Raport startów naszych zawodników

0
244

Wtorek to tradycyjny dzień, w którym rozgrywane są mecze Ekstraligi U24 oraz szwedzka Bauhaus-Ligan. W obu rozgrywkach mieliśmy swoich przedstawicieli. W Polsce, na torze w Grudziądzu startował Emil Breum. Duńczyk wywalczył dzisiaj dziewięć punktów i jeden bonus.

W Szwecji startowali Mathias Thoernblom oraz Filip Hjelmland. Mathias w wyjazdowym meczu wywalczył cztery punkty i dwa bonusy, a jego drużyna zwyciężyła trzema punktami. Filip, który również startował na wyjeździe zdobył trzy punkty.

Wyniki meczu Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz – Orlen Cellfast Wilki Krosno:

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz – 44 pkt.
9.
 Mathias Tresarrieu – 2+1 (1*,1,0,0,-)
10. Jan Przanowski – 3 (0,u,3,0)
11. Emil Breum – 9+1 (2,3,3,0,1*)
12. Kacper Warduliński – 0 (w,-,0,-,-)
13. Kacper Pludra – 14 (3,3,3,3,2)
14. Kacper Łobodziński – 10+3 (2,3,2*,2*,1*)
15. Kevin Małkiewicz – 6+1 (1*,0,1,2,2)

Orlen Cellfast Wilki Krosno – 46 pkt.
1.
 Daniił Kołodinski – 7+3 (3,1*,1*,2*,0)
2. Esben Hjerrild – 8 (1,2,2,3,0)
3. Bastian Borke – 1 (0,0,1,-,-)
4. Ricards Ansviesulis – 2+1 (1*,1,-,-)
5. Marko Lewiszyn – 12 (2,3,2,2,3)
6. Piotr Świercz – 12+1 (3,2,1*,3,3)
7. Szymon Bańdur – 4+2 (0,2*,0,1,1*)

Bieg po biegu:
1. (68,14) Kołodinski, Breum, Tresarrieu, Borke – 3:3 – (3:3)
2. (67,98) Świercz, Łobodziński, Małkiewicz, Bańdur – 3:3 – (6:6)
3. (67,65) Pludra, Lewiszyn, Hjerrild, Warduliński (w) – 3:3 – (9:9)
4. (67,80) Łobodziński, Świercz, Ansviesulis, Przanowski – 3:3 – (12:12)
5. (68,24) Breum, Łobodziński, Ansviesulis, Borke – 5:1 – (17:13)
6. (66,78) Pludra, Hjerrild, Kołodinski, Małkiewicz – 3:3 – (20:16)
7. (67,35) Lewiszyn, Bańdur, Tresarrieu, Przanowski (u) – 1:5 – (21:21)
8. (67,54) Pludra, Łobodziński, Borke, Bańdur – 5:1 – (26:22)
9. (67,83) Przanowski, Hjerrild, Kołodinski, Tresarrieu – 3:3 – (29:25)
10. (68,09) Breum, Lewiszyn, Świercz, Warduliński – 3:3 – (32:28)
11. (68,29) Świercz, Kołodinski, Małkiewicz, Tresarrieu – 1:5 – (33:33)
12. (67,84) Hjerrild, Małkiewicz, Bańdur, Breum – 2:4 – (35:37)
13. (66,68) Pludra, Lewiszyn, Bańdur, Przanowski – 3:3 – (38:40)
14. (67,76) Świercz, Małkiewicz, Łobodziński, Kołodinski – 3:3 – (41:43)
15. (67,22) Lewiszyn, Pludra, Breum, Hjerrild – 3:3 – (44:46)

Wyniki meczu Kumla Indianerna – Lejonen Gislaved:

Kumla Indianerna – 43 pkt.
9.
 Szymon Woźniak – 13+3 (1*,3,2,2*,2*,3)
10. Krzysztof Buczkowski – 13+2 (2,3,2*,1,3,2*)
11. Patryk Dudek – 11 (3,w,3,3,0,2)
12. Bartłomiej Kowalski – 1 (w,1,d,-)
13. Gleb Czugunow – 0 (d,0,-,-)
14. Rasmus Karlsson – 1 (d,w,1)
15. Jonatan Grahn – 4+1 (2,1,1*,0)

Lejonen Gislaved – 46 pkt.
1.
 Bartosz Zmarzlik – 15 (3,3,3,3,3)
2. Mathias Thoernblom – 4+2 (0,2*,2*,0)
3. Jarosław Hampel – 3 (2,d,1,-)
4. Mateusz Cierniak – 7+2 (1*,2,1,2*,1)
5. Oliver Berntzon – 9 (3,2,3,1,0)
6. Sammy Van Dyck – 3 (3,0,0,0)
7. Casper Henriksson – 5+2 (1,2*,1*,1)

Bieg po biegu:
1. (63,40) Zmarzlik, Buczkowski, Woźniak, Thoernblom – 3:3 – (3:3)
2. (63,20) Van Dyck, Grahn, Henriksson, Karlsson (d) – 2:4 – (5:7)
3. (62,40) Dudek, Hampel, Cierniak, Kowalski (w) – 3:3 – (8:10)
4. (65,70) Berntzon, Henriksson, Czugunow (d), Karlsson (w) – 0:5 – (8:15)
5. (64,30) Buczkowski, Cierniak, Grahn, Van Dyck – 4:2 – (12:17)
6. (62,90) Zmarzlik, Thoernblom, Kowalski, Dudek (w) – 1:5 – (13:22)
7. (63,80) Woźniak, Buczkowski, Cierniak, Hampel (d) – 5:1 – (18:23)
8. Dudek, Berntzon, Henriksson, Kowalski (d) – 3:3 – (21:26)
9. (63,20) Zmarzlik, Thoernblom, Karlsson, Czugunow – 1:5 – (22:31)
10. (64,40) Berntzon, Woźniak, Grahn, Van Dyck – 3:3 – (25:34)
11. (63,60) Dudek, Woźniak, Hampel, Thoernblom – 5:1 – (30:35)
12. (63,60) Zmarzlik, Cierniak, Buczkowski, Dudek – 1:5 – (31:40)
13. (63,50) Buczkowski, Woźniak, Berntzon, Van Dyck – 5:1 – (36:41)
14. (63,10) Zmarzlik, Dudek, Henriksson, Grahn – 2:4 – (38:45)
15. (63,50) Woźniak, Buczkowski, Cierniak, Berntzon – 5:1 – (43:46)

Wyniki meczu Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Malilla:

Rospiggarna Hallstavik – 51 pkt.
9. Jakub Jamróg – 5+3 (1*,2*,1*,1)
10. Dimitri Berge – 0 ()
11. Kai Huckenbeck – 6 (1,3,2,0)
12. Wiktor Przyjemski – 9+1 (2,3,0,1*,1,2)
13. Antonio Lindbaeck – 11+3 (2*,3,2*,3,0,1*)
14. Victor Palovaara – 10 (1,3,3,1,2)
15. Oskar Polis – 10+1 (3,2*,3,2,w)

Dackarna Malilla – 38 pkt.
1. Timo Lahti – 4+2 (0,1*,1,2*,0)
2. Daniel Bewley – 0 (-)
3. Brady Kurtz – 7 (0,1,w,0,3,3)
4. Ryan Douglas – 8 (3,2,0,0,3,w)
5. Andrzej Lebiediew – 15+1 (w,2,3,3,2,2*,3)
6. Noel Wahlqvist – 1 (0,1,0)
7. Filip Hjelmland – 3 (2,1,0)

Bieg po biegu:
1. (58,90) Douglas, Przyjemski, Jamróg, Lahti – 3:3 – (3:3)
2. (58,90) Polis, Hjelmland, Palovaara, Wahlqvist – 4:2 – (7:5)
3. (58,10) Przyjemski, Douglas, Huckenbeck, Kurtz – 4:2 – (11:7)
4. (57,10) Palovaara, Lindbaeck, Hjelmland, Lebiediew (w) – 5:1 – (16:8)
5. (57,90) Lindbaeck, Polis, Wahlqvist, Douglas – 5:1 – (21:9)
6. (56,80) Huckenbeck, Lebiediew, Lahti, Przyjemski – 3:3 – (24:12)
7. (56,80) Polis, Jamróg, Kurtz, Douglas – 5:1 – (29:13)
8. (57,10) Lebiediew, Huckenbeck, Przyjemski, Hjelmland – 3:3 – (32:16)
9. Palovaara, Lindbaeck, Lahti, Kurtz (w) – 5:1 – (37:17)
10. (57,10) Lebiediew, Polis, Jamróg, Wahlqvist – 3:3 – (40:20)
11. (57,00) Lindbaeck, Lebiediew, Przyjemski, Kurtz – 4:2 – (44:22)
12. (57,40) Douglas, Lahti, Palovaara, Huckenbeck – 1:5 – (45:27)
13. (56,80) Kurtz, Lebiediew, Jamróg, Lindbaeck – 1:5 – (46:32)
14. (57,10) Kurtz, Palovaara, Douglas (w), Polis (w) – 2:3 – (48:35)
15. (57,20) Lebiediew, Przyjemski, Lindbaeck, Lahti – 3:3 – (51:38)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy