bartkowiak, Jasiński, Kuromonow
19. Kopeć-Sobczyński, Grzelak, Szostak, Kiełbasa
20. Szlauderbach, Lotarski, Łobodziński, Sadurski
21. Bartkowiak, Gusts, Ansviesulis, Pytlewski

 

Premiership League: Peterborough Panthers – Swindon Robins

Peterborough Panthers – 44 pkt.
1. Charles Wright – 6+1 (w,2,1*,2,1)
2. Tyron Proctor – 2 (1,0,1,-)
3. Hans Andersen – 5 (0,1,2,2)
4. Scott Nicholls – 2+1 (1,0,1*,-)
5. Rohan Tungate – 6 (1,3,2,0)
6. Ulrich Oestergaard – 5+2 (2*,1,0,2*)
7. Ryan Douglas – 18+1 (3,3,3,2,1*,3,3)

Swindon Robins – 46 pkt.
1. Jason Doyle – 9+1 (2*,3,1,3)
2. Adam Ellis – 10+1 (3,2*,2,3,0)
3. Rasmus Jensen – 13 (3,2,3,3,2)
4. Tobiasz Musielak – 3+1 (2*,0,u,1)
5. Troy Batchelor – 9 (2,3,3,1)
6. Ellis Perks – 1 (0,1,d,d)
7. Claus Vissing – 1 (1,w,d,0)

Bieg po biegu:
1. Ellis, Doyle, Proctor, Wright (w) – 1:5 – (1:5)
2. Douglas, Oestergaard, Vissing, Perks – 5:1 – (6:6)
3. Jensen, Musielak, Nicholls, Andersen – 1:5 – (7:11)
4. Douglas, Batchelor, Tungate, Vissing (w/u) – 4:2 – (11:13)
5. Doyle, Ellis, Andersen, Nicholls – 1:5 – (12:18)
6. Batchelor, Wright, Perks, Proctor – 2:4 – (14:22)
7. Tungate, Jensen, Oestergaard, Musielak – 4:2 – (18:24)
8. Douglas, Ellis, Proctor, Vissing (d) – 4:2 – (22:26)
9. Batchelor, Andersen, Nicholls, Perks (d) – 3:3 – (25:29)
10. Jensen, Douglas, Wright, Musielak (u) – 3:3 – (28:32)
11. Ellis, Tungate, Doyle, Oestergaard – 2:4 – (30:36)
12. Jensen, Andersen, Douglas, Perks (d) – 3:3 – (33:39)
13. Doyle, Wright, Batchelor, Tungate – 2:4 – (35:43)
14. Douglas, Oestergaard, Musielak, Vissing – 5:1 – (40:44)
15. Douglas, Jensen, Wright, Ellis – 4:2 – (44:46)

 

[WTOREK 10.09.2019]

Metal Speedway League: Grindsted Speedway Klub – Esbjerg Vikings

Grindsted Speedway Klub: 42 pkt.
1. Hans Andersen – (2,1,0,2*,2,2) 9+1
2. Jaimon Lidsey – (1,1*,3,2,6!,1) 14+1
3. Adam Ellis – (3,0,3,1*,3,1*,3) 14+2
4. Kasper Andersen – (d,1,1,-,0) 2
5. Emil Grøndal – (2,0,0,1,0) 3
6. Morten Piepenbrick – ns

Esbjerg Vikings: 45 pkt.
1. Bjarne Pedersen – (d,3,3,3,3,2) 14
2. Luke Becker – (3,3,2,0,2*,0) 10+1
3. Jonas Jeppesen – (2,2*,2,3,0,3) 12+1
4. Matias Nielsen – (1,u,2*,1*,1,1) 6+2
5. Jonas Knudsen – (0,1*,2,0) 3+1
6. Mark Beyer – ns

Bieg po biegu:
1. Becker, H.Andersen, Lidsey, Pedersen(d) – 3:3
2. Ellis, Jeppesen, Nielsen, K.Andersen(d) – 3:3 – (6:6)
3. Becker, Grøndal, Lidsey, Knudsen – 3:3 – (9:9)
4. Pedersen, Jeppesen, H.Andersen, Ellis – 1:5 – (10:14)
5. Lidsey, Becker, K.Andersen, Nielsen(u) – 4:2 – (14:16)
6. Ellis, Jeppesen, Knudsen, Grøndal – 3:3 – (17:19)
7. Pedersen, Nielsen, K.Andersen, H.Andersen – 1:5 – (18:24)
8. Jeppesen, Lidsey, Ellis, Becker – 3:3 – (21:27)
9. Ellis, Knudsen, Nielsen, Grøndal – 3:3 – (24:30)
10. Pedersen, Becker, Grøndal, K.Andersen – 1:5 – (25:35)
11. Lidsey(6), H.Andersen, Nielsen, Knudsen – 8:1 – (33:36)
12. Pedersen, H.Andersen, Ellis, Jeppesen – 3:3 – (36:39)
13. Jeppesen, H.Andersen, Nielsen, Grøndal – 2:4 – (38:43)
14. Ellis, Pedersen, Lidsey, Becker – 4:2 – (42:45)

 

[CZWARTEK 12.09.2019]

Finał Srebrnego Kasku w Grudziądzu

1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 11 (1,3,2,3,2)
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 10 (2,d,3,2,3)
5. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 10 (3,2,1,1,3)
6. Robert Chmiel (PGG ROW Rybnik) – 10 (2,1,3,3,1)
7. Wiktor Trofimow jr (Speed Car Motor Lublin) – 10 (2,3,2,1,2)
8. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (0,3,2,2,0)
9. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 7 (2,2,1,0,2)
10. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 6 (w,0,3,2,1)
11. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów) – 5 (3,1,0,1,0)
13. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 5 (1,1,1,1,1)
14. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 2 (0,0,0,0,2)
15. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 2 (w,1,1,u,0)
16. Tomasz Orwat (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) – 1 (1,0,0,d,0)
17. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 0 (w,-,-,-,-)
18. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – ns

Bieg po biegu:
1. Rolnicki, Smektała, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło (w/u)
2. Gruchalski, Szlauderbach, Orwat, Krakowiak
3. Kubera, Chmiel, Liszka, Miśkowiak
4. Karczmarz, Trofimow jr, Lampart, Curzytek (w/u) (Drabik – w/2min)
5. Miśkowiak, Kopeć-Sobczyński, Karczmarz, Krakowiak
6. Kubera, Szlauderbach, Curzytek, Wojdyło
7. Lampart, Gruchalski, Chmiel, Smektała (d3)
8. Trofimow jr, Rolnicki, Liszka, Orwat
9. Chmiel, Trofimow jr, Szlauderbach, Kopeć-Sobczyński
10. Wojdyło, Lampart, Liszka, Krakowiak
11. Smektała, Miśkowiak, Curzytek, Orwat
12. Gruchalski, Kubera, Rolnicki, Karczmarz
13. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Liszka, Curzytek (u4)
14. Chmiel, Wojdyło, Karczmarz, Orwat (d4)
15. Kubera, Smektała, Trofimow jr, Krakowiak
16. Lampart, Miśkowiak, Rolnicki, Szlauderbach
17. Kubera, Lampart, Kopeć-Sobczyński, Orwat
18. Gruchalski, Trofimow jr, Wojdyło, Miśkowiak
19. Smektała, Szlauderbach, Liszka, Karczmarz
20. Rolnicki, Krakowiak, Chmiel, Curzytek
Bieg dodatkowy o 1. miejsce. Kubera, Gruchalski

 

Finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w Togliatti

1. Andriej Kudriaszow – 15 (3,3,3,3,3)
2. Grigorij Łaguta – 13 (2,3,3,3,2)
3. Wiktor Kułakow – 12 (3,2,1,3,3)
4. Władimir Borodulin – 11 (2,2,3,2,2)
5. Ilja Czałow – 9 (1,2,2,1,3)
6. Gleb Czugunow – 8 (3,1,2,2,0)
7. Witalij Kotlar – 8 (3,1,0,2,2)
8. Denis Gizatullin – 8 (2,3,1,0,2)
9. Roman Lachbaum – 7,5 (1,0.5,1,2,3)
10. Renat Gafurow – 7 (1,3,2,1,0)
11. Paweł Łaguta – 6 (0,0,2,3,1)
12. Igor Kononow – 4,5 (0,0.5,3,1,0)
13. Marat Gatiatow – 3 (0,2,0,0,1)
14. Władimir Morozow – 3 (0,1,0,1,1)
15. Wiaczesław Monachow – 3 (t,1,1,w,1)
16. Władimir Bogma – 2 (2,0,t,0,-)
17. Iwan Bolszakow – 1 (1,0)
18. Siemion Zujew – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Kułakow, G. Łaguta, Gafurow, P. Łaguta
2. Czugunow, Gizatullin, Lachbaum (0,5 pkt), Kononow (0,5 pkt)
3. Kotlar, Bogma, Bolszakow (Monachow – t), Morozow
4. Kudriaszow, Borodulin, Czałow, Gatiatow
5. G. Łaguta, Gatiatow, Kotlar, Lachbaum
6. Gizatullin, Borodulin, Monachow, P. Łaguta
7. Kudriaszow, Kułakow, Morozow, Kononow
8. Gafurow, Czałow, Czugunow, Bogma
9. G. Łaguta, Czałow, Gizatullin, Morozow
10. Kudriaszow, P. Łaguta, Lachbaum, Zujew (Bogma – t)
11. Borodulin, Czugunow, Kułakow, Kotlar
12. Kononow, Gafurow, Monachow, Gatiatow
13. G. Łaguta, Borodulin, Kononow, Bogma
14. P. Łaguta, Czugunow, Morozow, Gatiatow
15. Kułakow, Lachbaum, Czałow, Monachow (w/u)
16. Kudriaszow, Kotlar, Gafurow, Gizatullin
17. Kudriaszow, G. Łaguta, Monachow, Czugunow
18. Czałow, Kotlar, P. Łaguta, Kononow
19. Kułakow, Gizatullin, Gatiatow, Bolszakow
20. Lachbaum, Borodulin, Morozow, Gafurow

 

Premiership League: Poole Pirates – King’s Lynn Stars

Poole Pirates – 58 pkt
1. Brady Kurtz – 9 (2,3,3,1)
2. Nicolas Covatti – 5+3 (1*,0,2*,2*)
3. Nicolai Klindt – 12 (3,3,2,3,1)
4. Josh Grajczonek – 6+1 (1,1,1*,3)
5. Jack Holder – 14 (3,2,3,3,3)
6. Tomas H. Jonasson – 4+2 (1*,0,1,2*)
7. Ryan Douglas – 8+1 (2,2*,3,1)

King’s Lynn Stars – 32 pkt
1. Chad Wirtzfield – 0 (0,0,0,-)
2. Chris Harris – 8 (3,2,1,0,2)
3. Erik Riss – 9 (2,3,1,2,1,0)
4. Thomas Joergensen – zastępstwo zawodnika
5. Craig Cook – 10 (1,2,3,2,2)
6. Lewis Kerr – 4+1 (3,0,1*,0,-,0,0)
7. Nicklas Porsing – 1 (0,0,-,1,0,0,-)

Bieg po biegu:
1. Harris, Kurtz, Covatti, Wirtzfield – 3:3 – (3:3)
2. Kerr, Douglas, Jonasson, Porsing – 3:3 – (6:6)
3. Klindt, Riss, Grajczonek, Porsing – 4:2 – (10:8)
4. Holder, Douglas, Cook, Kerr – 5:1 – (15:9)
5. Klindt, Harris, Grajczonek, Wirtzfield – 4:2 – (19:11)
6. Kurtz, Cook, Kerr, Covatti – 3:3 – (22:14)
7. Riss, Holder, Porsing, Jonasson – 2:4 – (24:18)
8. Douglas, Covatti, Harris, Porsing – 5:1 – (29:19)
9. Cook, Klindt, Grajczonek, Kerr – 3:3 – (32:22)
10. Kurtz, Covatti, Riss, Harris – 5:1 – (37:23)
11. Holder, Harris, Jonasson, Wirtzfield – 4:2 – (41:25)
12. Klindt, Riss, Douglas, Porsing – 4:2 – (45:27)
13. Holder, Cook, Kurtz, Kerr – 4:2 – (49:29)
14. Grajczonek, Jonasson, Riss, Kerr – 5:1 – (54:30)
15. Holder, Cook, Klindt, Riss – 4:2 – (58:32)

 

[PIĄTEK 13.09.2019]

Turniej Night of the Fights w Cloppenburgu

1. David Bellego (Francja) – 15+3 (3,2,3,2,2,3)
2. Adrian Gała (Polska) – 13+3 (2,1,3,2,3,2)
3. Rene Deddens (Niemcy) – 11+2 (3,3,3,1,w,1)
4. Martin Smolinski (Niemcy) – 9+2 (1,3,1,3,1,0)
5. Jason Doyle (Australia) – 14+1 (3,3,2,3,3)
6. Przemysław Pawlicki (Polska) – 12+1 (2,2,2,3,3)
7. Wiktor Kułakow (Rosja) – 9+0 (2,3,2,2,0)
8. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 8+0 (0,2,1,3,2)
9. Timo Lahti (Finlandia) – 8 (1,1,2,1,3)
10. Dimitri Berge (Francja) – 7 (3,2,0,1,1)
11. Paco Castagna (Włochy) – 6 (0,0,3,2,1)
12. Mikkel Bech (Dania) – 4 (2,0,w,w,2)
13. Luke Becker (USA) – 4 (1,0,1,0,2)
14. Max Dilger (Niemcy) – 2 (1,1,0,0,0)
15. Lukas Fienhage (Niemcy) – 2 (0,1,1,w,0)
16. Mads Hansen (Dania) – 2 (w,0,0,1,1)
17. Theo Pijper (Holandia) – NS

Bieg po biegu:
1. Doyle, Gała, Lahti, Huckenbeck
2. Deddens, Kułakow, Becker, Castagna
3. Berge, Bech, Dilger, Fienhage
4. Bellego, Pawlicki, Smolinski, Hansen (w)
5. Deddens, Bellego, Lahti, Bech
6. Doyle, Pawlicki, Dilger, Castagna
7. Kułakow, Berge, Gała, Hansen
8. Smolinski, Huckenbeck, Fienhage, Becker
9. Castagna, Lahti, Smolinski, Berge
10. Deddens, Doyle, Fienhage, Hansen
11. Gała, Pawlicki, Becker, Bech (w)
12. Bellego, Kułakow, Huckenbeck, Dilger
13. Pawlicki, Kułakow, Lahti, Fienhage (w)
14. Doyle, Bellego, Berge, Becker
15. Smolinski, Gała, Deddens, Dilger
16. Huckenbeck, Castagna, Hansen, Bech (w)
17. Lahti, Becker, Hansen, Dilger
18. Doyle, Bech, Smolinski, Kułakow
19. Gała, Bellego, Castagna, Fienhage
20. Pawlicki, Huckenbeck, Berge, Deddens (w)
Półfinał 1. Gała, Smolinski, Doyle, Kułakow
Półfinał 2. Bellego, Deddens, Pawlicki, Huckenbeck
Finał. Bellego, Gała, Deddens, Smolinski

 

Towarzyski turniej młodzieżowców w Toruniu

Wyniki klasy 500cc:
I. Para F: 16
21. Jakub Janik (0,2,1,1) 4
22. Aleks Rydlewski (3,3,3,3) 12

II. Para G: 13
23. Mateusz Adamczewski (1,2,1,0) 4
24. Piotr Gryszpiński (2,3,2,2) 9

III. Para I: 12
27. Fabian Lotarski (1,0,0,2) 3
28. Kacper Łobodziński (2,1,3,3) 9

IV. Para H: 9
25. Mateusz Panicz (3,0,2,W) 5
26. Wiktoria Garbowska (D,1,W,W) 1

 

Championship League: Redcar Bears – Glasgow Tigers

Redcar Bears – 44 pkt.

1. Charles Wright – (2,2,3,2,3,3) 15
2. Kasper Andersen – (1′,1′,w,2′) 4+3
3. Michael Palm Toft – (2,2,1′,3) 8+1
4. Jordan Stewart – (1′,1′,2,2′,0) 6+4
5. Erik Riss – (d,2,2,0) 4
6. Tom Woolley – (2,1′,0,-) 3+1
7. Nathan Greaves – (1′,1,2,d ) 4+1

Glasgow Tigers – 46 pkt.

1. Craig Cook – (3,3,3,1,2) 12
2. Sam Jensen – (0,0,3,1) 4+1
3. Claus Vissing – (3,3,w,2) 8
4. Mikkel B Andersen – (0,0,-,1,-) 0
5. Rasmus Jensen – (3,3,3,3,1′) 13+1
6. Connor Bailey – (3,0,0,1′,0) 4+1
7. Kyle Bickley – (0,2′,1,1,1) 5+1

Bieg po biegu:

  1. Cook, Wright, M.Andersen, S.Jensen – 3:3
  2. Bailey, Woolley, Greaves, Bickley – 3:3 – (6:6)
  3. Vissing, Toft, Stewart, M.Andersen – 3:3 – (9:9)
  4. R.Jensen, Bickley, Greaves, Riss (d) – 1:5 – (10:14)
  5. Cook, Toft, Stewart, S.Jensen – 3:3 – (13:17)
  6. R.Jensen, Wright, K.Andersen, Bailey – 3:3 – (16:20)
  7. Vissing, Riss, Woolley, M.Andersen (w) – 3:3 – (19:23)
  8. S.Jensen, Greaves, Bickley, K.Andersen (w) – 2:4 – (21:27)
  9. R.Jensen, Stewart, Toft, Bailey – 3:3 – (24:30)
  10. Wright, K.Andersen, Bickley, Vissing (w) – 5:1 – (29:31)
  11. Cook, Riss, Jensen, Woolley – 2:4 – (31:35)
  12. Toft, Vissing, Bailey, Greaves (d) – 3:3 – (34:38)
  13. R.Jensen, Wright, Cook, Riss – 2:4 – (36:42)
  14. Wright, Stewart, Bickley, Bailey – 5:1 – (41:43)
  15. Wright, Cook, R.Jensen, Stewart – 3:3 – (44:46)

 

[SOBOTA 14.09.2019]

Finał Division 1.: Fjelsted – Esbjerg – Brovst

Fjelsted Speedway Klub – 47 pkt.

  1. Jason Jørgensen – (3,2,3,2,3) 13
  2. Christian Thaysen – (2,3,1*,2*,3) 11+2
  3. Andreas Kaag Jensen – (2,1*,2,1*,1) 7+2
  4. Michael Thyme – (1*,1,1*,2*) 5+3
  5. Esben Hjerrild – (2,2,3,3,1) 11

Esbjerg Motor Sport Speedway – 40 pkt.

  1. Jonas Knudsen – (2*,0,0,2,0) 4+1
  2. Matias Nielsen – (3,3,2*,3,2) 13+1
  3. Emil Engstrøm – (3,2,3,1,3) 12
  4. Mark Beyer – (0,3,3,0,1) 7
  5. Jannik Sørensen – (1,2*,1,0) 4+1

Brovst Speedway Club – 19 pkt.

  1. Lasse Pørtner – (1,3,3,3,2) 12
  2. Tobias Thomsen – (d,2,0,w,2) 4
  3. Emil Pørtner – (0,ns,ns,ns) 0
  4. Klavs Kleinbergs – (w,0,0,0,0) 0
  5. Frederik Pedersen – (0,1,1,1,0) 3

Bieg po biegu:

  1. Nielsen, Knudsen, L.Pørtner, Thomsen (d)
  2. Jørgensen, Thaysen, E.Pørtner, Kleinbergs (w)
  3. Engstrøm, Jensen, Thyme, Beyer
  4. Nielsen, Thomsen, Sørensen, Pedersen
  5. L.Pørtner, Hjerrild, Jensen, Kleinbergs
  6. Thaysen, Engstrøm, Thyme, Knudsen
  7. Beyer, Sørensen, Pedersen
  8. L.Pørtner, Jørgensen, Thyme, Thomsen
  9. Beyer, Hjerrild, Thaysen, Knudsen
  10. Engstrøm, Nielsen, Pedersen, Kleinbergs
  11. Jørgensen, Jensen, Thomsen (w)
  12. Hjerrild, Thyme, Sørensen, Beyer
  13. L.Pørtner, Knudsen, Engstrøm
  14. Hjerrild, Thaysen, Pedersen, Kleinbergs
  15. Nielsen, Jørgensen, Jensen, Sørensen
  16. Thaysen, L.Pørtner, Hjerrild, Kleinbergs
  17. Jørgensen, Nielsen, Jensen, Knudsen
  18. Engstrøm, Thomsen, Beyer, Pedersen

 

Finał Championship Shield: Eastbourne Eagles – Leicester Lions

Eastbourne Eagles – 42 pkt.

1. Rory Schlein (G) – (3,3,2,2,2) 12
2. Georgie Wood ZZ
3. Kyle Newman – (2,1,3,1,3) 10
4. Lewis Kerr – (0,3,3,1) 7
5. Richard Lawson – (2,3,2,1′,0) 8+1
6. Jason Edwards – (0,3,0,0,1′,0,0) 4+1
7. Nathan Stoneman (G) – (1,0,0,0) 1
8. Richard Andrews – ns

Leicester Lions – 48 pkt.

1. Scott Nicholls – (2,2,3,3,3) 13
2. Tyrone Proctor – (1′,0,2,1) 4+1
3. Ellis Perks – (3,2,0,2) 7
4. Josh Pickering (G) – (1,1′,3,3,1) 9+1
5. Ryan Douglas – (3,2,2,0) 7
6. Joe Lawlor – (0,1′,0,1′) 2+2
7. Connor Mountain – (2,1,1′,2′) 6+2

Bieg po biegu:

  1. Schlein, Nicholls, Proctor, Edwards 3:3
  2. Edwards, Mountain, Stoneman, Lawlor – 4:2 – (7:5)
  3. Perks, Newman, Pickering, Kerr – 2:4 – (9:9)
  4. Douglas, Lawson, Mountain, Stoneman – 2:4 – (11:13)
  5. Kerr, Nicholls, Newman, Proctor – 4:2 – (15:15)
  6. Schlein, Douglas, Lawlor, Edwards – 3:3 – (18:18)
  7. Lawson, Perks, Pickering, Stoneman – 3:3 – (21:21)
  8. Newman, Proctor, Mountain, Edwards – 3:3 – (24:24)
  9. Kerr, Douglas, Newman, Lawlor – 4:2 – (28:26)
  10. Pickering, Schlein, Edwards, Perks – 3:3 – (31:29)
  11. Nicholls, Lawson, Proctor, Edwards – 2:4 – (33:33)
  12. Newman, Perks, Lawlor, Stoneman – 3:3 – (36:36)
  13. Nicholls, Schlein, Lawson, Douglas – 3:3 – (39:39)
  14. Pickering, Mountain, Kerr, Edwards – 1:5 – (40:44)
  15. Nicholls, Schlein, Pickering, Lawson – 2:4 – (42:48)

 

[NIEDZIELA 15.09.2019]

Finał Championship Shield: Leicester Lions – Eastbourne Eagles

Leicester Lions – 55 pkt. (103)

1. Scott Nicholls – (2′,2′,3,2) 9+2
2. Tyrone Proctor – (3,3,3,1) 10
3. Ellis Perks – (1′,2′,1′,3,1) 8+3
4. Josh Pickering (G) – (2,3,2,2) 9
5. Ryan Douglas – (2,3,3,u,3) 11
6. Joe Lawlor – (u,0,1,0) 1
7. Connor Mountain – (3,1′,2′,1) 7+2

Eastbourne Eagles – 34 pkt. (76)

1. Kevin Doolan (G) – (1,1,2,u) 4
2. Georgie Wood – ZZ
3. Kyle Newman – (u,1′,1,0,2) 4+1
4. Lewis Kerr – (3,2,2,3,0) 10
5. Richard Lawson – (3,1,3,3,2) 12
6. Jason Edwards – (1′,0,0,0) 1+1
7. Nathan Stoneman (G) – (2,w,0,0,1) 3

Bieg po biegu:

  1. Proctor, Nicholls, Doolan, Edwards – 5:1
  2. Mountain, Stoneman, Edwards, Lawlor (u) – 3:3 – (8:4)
  3. Kerr, Pickering, Perks, Newman (u) – 3:3 – (11:7)
  4. Lawson, Douglas, Mountain, Stoneman (w)  – 3:3 – (14:10)
  5. Pickering, Perks, Doolan, Stoneman – 5:1 – (19:11)
  6. Proctor, Nicholls, Lawson, Edwards – 5:1 – (24:12)
  7. Douglas, Kerr, Newman, Lawlor – 3:3 – (27:15)
  8. Proctor, Mountain, Newman, Stoneman – 5:1 – (32:16)
  9. Lawson, Pickering, Perks, Edwards – 3:3 – (35:19)
  10. Nicholls, Kerr, Proctor, Newman – 4:2 – (39:21)
  11. Douglas, Doolan, Lawlor, Edwards – 3:3 – (43:23)
  12. Perks, Newman, Mountain, Edwards – 4:2 – (47:25)
  13. Lawson, Nicholls, Douglas (u), Doolan (u) – 2:3 – (49:28)
  14. Kerr, Pickering, Stoneman, Lawlor – 2:4 – (51:32)
  15. Douglas, Lawson, Perks, Kerr – 4:2 – (55:34)

 

Championship League: Newcastle Diamonds – Redcar Bears

Newcastle Diamonds – 49 pkt.

1. Steve Worrall – (3,3,2′,3,3) 14+1
2. Max Clegg – (0,1,0,-) 1
3. Lasse Bjerre – (1′,1′,2,2′,1) 7+3
4. Matthew Wethers – (2,2,1′,2) 7+1
5. Tero Aarnio (G) – (2,u,2,0) 4
6. Ulrich Ostergaard – (2,3,3,3,-,3,1′) 15+1
7. Danny Phillips – (1′,0,-,0,-) 1+1

Redcar Bears – 40 pkt.

1. Charles Wright – (2,3,3,2) 10
2. Kasper Andersen – (1′,w,1′,1,0) 3+1
3. Michael Palm Toft – (3,2,1,w) 6
4. Jordan Stewart – (0,d,0,0) 0
5. Erik Riss – (3,2,3,1′,3,2) 14+1
6. Josh Embleton (G) – (0,0,0,-) 0
7. Nathan Greaves – (3,1,2,1,-) 7

Bieg po biegu:

  1. Worrall, Wright, Andersen, Clegg – 3:3
  2. Greaves, Ostergaard, Phillips, Embleton – 3:3 – (6:6)
  3. Toft, Wethers, Bjerre, Stewart – 3:3 – (9:9)
  4. Riss, Aarnio, Greaves, Phillips – 2:4 – (11:13)
  5. Wright, Wethers, Bjerre, Andersen (w) – 3:3 – (14:16)
  6. Worrall, Riss, Clegg, Embleton – 4:2 – (18:18)
  7. Ostergaard, Toft, Stewart (d), Aarnio (u) – 3:2 – (21:20)
  8. Ostergaard, Greaves, Andersen, Clegg – 3:3 – (24:23)
  9. Riss, Bjerre, Wethers, Embleton – 3:3 – (27:26)
  10. Ostergaard, Worrall, Toft, Stewart – 5:1 – (32:27)
  11. Wright, Aarnio, Andersen, Phillips – 2:4 – (34:31)
  12. Ostergaard, Bjerre, Greaves, Toft (w) – 5:1 – (39:32)
  13. Worrall, Wright, Riss, Aarnio – 3:3 – (42:35)
  14. Riss, Wethers, Ostergaard, Stewart – 3:3 – (45:38)
  15. Worrall, Riss, Bjerre, Andersen – 4:2 – (49:40)

wynik za: sportowefakty.pl, DMU RS, speedwayupdates.proboards.com, speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy