Ruszyły półfinały DMPJ

0
215

W dniu dzisiejszym na torach w Zielonej Górze i Łodzi rozpoczęły się półfinały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na tym etapie zmagań ponownie zostaną rozegrane cztery rundy, po jednej na torze każdej drużyny. W Zielonej Górze rywalizowali dzisiaj m.in. młodzieżowcy Arged Malesy Ostrów, a wśród nich Jakub Krawczyk i Jakub Poczta. Lepiej spisał się Krawczyk, który zdobył 12 punktów. Poczta wywalczył ich dzisiaj 11.

Na swoim domowym torze w Łodzi rywalizował Mateusz Dul. Opolanin zapisał na swoim koncie 8 punktów.

Wyniki DMPJ w Zieonej Górze

Włókniarz Częstochowa – 44 pkt.
13. Jakub Miśkowiak – 15 (3,3,3,3,3)
14. Mateusz Świdnicki – 14 (3,2,3,3,3)
15. Franciszek Karczewski – 8 (3,1,2,2,w)
16. Kajetan Kupiec – 7 (0,1,2,1,3)

II KS Toruń – 36 pkt.
9. Karol Żupiński – 9 (1,2,2,2,2)
10. Mateusz Affelt – 8 (3,2,1,1,1)
11. Krzysztof Lewandowski – 12 (2,3,3,3,1)
12. Denis Zieliński – 7 (1,2,3,w,1)
19. Oskar Rumiński – ns

III Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 33 pkt.
5. Sebastian Szostak – zwolnienie lekarskie
6. Jakub Poczta – 11 (1,3,1,2,2,2)
7. Kacper Grzelak – 10 (2,3,0,1,1,3)
8. Jakub Krawczyk – 12 (2,2,1,2,3,2)

IV Falubaz Zielona Góra – 7 pkt.
1. Fabian Ragus – 2 (1,0,0,1,d,0)
2. Dawid Rempała – 4 (0,1,1,2,ns,ns)
3. Nile Tufft – zwolnienie lekarskie
4. Kacper Rychliński – 1 (0,0,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. (62,10) Świdnicki, Krawczyk, Zieliński, Rychliński – (0:2:1:3)
2. (61,59) Miśkowiak, Lewandowski, Poczta – (0:3:3:6)
3. (62,28) Karczewski, Krawczyk, Żupiński, Rempała – (0:5:4:9)
4. (62,53) Affelt, Grzelak, Ragus, Kupiec – (1:7:7:9)
5. (63,32) Poczta, Żupiński, Kupiec, Rychliński – (1:10:9:10)
6. (61,69) Grzelak, Affelt, Karczewski, Rychliński – (1:13:11:11)
7. (61,21) Miśkowiak, Zieliński, Rempała, Grzelak – (2:13:13:14)
8. (61,58) Lewandowski, Świdnicki, Krawczyk, Ragus – (2:14:16:16)
9. (61,66) Miśkowiak, Krawczyk, Affelt, Rychliński – (2:16:17:19)
10. (62,13) Świdnicki, Żupiński, Grzelak – (2:17:19:22)
11. (62,28) Lewandowski, Kupiec, Rempała – (3:17:22:24)
12. (63,10) Zieliński, Karczewski, Poczta, Ragus – (3:18:25:26)
13. (–,–) Krawczyk, Rempała, Kupiec, Zieliński (w/u) – (5:21:25:27)
14. (63,05) Lewandowski, Karczewski, Grzelak, Rychliński – (5:22:28:29)
15. (61,02) Świdnicki, Poczta, Affelt – (5:24:29:32)
16. (62,72) Miśkowiak, Żupiński, Ragus – (6:24:31:35)
17. (63,57) Kupiec, Poczta, Zieliński, Ragus (d4) – (6:26:32:38)
18. (61,84) Grzelak, Żupiński, Rychliński, Karczewski (w/2ost) – (7:29:34:38)
19. (63,00) Świdnicki, Poczta, Affelt, Ragus – (7:31:35:41)
20. (62,47) Miśkowiak, Krawczyk, Lewandowski – (7:33:36:44)

Wyniki DMPJ w Łodzi

Maszewski GKM Grudziądz – 38 pkt.
9. Wiktor Rafalski – 8 (1,3,1,1,2)
10. Seweryn Orgacki – 8 (2,2,0,1,3)
11. Kacper Pludra – 13 (3,2,3,3,2)
12. Kacper Łobodziński – 9 (2,1,3,2,1)

II Motor Lublin – 31 pkt.
13. Wiktor Lampart – 14 (2,3,3,3,3)
14. Mateusz Cierniak – 15 (3,3,3,3,3)
15. Jan Rachubik – 1 (0,1,0,0,-)
16. Wiktor Firmuga – 1 (0,-,u,1,w)
20. Jan Młynarski – 0 (0,0)

III Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 26 pkt.
5. Hubert Jabłoński – 6 (1,3,2,0,0)
6. Antoni Mencel – 5 (w,2,1,0,2)
7. Maksym Borowiak – 7 (1,0,2,1,3)
8. Damian Ratajczak – 8 (2,0,2,3,1)

IV H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 24 pkt.
1. Nikodem Bartoch – 10 (3,1,2,2,2)
2. Mateusz Dul – 8 (3,2,1,2,0)
3. Aleksander Grygolec – 1 (1,ns,ns,ns,ns)
4. Jakub Sroka – 5 (0,1,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Łobodziński, Jabłoński, Sroka – (0:1:2:3)
2. Pludra, Lampart, Grygolec, Mencel (w/su) – (1:1:5:5)
3. Dul, Ratajczak, Rafalski, Rachubik – (4:3:6:5)
4. Bartoch, Orgacki, Borowiak, Firmuga – (7:4:8:5)
5. Rafalski, Mencel, Sroka, Młynarski – (8:6:11:5)
6. Jabłoński, Orgacki, Rachubik – (8:9:13:6)
7. Lampart, Dul, Łobodziński, Borowiak – (10:9:14:9)
8. Cierniak, Pludra, Bartoch, Ratajczak – (11:9:16:12)
9. Lampart, Ratajczak, Sroka, Orgacki – (12:11:16:15)
10. Cierniak, Borowiak, Rafalski – (12:13:17:18)
11. Pludra, Jabłoński, Dul, Firmuga (u) – (13:15:20:18)
12. Łobodziński, Bartoch, Mencel, Rachubik – (15:16:23:18)
13. Ratajczak, Łobodziński, Firmuga – (15:19:25:19)
14. Pludra, Sroka, Borowiak, Rachubik – (17:20:28:19)
15. Cierniak, Dul, Orgacki, Mencel – (19:20:29:22)
16. Lampart, Bartoch, Rafalski, Jabłoński – (21:20:30:25)
17. Orgacki, Mencel, Firmuga (w/u) – (21:22:33:25)
18. Borowiak, Rafalski, Sroka, Młynarski – (22:25:35:25)
19. Lampart, Bartoch, Łobodziński, Jabłoński – (24:25:36:28)
20. Cierniak, Pludra, Ratajczak, Dul – (24:26:38:31)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy