Kadra Kolejarza Opole prawdopodobnie ju¿ nied³ugo powiêkszy siê o dwóch kolejnych zawodników. Przymierzani do wystêpów w opolskich barwach s± Ilia Bondarenko oraz Roman Iwanow.

Do podpisania umów dojdzie najprawdopodobniej w najbli¿sz± niedzielê, gdy obaj zawodnicy wraz ze swoim aktualnym pracodawc± Kaskadem Równe pojawi± siê w Opolu w celu odjechania meczu towarzyskiego.

Komentarze

komentarzy