Przegląd występów Kolejarzy: 26.08-01.09

0
231

Sezon ligowy dla OK Bedmet Kolejarza Opole zakończył się w minioną niedzielę po porażce z Power Duck Iveston PSŻ-em Poznań. Niemniej zawodnicy związani kontraktami z opolską drużyną w dalszym ciągu rywalizują na torach Polski i Europy.

Zawodnicy Kolejarza starty rozpoczęli w poniedziałek, kiedy w brytyjskiej Premiership League jeździli Erik Riss i Richard Lawson. Niemiec w wyjazdowym spotkaniu King’s Lynn Stars zdobył cztery punkty i jeden bonus. Richard Lawson wywalczył jedynie trzy punkty z dwoma bonusami w meczu, w którym Ipswich Witches zostało rozgromione na torze w Swindon.

We wtorek, w kolejnej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów startował Damian Lotarski. Młodzieżowiec zdobył tym razem osiem punktów na domowym torze w Grudziądzu, przegrywając jedynie z łotewską parą Trofimow – Avgucevics.

Z kolei w środę przyszedł czas na ćwierćfinałowy mecz duńskiej Metal Speedway League. W spotkaniu w Esbjergu bardzo dobre zawody zaliczył Bjarne Pedersen. Duńczyk wywalczył trzynaście punktów z trzema bonusami w sześciu biegach. Zwycięzca tego dwumeczu pojedzie w finale rozgrywek, który będzie rozgrywany 18 września w formie czwórmeczu.

Czwartkowy i piątkowy wieczór to kolejne mecze brytyjskich lig, w których startowali Richard Lawson oraz Charles Wright w czwartek i ponownie Charles Wright oraz Erik Riss w piątek. Pierwszy z wymienionych Brytyjczyków, Richard Lawson wywalczył na swoim torze pięć punktów z dwoma bonusami, a jego zespół przegrał spotkanie z Poole Pirates czterema oczkami. Startujący w drugim czwartkowym meczu Charles Wright zdobył siedem punktów. Jego zespół przegrał spotkanie aż czterdziestoma punktami! W piątek na torze w Redcar zawodnicy Kolejarza, Wright i Riss wywalczyli łącznie osiemnaście punktów. Niestety nie mieli szansy na powiększenie dorobku w piętnastym biegu, ponieważ przeciągający się mecz został zakończony z powodu ciszy nocnej.

Sobotni dzień należał głównie do młodych Duńczyków z OK Bedmet Kolejarza Opole. W Danii na torze w Fjelsted startował Christian Thaysen. W ramach meczu duńskiej Division 1. wywalczył osiem punktów i dwa bonusy. Z kolei w Równem, Mads Hansen zdobył brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. O szczegółach tych zawodów informowaliśmy TUTAJ. Sobotni dzień zakończył występ Richarda Lawsona w meczu Championship League. Brytyjczyk zdobył czternaście punktów, a jedynym który go pokonał był Amerykanin – Broc Nicol. 

Tydzień zakończył niedzielny turniej Championship Riders Final, który wyłonił najlepszego zawodnika drugiej brytyjskiej klasy rozgrywkowej. W nim wystartowali Erik Riss i Richard Lawson. Zawody zakończyły się zwycięstwem Niemca, który zwyciężył bieg półfinałowy i następnie sam finał.

[PONIEDZIAŁEK 26.08.2019]

Belle Vue Aces – King’s Lynn Stars

Belle Vue Aces – 54 pkt.
1. Max Fricke – 8+1 (2,3,2*,1)
2. Steve Worrall – 9+1 (1*,1,1,3,3)
3. Daniel Bewley – 11 (3,3,0,3,2)
4. Dimitri Berge – zastępstwo zawodnika
5. Kenneth Bjerre – 10+1 (3,3,3,0,1*)
6. Jaimon Lidsey – 15+3 (3,2*,0,3,3,2*,2*)
7. Jye Etheridge – 1 (0,0,0,1)

King’s Lynn Stars – 36 pkt.
1. Robert Lambert – 7+3 (3,1*,1*,w,2*,0)
2. Michael Palm Toft – 5 (0,2,2,1)
3. Erik Riss – 4+1 (0,1*,1,2)
4. Thomas Joergensen – 3 (1,2,0,0)
5. Craig Cook – 11+1 (1*,2,2,3,3)
6. Lewis Kerr – 1+1 (1*,0,-,0)
7. Tero Aarnio (gość) – 5 (2,2,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Lambert, Fricke, Worrall, Palm Toft – 3:3 – (3:3)
2. Lidsey, Aarnio, Kerr, Etheridge – 3:3 – (6:6)
3. Bewley, Lidsey, Joergensen, Riss – 5:1 – (11:7)
4. Bjerre, Aarnio, Cook, Etheridge – 3:3 – (14:10)
5. Bewley, Palm Toft, Lambert, Lidsey – 3:3 – (17:13)
6. Fricke, Cook, Worrall, Kerr – 4:2 – (21:15)
7. Bjerre, Joergensen, Riss, Etheridge – 3:3 – (24:18)
8. Lidsey, Palm Toft, Worrall, Aarnio – 4:2 – (28:20)
9. Lidsey, Cook, Lambert, Bewley – 3:3 – (31:23)
10. Worrall, Fricke, Riss, Joergensen – 5:1 – (36:24)
11. Bjerre, Lidsey, Palm Toft, Aarnio (Lambert – w/2min) – 5:1 – (41:25)
12. Bewley, Riss, Etheridge, Kerr – 4:2 – (45:27)
13. Cook, Lambert, Fricke, Bjerre – 1:5 – (46:32)
14. Worrall, Lidsey, Aarnio, Joergensen – 5:1 – (51:33)
15. Cook, Bewley, Bjerre, Lambert – 3:3 – (54:36)

 

Swindon Robins – Ipswich Witches

Swindon Robins – 66 pkt.
9. Jason Doyle – 11+2 (3,2*,1,3,2*)
10. Adam Ellis – 11+1 (t,3,2*,3,3)
11. Rasmus Jensen – 11+1 (3,3,2*,3)
12. Tobiasz Musielak – 7+2 (2*,2*,3,t)
13. Troy Batchelor – 11+1 (3,3,3,2*)
14. Ellis Perks – 5 (0,3,1,0,1)
15. Claus Vissing – 10+1 (1,2*,3,1,3)

Ipswich Witches – 24 pkt.
1. Chris Harris – 3 (t,0,0,2,1)
2. Richard Lawson – 3+2 (1*,1,0,1*,0)
3. Daniel King – 6 (0,1,2,2,0,1)
4. Jake Allen – 4 (1,1,0,0,2)
5. Cameron Heeps – zastępstwo zawodnika
6. Krystian Pieszczek – 7 (2,2,0,d,1,2,0)
7. Edward Kennett – 1 (d,-,1,-)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Pieszczek (Harris – t), Lawson, Perks (Ellis – t) – 3:3 – (3:3)
2. Perks, Pieszczek, Vissing, Kennett (d) – 4:2 – (7:5)
3. Jensen, Musielak, Allen, King – 5:1 – (12:6)
4. Batchelor, Vissing, King, Pieszczek – 5:1 – (17:7)
5. Jensen, Musielak, Lawson, Harris – 5:1 – (22:8)
6. Ellis, Doyle, Allen, Pieszczek (d) – 5:1 – (27:9)
7. Batchelor, King, Perks, Allen – 4:2 – (31:11)
8. Vissing, Ellis, Kennett, Lawson – 5:1 – (36:12)
9. Musielak, Jensen, Pieszczek, Harris – 5:1 – (41:13)
10. Ellis, King, Doyle, Allen – 4:2 – (45:15)
11. Batchelor, Harris, Lawson, Perks – 3:3 – (48:18)
12. Jensen, Pieszczek, Vissing, King – 4:2 – (52:20)
13. Doyle, Batchelor, Harris – 5:1 – (57:21)
14. Vissing (Musielak – t), Allen, Perks, Pieszczek – 4:2 – (61:23)
15. Ellis, Doyle, King, Lawson – 5:1 – (66:24)

 

[WTOREK 27.08.2019]

XIII runda półfinałowa DMPJ w Grudziądzu

I-II MRGARDEN GKM Grudziądz – 23 pkt.
1. Kacper Łobodziński – 3 (1,0,2,u)
2. Marcin Turowski – 12 (3,3,3,3)
3. Damian Lotarski – 8 (1,3,2,2)
22. Fabian Lotarski – ns

I-II Lokomotiv Daugavpils – 23 pkt.
19. Artiom Trofimow – 10 (3,2,2,3)
20. Elvis Avgucevics – 6 (2,2,w,2)
21. Davis Kurmis – 7 (3,1,2,1)

III Arged Malesa TŻ Ostrovia – 18 pkt.
10. Marcin Kościelski – 4 (w,2,2,-)
11. Kamil Nowacki – 6 (2,-,3,1)
12. Sebastian Szostak – 6 (1,2,-,3)
25. Kacper Grzelak – 2 (1,1,0)

IV Bogdanka Motor Lublin – 17 pkt.
13. Wiktor Trofimow jr – 11 (3,3,2,3)
14. Maciej Kuromonow – 6 (2,3,0,1)
15. Jakub Szpytma – 0 (t,w,w,w)

V-VI truly.work Stal Gorzów – 15 pkt.
4. Rafał Karczmarz – 10 (2,2,3,3)
5. Kamil Pytlewski – 4 (0,1,2,1)
6. Wiktor Jasiński – 1 (1,u,u,w)

V-VI Fogo Unia Leszno – 15 pkt.
7. Szymon Szlauderbach – 11 (3,3,3,2)
8. Krzysztof Sadurski – 4 (1,1,1,1)
9. Hubert Ścibak – 0 (u,d,u,u)

VII Get Well Apro Toruń – 14 pkt.
16. Filip Nizgorski – 3 (u,1,2,w)
17. Jakub Janik – 2 (1,0,0,1)
18. Igor Kopeć-Sobczyński – 9 (1,3,3,2)

Bieg po biegu:
1. Turowski, Karczmarz, Łobodziński, Pytlewski
2. Szlauderbach, Nowacki, Sadurski, Kościelski (w/u)
3. W. Trofimow, Kuromonow, Janik, Nizgorski (u2)
4. Trofimow, Avgucevics, Lotarski, Łobodziński
5. Szlauderbach, Karczmarz, Jasiński, Ścibak (u)
6. W. Trofimow, Kościelski, Szostak, Szpytma (t)
7. Kurmis, Trofimow, Kopeć-Sobczyński, Janik
8. Lotarski, Łobodziński, Sadurski, Ścibak (d4)
9. Karczmarz, Szostak, Grzelak, Jasiński (u)
10. Kuromonow, Avgucevics, Kurmis, Szpytma (w/u)
11. Turowski, Lotarski, Nizgorski, Janik
12. Karczmarz, W. Trofimow, Pytlewski, Kuromonow
13. Kopeć-Sobczyński, Nizgorski, Sadurski, Ścibak (u4)
14. Nowacki, Kurmis, Grzelak, Avgucevics (w/u)
15. Turowski, Lotarski, Kuromonow, Szpytma (w/2min)
16. Kopeć-Sobczyński, Pytlewski, Jasiński (u2), Nizgorski (w)
17. Szlauderbach, Trofimow, Kurmis, Ścibak (u)
18. Turowski, Kościelski, Nowacki, Łobodziński (u)
19. Trofimow, Avgucevics, Pytlewski, Jasiński (w/u)
20. W. Trofimow, Szlauderbach, Sadurski, Szpytma (w/2min)
21. Szostak, Kopeć-Sobczyński, Janik, Grzelak

 

[ŚRODA 28.08.2019]

Esbjerg Vikings – GSK Liga

Esbjerg Vikings – 55 pkt.
1. Niels Kristian Iversen – 17+1 (2*,3,3,3,3,3)
2. Jonas Jeppesen – 15+2 (3,3,2,3,2*,2*)
3. Bjarne Pedersen – 13+3 (3,2*,1,2*,2*,3)
4. Luke Becker – 9+2 (1,1*,2*,3,1)
5. Matias Nielsen – 0 (0,w,-,0)
6. Jonas Knudsen – 2+1 (2*,0)

GSK Liga – 32 pkt.
1. Hans Andersen – 7+1 (0,1,1,2*,1,2,d)
2. Jaimon Lidsey – 17 (1,2,6!,3,1,3,1)
3. Marcus Birkemose – 2 (2,0,-,-,-)
4. Thomas Joergensen – 1 (w,0,0,1,0)
5. Kasper Andersen – 5+2 (1*,2*,0,0,1,1*)
6. Emil Groendal – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Jeppesen, Iveren, Lidsey, H. Andersen 5:1
2. Pedersen, Birkemose, Becker, Joergensen 4:2 (9:3)
3. Jeppesen, Lidsey, K. Andersen, Nielsen 3:3 (12:6)
4. Iversen, Pedersen, H. Andersen, Birkemose 5:1 (17:7)
5. Lidsey (6), Jeppesen, Becker, Joergensen 3:6 (20:13)
6. Lidsey, K. Andersen, Pedersen, Nielsen (w) 1:5 (21:18)
7. Iversen, Becker, H. Andersen, Joergensen 5:1 (26:19)
8. Jeppesen, Pedersen, Lidsey, K. Andersen 5:1 (31:20)
9. Becker, Knudsen, Joergensen, K. Andersen 5:1 (36:21)
10. Lidsey, H. Andersen, Becker, Nielsen 1:5 (37:26)
11. Iversen, Jeppesen, K. Andersen, Joergensen 5:1 (42:27)
12. Iversen, Pedersen, Andersen, Groendal 5:1 (47:28)
13. Pedersen, H. Andersen, K. Andersen, Knudsen 3:3 (50:31)
14. Iversen, Jeppesen, Lidsey, H. Andersen (d) 5:1 (55:32)

 

[CZWARTEK 29.08.2019]

Ipswich Witches – Poole Pirates

Ipswich Witches – 43 pkt.
1. Niels Kristian Iversen – 13 (3,2,1,2,3,2)
2. Cameron Heeps – zastępstwo zawodnika
3. Chris Harris – 8 (2,1,2,3,0)
4. Richard Lawson – 5+2 (1*,0,1*,3)
5. Daniel King – 6+2 (2,1,1*,1*,1)
6. James Sarjeant – 2+1 (1,1*,0,-,-)
7. Jake Allen – 9+2 (1,3,1*,2,0,0,2*)

Poole Pirates – 47 pkt.
1. Jack Holder – 8 (0,3,3,2)
2. Nicolas Covatti – 7+1 (2,0,2*,3,0)
3. Nicolai Klindt – 14 (3,3,3,2,3)
4. Josh Grajczonek – zastępstwo zawodnika
5. Brady Kurtz – 12+1 (3,3,3,2*,w,1)
6. Tomas H. Jonasson – 4+2 (0,0,2*,w,1*,1)
7. Ricky Wells – 2 (2,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Covatti, Allen, Holder – 4:2 – (4:2)
2. Allen, Wells, Sarjeant, Jonasson – 4:2 – (8:4)
3. Klindt, Harris, Lawson, Covatti – 3:3 – (11:7)
4. Kurtz, King, Allen, Wells – 3:3 – (14:10)
5. Holder, Covatti, Harris, Lawson – 1:5 – (15:15)
6. Kurtz, Iversen, Sarjeant, Jonasson – 3:3 – (18:18)
7. Klindt, Jonasson, King, Sarjeant – 1:5 – (19:23)
8. Covatti, Allen, King, Wells – 3:3 – (22:26)
9. Kurtz, Harris, Lawson, Jonasson (w) – 3:3 – (25:29)
10. Klindt, Kurtz, Iversen, Allen – 1:5 – (26:34)
11. Holder, Iversen, King, Covatti – 3:3 – (29:37)
12. Harris, Klindt, Jonasson, Allen – 3:3 – (32:40)
13. Iversen, Holder, King, Kurtz (w) – 4:2 – (36:42)
14. Lawson, Allen, Jonasson, Wells – 5:1 – (41:43)
15. Klindt, Iversen, Kurtz, Harris – 2:4 – (43:47)

 

Swindon Robins – Peterborough Panthers

Swindon Robins – 65 pkt
1. Jason Doyle – 10+2 (3,2*,3,2*)
2. Adam Ellis – 12+1 (1,3,3,2*,3)
3. Rasmus Jensen – 10 (3,2,3,2)
4. Nick Morris – 7+2 (1,1*,2*,3)
5. Troy Batchelor – 14+1 (3,3,3,3,2*)
6. Ellis Perks – 7+2 (3,2*,0,2*)
7. Claus Vissing – 5+2 (2*,2*,1,d)

Peterborough Panthers – 25 pkt
1. Rohan Tungate – 9+1 (2,3,1*,1,1,1)
2. Tyron Proctor – 0 (0,0,0,-)
3. Charles Wright – 7 (2,1,1,3)
4. Hans Andersen – 0 (d,0,0,-)
5. Scott Nicholls – 1 (0,1,d,d)
6. Ulrich Oestergaard – 3 (1,0,1,1)
7. Jason Garrity – 5 (0,1,2,2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Tungate, Ellis, Proctor – 4:2 – (4:2)
2. Perks, Vissing, Oestergaard, Garrity – 5:1 – (9:3)
3. Jensen, Wright, Morris, Andersen (d) – 4:2 – (13:5)
4. Batchelor, Vissing, Garrity, Nicholls – 5:1 – (18:6)
5. Tungate, Jensen, Morris, Proctor – 3:3 – (21:9)
6. Ellis, Doyle, Nicholls, Oestergaard – 5:1 – (26:10)
7. Batchelor, Perks, Wright, Andersen – 5:1 – (31:11)
8. Ellis, Garrity, Vissing, Proctor – 4:2 – (35:13)
9. Jensen, Morris, Oestergaard, Nicholls (d) – 5:1 – (40:14)
10. Doyle, Ellis, Wright, Andersen – 5:1 – (45:15)
11. Batchelor, Garrity, Tungate, Perks – 3:3 – (48:18)
12. Wright, Jensen, Oestergaard, Vissing (d) – 2:4 – (50:22)
13. Batchelor, Doyle, Tungate, Nicholls (d) – 5:1 – (55:23)
14. Morris, Perks, Tungate, Garrity – 5:1 – (60:24)
15. Ellis, Batchelor, Tungate, Garrity – 5:1 – (65:25)

 

[PIĄTEK 30.08.2019]

Redcar Bears – Somerset Rebels

Redcar Bears: 46
1. Erik Riss – (3,2,3,2) 10
2. Kasper Andersen – (1,1*,3,1) 6+1
3. Michael Palm Toft – (2,3,3,2) 10
4. Jordan Stewart – (0,0,0,2) 2
5. Charles Wright – (2,3,3) 8
6. Tom Woolley – (2*,0,1*) 3+2
7. Nathan Greaves – (3,1*,2*,0,0,1*) 7+3

Somerset Rebels: 38
1. Nick Morris – (2,2,2,3) 9
2. Anders Rowe – (0,1*,1,1*) 3+2
3. Rory Schlein – (3,2,0,1*,3) 9+1
4. Nico Covatti – (1,1,2,3) 7+1
5. Chris Harris – (3,3,2,1) 9
6. Nathan Stoneman – (1,W,0,0) 1
7. Luke Harris – (0,0,0) 0

Bieg po biegu:

  1. Riss, Morris, Andersen, Rowe – 4:2
  2. Greaves, Woolley, Stoneman, L.Harris – 5:1 – (9:3)
  3. Schlein, Palm Toft, Covatti, Stewart – 2:4 – (11:7)
  4. C.Harris, Wright, Greaves, Stoneman (w) – 3:3 – (14:10)
  5. Palm Toft, Morris, Rowe, Stewart – 3:3 – (17:13)
  6. C.Harris, Riss, Andersen, L.Harris – 3:3 – (20:16)
  7. Wright, Schlein, Covatti, Woolley – 3:3 – (23:19)
  8. Andersen, Greaves, Rowe, Stoneman – 5:1 – (28:20)
  9. Palm Toft, C.Harris, Schlein, Stewart – 3:3 – (31:23)
  10. Riss, Covatti, Andersen, Schlein – 4:2 – (35:25)
  11. Wright, Morris, Rowe, Greaves – 3:3 – (38:28)
  12. Schlein, Palm Toft, Woolley, L.Harris – 3:3 – (41:31)
  13. Morris, Riss, C.Harris, Greaves – 2:4 – (43:35)
  14. Covatti, Stewart, Greaves, Stoneman – 3:3 – (46:38)

 

[SOBOTA 31.08.2019]

Fjelsted Speedway Klub – Brovst Speedway Club – Slangerup Speedway Klub

Fjelsted Speedway Klub – 46 pkt.

  1. Peter Kildemand – (3,3,3,3,3) 15
  2. Christian Thaysen – (1,2,1,2′,2′) 8+2
  3. Benjamin Basso – (1,2,3,1,2′) 9+1
  4. Glenn Moi – (3,2′,3,3,3) 14+1
  5. Mikkel B. Olesen – (w,-,-,-,) 0

Brovst Speedway Club – 40 pkt.

  1. Jonas Brøndum Andersen – (2,2′,3,2,1) 10+1
  2. Lasse Pørtner – (0,3,2,3,0) 8
  3. Emil Pørtner – (3,3,1,0,3) 10
  4. Tobias V. Thomsen – (1,3,2′,2,2′)  10+2
  5. Rune Thorst – (1,1,0,0) 2

Slangerup Speedway Klub – 21 pkt.

  1. Kenni Nissen – (2,2,1,3,1′) 9+1
  2. Jacob Bukhave – (0,1,1,2,1) 5
  3. Emil Breum – (2,1,0,2,0) 5
  4. Brayden Mcguinness – (0,0,w,1,1) 2
  5. Stian Vithen Nielsen – ns

Bieg po biegu:

  1. Kildemand, Andersen, Thaysen, L.Pørtner
  2. Moi, Nissen, Basso, Bukhave
  3. E.Pørtner, Breum, Thomsen, Mcguinness
  4. L.Pørtner, Thaysen, Thorst, Olesen (w)
  5. Kildemand, Moi, Breum
  6. E.Pørtner, Andersen, Bukhave, Mcguinness
  7. Thomsen, Basso, Thorst
  8. Kildemand, Nissen, Thaysen, Mcguinness (w)
  9. Andersen, Thomsen, Bukhave
  10. Moi, LPørtner, E.Pørtner
  11. Basso, Thaysen, Nissen, Breum
  12. Nissen, Thomsen, Mcguinness, Thorst
  13. Kildemand, Andersen, Basso, E.Pørtner
  14. Moi, Bukhave
  15. L.Pørtner, Breum, Nissen, Thorst
  16. Moi, Basso, Mcguinness
  17. E.Pørtner, Thomsen, Bukhave, Breum
  18. Kildemand, Thaysen, Andersen, L.Pørtner

 

Eastbourne Eagles – Sheffield Tigers

Eastbourne Eagles – 46 pkt.

1. Edward Kennett – (3,2,3,1) 9
2. Georgie Wood – ZZ
3. Kyle Newman – (2′,1′,2,1′,2) 8+3
4. Lewis Kerr – (3,2,2,2,2′) 11+1
5. Richard Lawson – (2,3,3,3,3) 14
6. Jason Edwards – (1,1,0,1′,1′,0,0) 4+2
7. Charlie Brooks – (0,0,0,0) 0

Sheffield Tigers – 44 pkt.

1. Danny King – (2,3,1′,2,0) 8+1
2. Josh MacDonald – (u,d,w) 0
3. Justin Sedgmen – (0,2,1′,3,1) 7+1
4. Todd Kurtz – (1,1′,1) 3+1
5. Kyle Howarth – (1,3,3,w) 7
6. Zaine Kennedy – (2′,w,0) 2+1
7. Broc Nicol – (3,3,3,2,2,1,3) 17

Bieg po biegu:

  1. Kennett, King, Edwards, MacDonald (u) – 4:2
  2. Nicol, Kennedy, Edwards, Brooks – 1:5 (5:7)
  3. Kerr, Newman, Kurtz, Sedgmen – 5:1 (10:8)
  4. Nicol, Lawson, Howarth, Edwards – 2:4 (12:12)
  5. King, Kerr, Newman, MacDonald (d) – 3:3 (15:15)
  6. Howarth, Kennett, Edwards, Kennedy (w) – 3:3 (18:18)
  7. Lawson, Sedgmen, Kurtz, Brooks – 3:3 (21:21)
  8. Nicol, Newman, Edwards, MacDonald (w) – 3:3 (24:24)
  9. Howarth, Kerr, Newman, Kennedy – 3:3 (27:27)
  10. Kennett, Nicol, Sedgmen, Edwards – 3:3 (30:30)
  11. Lawson, Nicol, King, Brooks – 3:3 (33:33)
  12. Sedgmen, Newman, Nicol, Edwards – 2:4 (35:37)
  13. Lawson, King, Kennett, Howarth (w) – 4:2 (39:39)
  14. Nicol, Kerr, Kurtz, Brooks – 2:4 (41:43)
  15. Lawson, Kerr, Sedgmen, King – 5:1 (46:44)

 

[NIEDZIELA 01.09.2019]

Championship Riders Final

  1. Erik Riss (Redcar) – (3,1,3,3,2) 12 + 3
  2. Danny King (Sheffield) – (1,2,3,1,3) 10 + 2
  3. Ryan Douglas (Leicester) – (3,2,3,3,1) 12 + 1
  4. Sam Masters (Edinburgh) – (3,3,1,3,2) 12 + 0
  5. Jake Allen (Scunthorpe) – (2,2,1,2,3) 10
  6. Adam Ellis (Birmingham) – (3,1,2,3,0) 9
  7. Chris Harris (Somerset) – (2,3,2,2,0) 9
  8. Richard Lawson (Eastbourne) – (2,3,2,1,1) 9
  9. Rasmus Jensen (Glasgow) – (0,0,3,2,3) 8
  10. Nick Morris (Somerset) – (1,3,w,2,d) 6
  11. Todd Kurtz (Sheffield) – (1,0,1,1,3) 6
  12. Zaine Kennedy (Sheffield) – (0,1,2,1,1) 5
  13. Steve Worrall (Newcastle) – (1,1,1,d,2) 5
  14. Jye Etheridge (Berwick) – (0,2,0,0,2) 4
  15. Josh Auty (Scunthorpe) – (2,w,0,-,-) 2
  16. Joe Lawlor (Leicester) – (0,1) 1
  17. Tom Woolley (Redcar) – (0,0) 0
  18. Craig Cook (Glasgow) – (d,d,d,-,-) 0

Bieg po biegu:

  1. Masters, Harris, Morris, Etheridge
  2. Riss, Allen, Kurtz, Kennedy
  3. Douglas, Lawson, Worrall, Cook (d)
  4. Ellis, Auty, King, Jensen
  5. Harris, Douglas, Ellis, Kurtz
  6. Morris, Allen, Worral, Auty (w)
  7. Masters, King, Riss, Cook (d)
  8. Lawson, Etheridge, Kennedy, Jensen
  9. Jensen, Harris, Allen, Cook (d)
  10. King, Lawson, Kurtz, Morris (w)
  11. Douglas, Kennedy, Masters, Auty
  12. Riss, Ellis, Worrall, Etheridge
  13. Riss, Harris, Lawson, Lawlor
  14. Ellis, Morris, Kennedy, Woolley
  15. Masters, Jensen, Kurtz, Worrall (d)
  16. Douglas, Allen, King, Etheridge
  17. King, Worrall, Kennedy, Harris
  18. Jensen, Riss, Douglas, Morris (d)
  19. Allen, Masters, Lawson, Ellis
  20. Kurtz, Etheridge, Lawlor, Woolley

Półfinał: Riss, King, Allen, Ellis
Finał: Riss
, King, Douglas, Masters

wyniki za: sportowefakty.pl, speedwayupdates.proboards.com, DMU RS

Komentarze

komentarzy