Rumiński wzmacnia Kolejarza!

0
145

Nasz zespół dokonał transferu na pozycji młodzieżowej. Nowym zawodnikiem w talii sztabu szkoleniowego OK Kolejarza Opole został Oskar Rumiński. Wychowanek PRES Toruń będzie mógł reprezentować nasze barwy zarówno w lidze, jak i w zawodach młodzieżowych, w tym 2. rundzie DMPJ, która odbędzie się jutro na torze w Łodzi.

Komentarze

komentarzy