Rywalizacja młodzieżowców przeniosła się do Rybnika

0
173

Trzeci dzień z rzędu młodzieżowcy OK Bedmet Kolejarza Opole startowali w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. W porównaniu do poniedziałkowej i wtorkowej rundy doszło do jednej zmiany w składzie. Mateusza Dula zastąpił Adrian Bialk, który w dzisiejszej rundzie zdobył pięć punktów.

Równolegle do zawodów w Rybniku, odbywała się rywalizacja w pozostałych grupach. W Pile startował Patryk Wojdyło. Zawodnik Betard Sparty Wrocław wywalczył dzisiaj dziewięć punktów. Ponownie tyle samo punktów, co opolski gość, zdobył drugi z zawodników OK Bedmet Kolejarza Opole – Damian Lotarski.

Wyniki DMPJ z udziałem OK Bedmet Kolejarza Opole [Rybnik]:

I. PGG ROW Rybnik – 24 pkt.
1. Robert Chmiel – 9 (3,3,3,-)
2. Przemysław Giera – 5 (2,2,1,d)
3. Mateusz Tudzież – 10 (3,3,2,2)
19. Dominik Tyman – 0 (w)

II. Fogo Unia Leszno – 22 pkt.
4. Szymon Szlauderbach – 9 (1,3,2,3)
5. Kacper Pludra – 8 (0,3,3,2)
6. Krzysztof Sadurski – 5 (1,1,2,1)

III-IV. Fogo Unia Leszno 2 – 20 pkt.
7. Matthew Gilmore – 10 (2,2,3,3)
8. Liam May – 5 (2,1,0,2)
9. Ben Ernst – 5 (3,1,0,1)

III-IV. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 20 pkt.
13. Kamil Nowacki – 10 (3,2,2,3)
14. Marcin Kościelski – 9 (3,2,1,3)
15. Kacper Grzelak – 1 (w,u,d,1)

V. Drużyna ACCR – 13 pkt.
16. Daniel Klima – 9 (2,2,2,3)
17. Daniel Silhan – 0 (d,d,0,0)
18. Jan Macek – 4 (1,2,1,0)

VI. OK Bedmet Kolejarz Opole – 9 pkt.
10. Adrian Bialk – 5 (1,3,0,1)
11. Jarosław Krzywosz – 1 (0,0,1,0)
12. Mateusz Adamczewski – 3 (1,1,0,1)

Bieg po biegu:
1. Chmiel, Giera, Szlauderbach, Pludra
2. Ernst, Gilmore, Bialk, Krzywosz
3. Kościelski, Klima, Macek, Grzelak (w)
4. Tudzież, Giera, Adamczewski, Krzywosz
5. Nowacki, May, Ernst, Grzelak (u)
6. Szlauderbach, Klima, Sadurski, Silhan (d)
7. Chmiel, Gilmore, Giera, Ernst
8. Bialk, Macek, Adamczewski, Silhan (d)
9. Pludra, Kościelski, Sadurski, Grzelak (d)
10. Gilmore, Klima, May, Silhan
11. Tudzież, Nowacki, Kościelski, Giera (d)
12. Pludra, Szlauderbach, Krzywosz, Bialk
13. Chmiel, Tudzież, Macek, Silhan
14. Kościelski, Nowacki, Bialk, Adamczewski
15. Szlauderbach, Sadurski, Ernst, May
16. Gilmore, May, Adamczewski, Krzywosz
17. Klima, Pludra, Sadurski, Macek
18. Nowacki, Tudzież, Grzelak, Tyman (w)

 

Wyniki DMPJ z udziałem Damiana Lotarskiego [Bydgoszcz]:

I. Aforti Start Gniezno – 26 pkt.
16. Damian Stalkowski – 11 (2,3,3,3)
17. Kevin Fajfer – 10 (2,3,2,3)
18. Mateusz Błażykowski – 5 (1,0,2,2)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 25 pkt.
13. Damian Lotarski – 9 (2,2,2,3)
14. Kacper Łobodziński – 5 (0,2,3,0)
15. Kamil Wieczorek – 11 (3,3,3,2)

III. Get Well Toruń – 24 pkt.
10. Igor Kopeć-Sobczyński – 10 (2,2,3,3)
11. Maksymilian Bogdanowicz – 9 (3,3,w,3)
12. Kamil Kiełbasa – 5 (1,1,1,2)
22. Justin Stolp – ns

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 14 pkt.
4. Karol Żupiński – 4 (2,-,2,-)
5. Denis Zieliński – 2 (1,-,1,-)
6. Dominik Majchrzak – 2 (0,0,2,0)
20. Oskar Rowecki – 6 (1,1,3,1)

V. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – 9 pkt.
1. Marcel Studziński – 1 (0,1,d,ns)
2. Tomasz Orwat – 8 (3,2,3,w)
3. Mateusz Jagła – 0 (ns,ns,ns,ns)

VI. Orzeł Łódź – 6 pkt.
7. Dawid Wawrzyniak – 5 (1,2,1,1)
8. Aleksander Grygolec – 0 (w,ns,ns,ns)
9. Eryk Borczuch – 1 (0,1,d,d)

Bieg po biegu:
1. Orwat, Żupiński, Zieliński, Studziński
2. Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński, Wawrzyniak, Borczuch
3. Wieczorek, Stalkowski, Błażykowski, Łobodziński
4. Bogdanowicz, Orwat, Kiełbasa, Jagła
5. Wieczorek, Lotarski, Borczuch, Grygolec (w)
6. Stalkowski, Fajfer, Rowecki, Majchrzak
7. Orwat, Wawrzyniak, Studziński, Borczuch (d)
8. Fajfer, Kopeć-Sobczyński, Kiełbasa, Błażykowski
9. Wieczorek, Łobodziński, Rowecki, Majchrzak
10. Stalkowski, Fajfer, Wawrzyniak, Grygolec
11. Łobodziński, Lotarski, Jagła, Orwat (w)
12. Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Zieliński, Bogdanowicz (w)
13. Fajfer, Błażykowski, Jagła, Studziński (d)
14. Kopeć-Sobczyński, Lotarski, Kiełbasa, Łobodziński
15. Rowecki, Majchrzak, Borczuch (d), Grygolec
16. Bogdanowicz, Kiełbasa, Wawrzyniak, Grygolec
17. Stalkowski, Błażykowski, Rowecki, Majchrzak
18. Lotarski, Wieczorek, Jagła, Studziński

 

Wyniki DMPJ z udziałem Patryka Wojdyło [Piła]:

I-III. Francepol Falubaz Junior Zielona Góra: 25
10. Norbert Krakowiak (3,2,2,2) 9
11. Mateusz Tonder (2,2,3,2) 9
12. Damian Pawliczak (3,0,1,3) 7

I-III. Elektrociepłownia Falubaz Junior Zielona Góra: 25
13. Jakub Osyczka (3,2,3,3) 11
14. Nikodem Bartoch (2,3,3,0) 8
15. Fabian Ragus (0,2,2,2) 6

I-III. Truly.work Stal Gorzów: 25
16. Mateusz Bartkowiak (1,3,3,-) 7
17. Alan Szczotka (1,1,2,3) 7
18. Kamil Pytlewski (-,-,W/U,2) 2
24. Rafał Karczmarz (3,3,3) 9

IV. Betard Sparta Wrocław: 14
4. Patryk Wojdyło (3,2,1,3) 9
5. Mateusz Panicz (1,1,0,1) 3
6. Wiktoria Garbowska (0,0,2,0) 2

NK. Euro Finannce Polonia Piła: 8
1. Piotr Gryszpiński (2,3,2,1) 8
2. Brak zawodnika
3. Brak zawodnika

NK. Power Duck Iveston PSŻ Poznań: 5
7. Bartosz Curzytek (1,2,1,1) 5
8. Brak zawodnika
9. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Wojdyło, Gryszpiński, Panicz
2. Krakowiak, Tonder, Curzytek
3. Karczmarz, Bartoch, Bartkowiak, Ragus
4. Pawliczak, Tonder
5. Osyczka, Ragus
6. Bartkowiak, Wojdyło, Szczotka, Garbowska
7. Gryszpiński, Curzytek
8. Karczmarz, Krakowiak, Szczotka, Pawliczak
9. Bartoch, Ragus, Panicz, Garbowska
10. Bartkowiak, Szczotka, Curzytek
11. Bartoch, Osyczka
12. Tonder, Krakowiak, Wojdyło, Panicz
13. Szczotka, Gryszpiński, Pytlewski (w/u)
14. Osyczka, Krakowiak, Pawliczak, Bartoch
15. Wojdyło, Garbowska
16. Pawliczak, Tonder, Curzytek
17. Karczmarz, Pytlewski, Panicz, Garbowska
18. Osyczka, Ragus, Gryszpiński

wyniki za: informacja własna / sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy