Stachyra wygrał I rundę IM Argentyny

0
41

W ramach przygotowań do sezonu 2017 zawodnik TS Kolejarza Opole, Dawid Stachyra bierze udział w otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Argentyny. Pierwsza runda, która odbywała się na torze w Bahia Blanca w niedzielę została zakończona zwycięstwem tego zawodnika. IM Argentyny mają składać się z dwunastu rund i potrwać do połowy lutego, co oznacza, że Dawid wróci do Polski tuż przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Wyniki:
1. Dawid Stachyra (Polska) – 16 (-,2,3,2,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Guglielmo Franchetti (Włochy) – 14 (3,2,2,2,2,1,2) + 2. miejsce w finale
3. Lisandro Husman (Argentyna) – 13 (0,3,2,3,2,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Facundo Albin (Argentyna) – 14 (2,3,0,3,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) – 9 (2,-,2,1,2,2,0) + 5. miejsce w finale
6. Paweł Miesiąc (Polska) – 15 (3,3,3,3,3,-)
7. Sebastian Clemente (Argentyna) – 11 (1,1,3,3,3,-)
8. Milen Manew (Bułgaria) – 10 (3,2,1,2,1,1)
9. Jonathan Iturre (Argentyna) – 6 (3,0,3,0,-,-)
10. Alejandro Iglesias (Argentyna) – 6 (2,-,2,2,-,0)
11. Facundo Cuello (Argentyna) – 4 (0,3,1,-,0,0)
12. Cristian Carrica (Argentyna) – 4 (2,2,-,-,-,-)
13. Maximiliano Westdorp (Argentyna) – 4 (1,1,-,1,1,0)
14. Witalij Łysak (Ukraina) – 2 (0,-,0,0,2)
15. Alejandro Polenta (Argentyna) – 2 (1,0,-,-,1)
16. Julio Romano (Argentyna) – 2 (-,0,1,1,-)
17. Santiago Martinez (Argentyna) – 2 (1,1,0,-,-)
18. Mariusz Fierlej (Polska) – 2 (-,-,1,0,1)
19. Adrian Zubillaga (Argentyna) – 2 (-,1,-,1,-)
20. Gustavo Curzio (Argentyna) – 0 (0,-,-,-,-)
21. Miguel Sanchez (Argentyna) – 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Miesiąc, Mielniczuk, Clemente, Cuello
2. Franchetti, Carrica, Martinez, Sanchez
3. Manew, Albin, Polenta, Husman
4. Iturre, Iglesias, Westdorp, Łysak, Curzio
5. Cuello, Carrica, Westdorp, Romano
6. Miesiąc, Manew, Martinez
7. Husman, Franchetti, Zubillaga, Polenta
8. Albin, Stachyra, Clemente, Iturre
9. Iturre, Mielniczuk, Cuello, Martinez
10. Miesiąc, Iglesias, Fierlej, Albin
11. Stachyra, Husman, Romano, Łysak
12. Clemente, Franchetti, Manew
13. Albin, Franchetti, Mielniczuk, Łysak
14. Miesiąc, Stachyra, Westdorp, Fierlej
15. Husman, Manew, Zubillaga, Iturre
16. Clemente, Iglesias, Romano
17. Stachyra, Mielniczuk, Manew, Cuello
18. Miesiąc, Franchetti, Fierlej
19. Albin, Husman, Westdorp
20. Clemente, Łysak, Polenta

Półfinały:
21. Albin, Husman, Manew, Iglesias, Cuello
22. Stachyra, Mielniczuk, Franchetti, Westdorp

Finał:
23. Stachyra, Franchetti, Husman, Albin, Mielniczuk

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy