Stal-Met Kolejarz Opole – Speed Car Motor Lublin (awizowane składy)

0
57

W niedzielę na torze w Opolu miejscowa drużyna Stal-Met Kolejarza zmierzy się z drużyną Speed Car Motor Lublin. Pierwotnie obie ekipy miały się ze sobą zmierzyć w Lany Poniedziałek, jednak na przeszkodzie stanęły opady deszczu. Po porażce z zespołem z Krosna opolan czeka bardzo ciężki mecz o pierwsze ligowe punkty. Znamy już awizowane składy na te spotkanie.

W zespole z Opola doszło do kilku zmian. Do drużyny wraca Kevin Woelbert, który nie mógł uczestniczyć w poprzednim meczu ze względu na przełożone na ten dzień kwalifikacje do GP Challenge. Drugą szansę dostaje Marcin Rempała, który w poprzednim meczu nie wystąpił ze względu na słaby występ w GnieĽnie. Szansę na debiut w tym sezonie dostanie Robert Chmiel, startujący w Opolu na zasadach gościa.

Zespół z Lublina tym razem awizował skład bez Roberta Lamberta. W jego miejsce wystąpi gość, wychowanek Lublina, Oskar Bober. Kolejny raz trzon drużyny tworzą Bjarne Pedersen, Paweł Miesiąc i Daniel Jeleniewski. Ze względu na kontuzję w zespole lublinian nie wystąpi również Emil Peroń.

Awizowane składy:
Speed Car Motor Lublin:
1. Bjarne Pedersen
2. Oskar Bober
3. Paweł Miesiąc
4. Maciej Kuciapa
5. Daniel Jeleniewski
6. Kamil Brzeziński

Stal-Met Kolejarz Opole:
9. Denis Gizatullin
10. Marcin Rempała
11.Adrian Gomólski
12. Robert Chmiel
13.Kevin Woelbert
14. Tomasz Olczak

Niedziela, 14 maja
Początek zawodów – godz. 15.00
Prezentacja – godz. 14.45
Próba toru – godz. 14.30

Ceny biletów:
Normalny – 20 zł
Ulgowy – 15 zł (przysługują młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobietom)
Dzieci, uczniowie szkół podstawowych – wstęp wolny
Program zawodów – 5 zł

Komentarze

komentarzy