Przegląd występów Kolejarzy: 16.09-22.09

0
188

W tym tygodniu ściganie w lewo rozpoczęło się od dwóch dni w brytyjskiej Premiership League. W poniedziałkowych spotkaniach brali udział Erik Riss i Richard Lawson. Niemiec zdobył jedenaście punktów, zaś Brytyjczyk wywalczył ich dziewięć z jednym bonusem. Ponadto, we wtorek startował Charles Wright, który w meczu przeciwko Wolverhampton Wolves zdobył osiem punktów i jeden bonus.

W środę, w drugim dniu zmagań Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie brał udział Patryk Wojdyło. Gość opolskiego zespołu zajął trzynaste miejsce z czterema punktami.

W tym samym dniu w lidze rosyjskiej i duńskiej walczono o medale. W Rosji Ilja Czałow i Denis Gizatullin, reprezentujący kluby z Bałakowa i Oktiabrskij walczyli o brązowy krążek. Ostatecznie lepsi w dwumeczu okazali się zawodnicy Turbiny Bałakowo i to oni zakończyli sezon na trzecim miejscu.

W Danii złote medale zdobyli zawodnicy Team Fjelsted, z kolei drugie miejsce zajęła drużyna Esbjerg Vikings. W barwach srebrnej ekipy startował Bjarne Pedersen, który w pięciu wyścigach zdobył osiem punktów. Swój finał miał również turniej Fritte Cup, w którym ścigali się młodzi i zdolni Duńczycy. Wśród nich nie zabrakło Christiana Thaysena, który ostatecznie zajął czwarte miejsce.

W czwartek, ponownie na torze obecny był Erik Riss. Był to już ostatni ligowy mecz drużyny King’s Lynn Stars, która nie dostała się do fazy play-off. W niej znalazła się m.in. ekipa Ipswich Witches, w której startuje Richard Lawson.

Dzień później w Somerset poznaliśmy mistrza par klubowych Championship. W zawodach startowali Richard Lawson i Erik Riss. Na starcie turnieju stanęło jedenaście drużyn, a zawody składały się z dwudziestu pięciu wyścigów – dwudziestu dwóch w rundzie zasadniczej, dwóch półfinałów oraz finału. Punktacja poszczególnych biegów różniła się od dobrze znanej z zawodów indywidualnych i wyglądała następująca: 4-3-2-0.

W sobotę pierwszy raz od dłuższego czasu w zawodach startował Hubert Łęgowik. Wychowanek Włókniarza Częstochowa brał udział w 44. turnieju o Wielką Nagrodę Debreczyna. Zawody padły łupem Hansa Andersena. Zawodnik OK Bedmet Kolejarza Opole zajął  w nich trzynaste miejsce.

W sobotę również spełniło się jedno z marzeń Charles Wrighta, który wziął udział Speedway Grand Prix na torze w Cardiff. Brytyjczyk pokonał Leona Madsena, Patryka Dudka, Nielsa Kristiana Iversena, Janusza Kołodzieja i Roberta Lamberta. W klasyfikacji końcowej turnieju zajął dwunaste miejsce.

[PONIEDZIAŁEK 16.09.2019]

Premiership League: King’s Lynn Stars – Swindon Robins

King’s Lynn Stars – 39
1. Robert Lambert – 11 (3,3,3,1,1)
2. Tyron Proctor (gość) – 3+1 (1,0,1,1*,0)
3. Erik Riss – 11 (3,1,2,2,3,0)
4. Thomas Joergensen – zastępstwo zawodnika
5. Craig Cook – 8 (3,3,2,w)
6. Lewis Kerr – 6+1 (3,0,0,2,1*,0,0)
7. Nicklas Porsing – 0 (0,0,-,0)

Swindon Robins – 51
1. Jason Doyle – 13+1 (2,3,3,2*,3)
2. Adam Ellis – 6+1 (0,2*,3,1)
3. Rasmus Jensen – 6+1 (t,1*,2,3)
4. Tobiasz Musielak – 7+1 (2,2,1*,2)
5. Troy Batchelor – 11+2 (1*,2,3,3,2*)
6. Ellis Perks – 3+2 (1*,1*,0,0,1)
7. Claus Vissing – 5+1 (2,2,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Lambert, Doyle, Proctor, Ellis – 4:2 – (4:2)
2. Kerr, Vissing, Perks, Porsing – 3:3 – (7:5)
3. Riss, Musielak, Perks, Proctor – 3:3 – (10:8)
4. Cook, Vissing, Batchelor, Porsing – 3:3 – (13:11)
5. Doyle, Ellis, Riss, Kerr – 1:5 – (14:16)
6. Lambert, Batchelor, Proctor, Perks – 4:2 – (18:18)
7. Cook, Musielak, Jensen, Kerr – 3:3 – (21:21)
8. Ellis, Kerr, Proctor, Vissing – 3:3 – (24:24)
9. Batchelor, Riss, Kerr, Perks – 3:3 – (27:27)
10. Lambert, Jensen, Musielak, Proctor – 3:3 – (30:30)
11. Doyle, Cook, Ellis, Kerr – 2:4 – (32:34)
12. Jensen, Riss, Perks, Porsing – 2:4 – (34:38)
13. Batchelor, Doyle, Lambert, Cook (w) – 1:5 – (35:43)
14. Riss, Musielak, Vissing, Kerr – 3:3 – (38:46)
15. Doyle, Batchelor, Lambert, Riss – 1:5 – (39:51)

 

Premiership League: Poole Pirates – Ipswich Witches

Poole Pirates – 51
1. Brady Kurtz – 5 (0,2,0,3)
2. Nicolas Covatti – 8+1 (3,1*,3,1)
3. Nicolai Klindt – 7 (3,3,1,w)
4. Josh Grajczonek – 12+1 (2*,1,3,3,3)
5. Jack Holder – 8+1 (1,1,3,1,2*)
6. Tomas H. Jonasson – 6+1 (3,0,2*,1)
7. Ricky Wells – 5+2 (2*,0,2*,1)

Ipswich Witches – 39
1. Niels Kristian Iversen – 7 (2,2,1,2,w)
2. Cameron Heeps – 1+1 (1*,w,0,0)
3. Chris Harris – 8+1 (0,2*,3,3)
4. Richard Lawson – 9+1 (1,3,2*,2,1)
5. Daniel King – 7+1 (2*,3,2,0)
6. James Sarjeant – 2+1 (0,0,0,2*)
7. Jake Allen – 5 (1,3,1,0)

Bieg po biegu:
1. Covatti, Iversen, Heeps, Kurtz – 3:3 – (3:3)
2. Jonasson, Wells, Allen, Sarjeant – 5:1 – (8:4)
3. Klindt, Grajczonek, Lawson, Harris – 5:1 – (13:5)
4. Allen, King, Holder, Wells – 1:5 – (14:10)
5. Klindt, Iversen, Grajczonek, Heeps (w/u) – 4:2 – (18:12)
6. King, Kurtz, Covatti, Sarjeant – 3:3 – (21:15)
7. Lawson, Harris, Holder, Jonasson – 1:5 – (22:20)
8. Covatti, Wells, Allen, Heeps – 5:1 – (27:21)
9. Grajczonek, King, Klindt, Sarjeant – 4:2 – (31:23)
10. Harris, Lawson, Covatti, Kurtz – 1:5 – (32:28)
11. Holder, Jonasson, Iversen, Heeps – 5:1 – (37:29)
12. Harris, Sarjeant, Wells, Klindt (w/u) – 1:5 – (38:34)
13. Kurtz, Iversen, Holder, King – 4:2 – (42:36)
14. Grajczonek, Lawson, Jonasson, Allen – 4:2 – (46:38)
15. Grajczonek, Holder, Lawson, Iversen (w/su) – 5:1 – (51:39)

 

[WTOREK 17.09.2019]

Premiership League: Peterborough Panthers – Wolverhampton Wolves

Peterborough Panthers – 48 pkt.
9. Charles Wright – 8+1 (0,3,2*,3)
10. Tyron Proctor – 6+1 (2,0,1*,3)
11. Hans Andersen – 10+1 (1*,3,2,2,2)
12. Scott Nicholls – 4+1 (2,0,0,2*)
13. Rohan Tungate – 8+1 (1,2,3,2*,0)
14. Ulrich Oestergaard – 6 (3,0,0,3)
15. Jason Garrity – 6+1 (0,3,2,1*)

Wolverhampton Wolves – 42 pkt.
1. Sam Masters – zastępstwo zawodnika
2. Kyle Howarth – 5 (1,2,0,2)
3. Rory Schlein – 4+1 (0,3,0,1*,0)
4. Nick Morris – 8+1 (3,1*,1,1,1,1)
5. Jacob Thorssell – 13 (3,2,2,3,0,3)
6. Ryan Douglas – 8+1 (2,1*,1,3,1)
7. Luke Becker – 4+1 (1*,d,3,0)

Bieg po biegu:
1. Thorssell, Proctor, Howarth, Wright – 2:4 – (2:4)
2. Oestergaard, Douglas, Becker, Garrity – 3:3 – (5:7)
3. Morris, Nicholls, Andersen, Schlein – 3:3 – (8:10)
4. Garrity, Thorssell, Tungate, Becker (d) – 4:2 – (12:12)
5. Andersen, Howarth, Morris, Nicholls – 3:3 – (15:15)
6. Wright, Thorssell, Douglas, Proctor – 3:3 – (18:18)
7. Schlein, Tungate, Morris, Oestergaard – 2:4 – (20:22)
8. Becker, Garrity, Proctor, Howarth – 3:3 – (23:25)
9. Thorssell, Andersen, Douglas, Nicholls – 2:4 – (25:29)
10. Proctor, Wright, Morris, Schlein – 5:1 – (30:30)
11. Tungate, Howarth, Schlein, Oestergaard – 3:3 – (33:33)
12. Douglas, Andersen, Garrity, Schlein – 3:3 – (36:36)
13. Wright, Tungate, Douglas, Thorssell – 5:1 – (41:37)
14. Oestergaard, Nicholls, Morris, Becker – 5:1 – (46:38)
15. Thorssell, Andersen, Morris, Tungate – 2:4 – (48:42)

 

[ŚRODA 18.09.2019]

Zaplecze Kadry Juniorów w Lublinie

1. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 13 (2,3,3,3,2)
2. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa) – 13 (3,3,2,2,3)
3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 12 (3,2,1,3,3)
4. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12 (3,2,3,2,2)
5. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 10 (3,3,d,1,3)
6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 8 (1,1,3,3,0)
7. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 8 (1,1,0,3,3)
8. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 8 (1,2,2,1,2)
9. Michał Curzytek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 8 (2,1,2,2,1)
10. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (0,2,3,0,2)
11. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 7 (2,3,2,d,d)
12. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 4 (0,0,1,2,1)
13. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) – 4 (2,1,1,0,0)
14. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) – 3 (1,0,1,1,0)
15. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 2 (0,0,0,1,1)
16. Kacper Łobodziński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 (0,0,0,0,1)
17. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) – ns

Bieg po biegu:
1. Żupiński, Curzytek, Cierniak, Łobodziński
2. Szlauderbach, Wojdyło, Tonder, Nowacki
3. Turowski, Lampart, Kopeć-Sobczyński, Kowalski
4. Świdnicki, Miśkowiak, Bartkowiak, Tudzież
5. Świdnicki, Turowski, Wojdyło, Łobodziński
6. Lampart, Tonder, Cierniak, Tudzież
7. Miśkowiak, Kowalski, Curzytek, Nowacki
8. Szlauderbach, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Bartkowiak
9. Kowalski, Tonder, Bartkowiak, Łobodziński
10. Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Wojdyło, Cierniak
11. Turowski, Curzytek, Tudzież, Szlauderbach (d)
12. Lampart, Świdnicki, Żupiński, Nowacki
13. Kopeć-Sobczyński, Tudzież, Nowacki, Łobodziński
14. Cierniak, Świdnicki, Szlauderbach, Kowalski
15. Lampart, Curzytek, Bartkowiak, Wojdyło
16. Żupiński, Turowski, Tonder, Miśkowiak (d)
17. Szlauderbach, Lampart, Łobodziński, Miśkowiak (d)
18. Cierniak, Turowski, Nowacki, Bartkowiak
19. Świdnicki, Tonder, Curzytek, Kopeć-Sobczyński
20. Żupiński, Kowalski, Tudzież, Wojdyło

 

Liga rosyjska: Turbina Bałakowo – STK Baszkiria Oktiabrskij

Turbina Bałakowo – 53 pkt.
9. Ilja Kuzniecow – ns (-,-,-,-,-)
10. Aleksandr Kajbuszew – 9+1 (1*,1,3,1,1,2)
11. Władimir Borodulin – 15 (2,3,3,3,1,3)
12. Aleksandr Ałonow – 0 (-,-,-,-,-,0)
13. Kacper Gomólski – 6+2 (2,d,2,1*,1*)
14. Władimir Bogma – 12+3 (2,2*,1*,3,2,2*)
15. Ilja Czałow – 11+3 (1*,1*,2,1*,3,3)

STK Baszkiria Oktiabrskij – 39 pkt.
1. Wiktor Kułakow – 10 (3,w,2,3,2,w)
2. Arsłan Fajzulin – 0 (0,-,u,-,0,0)
3. Igor Kononow – 7 (3,0,2,d,-,0,2)
4. Iwan Bolszakow – 4 (0,1,-,2,0,1)
5.
6. Nikita Zubariew – 2+2 (0,1*,0,1*)
7. Denis Gizatullin – 16 (3,3,4,3,3)

Bieg po biegu:
1. Kułakow, Bogma, Czałow, Fajzulin – 3:3 – (3:3)
2. Gizatullin, Borodulin, Kajbuszew, Bolszakow – 3:3 – (6:6)
3. Kononow, Gomólski, Czałow, Zubariew – 3:3 – (9:9)
4. Borodulin, Bogma, Bolszakow, Kułakow (w/u) – 5:1 – (14:10)
5. Borodulin, Kułakow, Kajbuszew, Kononow – 4:2 – (18:12)
6. Gizatullin, Czałow, Bogma, Fajzulin (u4) – 3:3 – (21:15)
7. Kajbuszew, Kononow, Zubariew, Gomólski (d/st) – 3:3 – (24:18)
8. Bogma, Bolszakow, Kajbuszew, Zubariew – 4:2 – (28:20)
9. Kułakow, Gomólski, Czałow, Kononow (d4) – 3:3 – (31:23)
10. Borodulin, Gizatullin (4!), Kajbuszew, Fajzulin – 4:4 – (35:27)
11. Gizatullin, Bogma, Gomólski, Bolszakow – 3:3 – (38:30)
12. Czałow, Kułakow, Borodulin, Kononow – 4:2 – (42:32)
13. Gizatullin, Kajbuszew, Gomólski, Fajzulin – 3:3 – (45:35)
14. Czałow, Bogma, Bolszakow, Kułakow (w/u) – 5:1 – (50:36)
15. Borodulin, Kononow, Zubariew, Ałonow – 3:3 – (53:39)

 

Finał Metal Speedway League: Fjelsted – Esbjerg – Holsted – Slangerup

1. Team Fjelsted – 38 pkt.
1. Anders Thomsen – 12 (1,3,3,2,3)
2. Frederik Jakobsen – 5 (2,0,1,2)
3. Peter Kildemand – 11 (1,3,2,3,2)
4. Jason Joergensen – 6 (1,1,1,3)
5. Benjamin Basso – 4 (2,1,0,1)

2. Esbjerg Vikings – 35 pkt.
1. Niels Kristian Iversen – 13 (2,3,2,3,3)
2. Jonas Jeppesen – 5 (0,1,1,3)
3. Bjarne Pedersen – 8 (2,2,2,0,2)
4. Luke Becker – 1 (1,0,0,-)
5. Matias Nielsen – 8 (1,3,2,1,1)
6. Jonas Knudsen – NS

3. Holsted Tigers – 33 pkt.
1. Kenneth Bjerre – 10 (3,2,3,1,1)
2. Nicolai Klindt – 10 (3,0,3,1,3,0)
3. Rene Bach – 8 (2,1,3,2)
4. Rasmus Jensen – 3 (0,3,0,w)
5. Sam Jensen – 2 (w,0,2)
6. Emil Breum – NS

4. Slangerup Speedway Klub – 26 pkt.
1. Mikkel Michelsen – 5 (3,1,1,w)
2. Andreas Lyager – 8 (3,2,0,0,3,0)
3. Dawid Lampart – 0 (d,0,0,-)
4. Jonas Seifert-Salk – 7 (0,2,2,1,2)
5. Emil Poertner – 2 (-,2,-)
6. Kenni Nissen – 4 (3,1,0)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Jakobsen, Becker, Seifert-Salk – (0:3:1:2)
2. Klindt, Pedersen, Thomsen, Lampart (d) – (0:6:3:3)
3. Lyager, Iversen, Kildemand, Jensen – (3:6:5:4)
4. Michelsen, Bach, Joergensen, Jeppesen – (6:8:5:5)
5. Nissen, Basso, Nielsen, Jensen (w) – (9:8:6:7)
6. Iversen, Seifert-Salk, Joergensen, Klindt – (11:8:9:8)
7. Kildemand, Bjerre, Jeppesen, Lampart – (11:10:10:11)
8. Thomsen, Lyager, Bach, Becker – (13:11:10:14)
9. Jensen, Pedersen, Michelsen, Jakobsen – (14:14:12:14)
10. Thomsen, Seifert-Salk, Jeppesen, Jensen – (16:14:13:17)
11. Bach, Iversen, Jakobsen, Lampart – (16:17:15:18)
12. Bjerre, Pedersen, Joergensen, Lyager – (16:20:17:19)
13. Klindt, Kildemand, Michelsen, Becker – (17:23:17:21)
14. Nielsen, Poertner, Basso, Jensen – (19:23:20:22)
15. Joergensen, Nielsen, Nissen, Jensen (w) – (20:23:22:25)
16. Kildemand, Bach, Seifert-Salk, Pedersen – (21:25:22:28)
17. Jeppesen, Jakobsen, Klindt, Lyager – (21:26:25:30)
18. Iversen, Thomsen, Bjerre, Michelsen (w) – (21:27:28:32)
19. Lyager, Jensen, Nielsen, Basso – (24:29:29:32)
20. Klindt, Pedersen, Basso, Nissen – (24:32:31:33)
21. Thomsen, Seifert-Salk, Nielsen, Klindt – (26:32:32:36)
22. Iversen, Kildemand, Bjerre, Lyager – (26:33:35:38)

 

Finał Fritte Cup

1. Jonas Seifert-Salk (Slangerup Speedway Klub) (3,2,3,2,1) 11+2. miejsce w barażu + 1. miejsce w finale
2. Jason Jørgensen (Fjelsted Speedway Klub) (3,3,3,3,2) 14+2. miejsce w finale
3. Mathias Nielsen (Esbjerg Motor Sport Speedway) (2,W,3,1,3) 9+1. miejsce w barażu + 3. miejsce w finale
4. Christian Thaysen (Fjelsted Speedway Klub) (1,2,3,3,3) 12+4. miejsce w finale

5. Emil Engstrøm (Grindsted Speedway Klub) (2,1,1,3,2) 9+3. miejsce w barażu
6. Jonas Knudsen (Skærbæk Motor Klub) (2,2,2,2,3) 11+4. miejsce w barażu

7. Esben Hjerrild (Esbjerg Motor Sport Speedway) (3,3,0,1,1) 8
8. Andreas K. Jensen (Fjelsted Speedway Klub) (2,3,1,1,1) 8
9. Michael Thyme (Outrup Speedway Club) (3,0,1,3,0) 7
10. Tim Sørensen (Outrup Speedway Club) (0,3,2,2,0) 7
11. Lasse Pørtner (Brovst Speedway Club) (1,0,2,2,2) 7
12. Mark Beyer (Esbjerg Motor Sport Speedway) (D,1,1,1,3) 6
13. Jannik B. Sørensen (Esbjerg Motor Sport Speedway) (1,1,0,0,2) 4
14. Emil Grøndal (Silkeborg Speedway Club) (W,1,2,0,1) 4
15. Nick Agertoft (Vojens Speedway Klub) (0,2,0,0,0) 2
16. Kevin J. Pedersen (Holsted Speedway Klub) (1,0,0,W,-) 1

Bieg po biegu:
1. Seifert-Salk, Knudsen, J. Sørensen, Beyer (D)
2. Thyme, Nielsen, Pørtner, Agertoft
3. Hjerrild, Jensen, Pedersen, Grøndal (W)
4. Jørgensen, Engstrøm, Thaysen, T. Sørensen
5. Jensen, Thaysen, Beyer, Nielsen (W)
6. T. Sørensen, Knudsen, Grøndal, Pørtner
7. Hjerrild, Seifert-Salk, Engstrøm, Thyme
8. Jørgensen, Agertoft, J. Sørensen, Pedersen
9. Jørgensen, Pørtner, Beyer, Hjerrild
10. NIelsen, Knudsen, Engstrøm, Pedersen
11. Seifert-Salk, Sørensen, Jensen, Agertoft
12. Thaysen, Grøndal, Tyme, J. Sørensen
13. Thyme, Sørensen, Beyer, Pedersen (W)
14. Thaysen, Knudsen, Hierrild, Agertoft
15. Jørgensen, Seifert-Salk, Nielsen, Grøndal
16. Engstrøm, Pørtner, Jensen, J. Sørensen
17. Beyer, Engstrøm, Grøndal, Agertoft
18. Knudsen, Jørgensen, Jensen, Thyme
19. Thaysen, Pørtner, Seifert-Salk
20. Nielsen, J. Sørensen, Hjerrild, T. Sørensen

Bieg barażowy:
21. Nielsen, Seifert-Salk, Engstrøm, Knudsen

Bieg finałowy:
22. Seifert-Salk, Jørgensen, Nielsen, Thaysen

 

[CZWARTEK 19.09.2019]

Premiership League: King’s Lynn Stars – Poole Pirates

King’s Lynn Stars – 39 pkt
1. Robert Lambert – 11 (3,3,3,2)
2. Thomas Joergensen – zastępstwo zawodnika
3. Erik Riss – 13 (1,3,0,3,2,3,1)
4. Chris Harris – 4 (1,1,1,1,d)
5. Craig Cook – 6 (3,3,d,0,0)
6. Lewis Kerr – 5 (3,1,-,0,0,1,-)
7. Josh MacDonald – 0 (0,0,0,-,u)

Poole Pirates – 51 pkt
1. Brady Kurtz – 11 (2,3,3,3)
2. Nicolas Covatti – 6+3 (d,2*,2*,2*)
3. Nicolai Klindt – 7+3 (0,1*,1*,3,2*)
4. Josh Grajczonek – 8 (2,2,2,2)
5. Jack Holder – 10 (2,2,2,1,3)
6. Tomas H. Jonasson – 2+1 (1*,d,-,1)
7. Ricky Wells – 7+2 (2,1*,3,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Lambert, Kurtz, Riss, Covatti (d) – 4:2 – (4:2)
2. Kerr, Wells, Jonasson, MacDonald – 3:3 – (7:5)
3. Riss, Grajczonek, Harris, Klindt – 4:2 – (11:7)
4. Cook, Holder, Wells, MacDonald – 3:3 – (14:10)
5. Kurtz, Covatti, Harris, Riss – 1:5 – (15:15)
6. Lambert, Holder, Kerr, Jonasson (d) – 4:2 – (19:17)
7. Cook, Grajczonek, Klindt, MacDonald – 3:3 – (22:20)
8. Wells, Covatti, Harris, Kerr – 1:5 – (23:25)
9. Riss, Holder, Harris, Wells – 4:2 – (27:27)
10. Lambert, Grajczonek, Klindt, Kerr – 3:3 – (30:30)
11. Kurtz, Covatti, Kerr, Cook (d) – 1:5 – (31:35)
12. Klindt, Riss, Jonasson, MacDonald (u) – 2:4 – (33:39)
13. Kurtz, Lambert, Holder, Cook – 2:4 – (35:43)
14. Riss, Grajczonek, Wells, Harris (d) – 3:3 – (38:46)
15. Holder, Klindt, Riss, Cook – 1:5 – (39:51)

 

[PIĄTEK 20.09.2019]

Championship Pairs w Somerset

I. Glasgow Tigers: 25+7+6
1. Craig Cook (3,2,4,3) 12+3+4
2. Rasmus Jensen (4,3,2,4) 13+4+2

II. Leicester Lions: 21+5+3
1. Scott Nicholls (4,3,0,2) 9+2+0
2. Ryan Douglas (2,4,2,4) 12+3+3

III. Birmingham Brummies: 22+4
1. Adam Ellis (4,4,2,3) 13+4
2. Tero Aarnio (0,3,4,2) 9+0

IV. Sheffield Tigers: 20+2
1. Daniel King (4,3,3,4) 14+0
2. Kyle Howarth (3,0,0,3) 6+2

V. Scunthorpe Scorpions: 20
1. Ben Barker (3,0,2,2) 7
2. Jake Allen (2,4,3,4) 13

VI. Redcar Bears: 19
1. Erik Riss (4,2,0,0) 6
2. Jordan Stewart (3,4,2,4) 13

VII. Eastbourne Eagles: 18
1. Richard Lawson (3,3,3,3) 12
2. Lewis Kerr (2,0,4,0) 6

VIII. Somerset Rebs: 15
1. Rory Schlein (D,4,3,0) 7
2. Nick Morris (2,3,0,3) 8

IX. Newcastle Diamonds: 15
1. Steve Worrall (2,2,4,4) 12
2. Lasse Bjerre (0,0,3,0) 3

X. Edynburgh Monarchs: 13
1. Ricky Wells (4,2,0,2) 8
2. Cameron Heeps (0,0,2,3) 5

XI. Berwick Bandits: 10
1. Tomas H. Jonasson (2,2,4,2) 10
2. Jye Etheridge (W,0,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. Ellis, Lawson, Kerr, Aarnio 4:5
2. King, Howarth, Morris, Schlein (D) 7:2
3. Jensen, Cook, Worrall, Bjerre 2:7
4. Riss, Stewart, Jonasson, Etheridge (W/u) 7:2
5. Wells, Barker, Allen, Heeps 4:5
6. Nicholls, King, Douglas, Howarth 6:3
7. Ellis, Aarnio, Worrall, Bjerre 7:2
8. Stewart, Lawson, Riss, Kerr 3:6
9. Allen, Jensen, Cook, Barker 5:4
10. Schlein, Morris, Wells, Heeps 7:2
11. Douglas, Nicholls, Jonasson, Etheridge 2:7
12. Aarnio, King, Ellis, Howarth 3:6
13. Kerr, Lawson, Heeps, Wells 7:2
14. Worrall, Bjerre, Stewart, Riss 7:2
15. Cook, Schlein, Jensen, Morris 6;3
16. Jonasson, Allen, Barker, Etheridge (NS) 5:4
17. Jensen, Cook, Douglas, Nicholls 2:7
18. Stewart, Ellis, Aarnio, Riss 4:5
19. Allen, Lawson, Barker, Kerr 6:3
20. King, Howarth, Jonasson, Etheridge (NS)
21. Worrall, Heeps, Wells, Bjerre 5:4
22. Douglas, Morris, Nicholls, Schlein 3:6

Półfinały:
23. Jensen, Cook, Howarth, King 7:2
24. Ellis, Douglas, Nicholls, Aarnio 4:5

Finał:
25. Cook, Douglas, Jensen, Nicholls 6:3

 

[SOBOTA 21.09.2019]

44. Turniej o Wielką Nagrodę Debreczyna

1. Hans Andersen (Dania) – 13
2. Linus Sundstroem (Szwecja) – 12
3. Paweł Miesiąc (Polska) – 11
4. Wiktor Lampart (Polska) – 11
5. Matias Nielsen (Dania) – 9
6. Andriej Kudriaszow (Rosja) – 9
7. Oleg Michaiłow (Łotwa) – 9
8. Norbert Magosi (Węgry) – 9
9. Matic Ivacic (Słowenia) – 7
10. Petr Chlupac (Czechy) – 7
11. Stanisław Melnyczuk (Ukraina) – 6
12. Roland Kovacs (Węgry) – 5
13. Hubert Łęgowik (Polska) – 4
14. Dennis Fazekas (Węgry) – 3
15. Brayden McGuennis (Australia) – 2
16. Jan Kvech (Czechy) – 1

 

Speedway Grand Prix w Cardiff

1. Leon Madsen (Dania) – 17 (1,2,2,3,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow (Rosja) – 17 (3,1,3,3,3,2,2)
3. Bartosz Zmarzlik (Polska) – 15 (1,3,3,1,3,3,1)
4. Jason Doyle (Australia) – 13 (2,3,2,2,2,2,0)
5. Fredrik Lindgren (Szwecja) – 11 (2,3,2,1,3,0)
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 9 (3,0,1,3,2,0)
7. Martin Vaculik (Słowacja) – 9 (0,w,3,3,2,1)
8. Matej Zagar (Słowenia) – 9 (1,2,1,2,2,1)
9. Maciej Janowski (Polska) – 7 (3,2,1,0,1)
10. Artiom Łaguta (Rosja) – 6 (3,3,0,0,0)
11. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 6 (1,0,3,2,0)
12. Charles Wright (Wielka Brytania) – 5 (2,2,0,0,1)
13. Tai Woffinden (Wielka Brytania) – 5 (w,1,2,2,0)
14. Niels Kristian Iversen (Dania) – 5 (2,1,0,1,1)
15. Patryk Dudek (Polska) – 3 (0,1,1,0,1)
16. Janusz Kołodziej (Polska) – 1 (0,0,0,1,0)
17. Daniel King (Wielka Brytania) – ns
18. Chris Harris (Wielka Brytania) – ns

Bieg po biegu:
1. Lindbaeck, Iversen, Zagar, Vaculik
2. Janowski, Wright, Madsen, Dudek
3. Sajfutdinow, Doyle, Zmarzlik, Kołodziej
4. Łaguta, Lindgren, Lambert, Woffinden (w/su)
5. Zmarzlik, Janowski, Woffinden, Lindbaeck
6. Lindgren, Madsen, Sajfutdinow, Vaculik (w/su)
7. Łaguta, Wright, Iversen, Kołodziej
8. Doyle, Zagar, Dudek, Lambert
9. Lambert, Madsen, Lindbaeck, Kołodziej
10. Vaculik, Doyle, Janowski, Łaguta
11. Zmarzlik, Lindgren, Dudek, Iversen
12. Sajfutdinow, Woffinden, Zagar, Wright
13. Lindbaeck, Doyle, Lindgren, Wright
14. Vaculik, Woffinden, Kołodziej, Dudek
15. Sajfutdinow, Lambert, Iversen, Janowski
16. Madsen, Zagar, Zmarzlik, Łaguta
17. Sajfutdinow, Lindbaeck, Dudek, Łaguta
18. Zmarzlik, Vaculik, Wright, Lambert
19. Madsen, Doyle, Iversen, Woffinden
20. Lindgren, Zagar, Janowski, Kołodziej

Półfinały:
21. Madsen, Sajfutdinow, Vaculik, Lindbaeck
22. Zmarzlik, Doyle, Zagar, Lindgren

Finał:
23. Madsen, Sajfutdinow, Zmarzlik, Doyle

wyniki za: sportowefakty.pl, speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy