Startował Chlupac i goście

0
107

Starty naszych młodzieżowców rozpoczynamy od czwartku, kiedy na torze pojawił się Petr Chlupac w ramach I. ligi czeskiej. Reprezentant Markety Praga zdobył osiem punktów i razem ze swoją drużyną zajął pierwsze miejsce w turnieju.

W piątkowym meczu PGE Ekstraligi, w którym Arged Malesa Ostrów podejmowała Betard Spartę Wrocław startowała dwójka naszych „gości”. Większą zdobycz punktową zapisał przy swoim nazwisku Bartłomiej Kowalski, który wywalczył 5 punktów. O trzy mniej zdobył Jakub Krawczyk.

W sobotę na tor w Łodzi wyjechał Mateusz Dul. W meczu przeciwko Wilkom Krosno zdobył jeden punkt.

Wyniki I. Ligi czeskiej

I. AK Markéta Praga – 31
1. Jan Kvěch – 9 (3,–,–,3,–,3–,w)
2. Petr Chlupáč – 8 (1,1,–,–,3,–,3)
3. Daniel Klíma – 10 (3,2,2,3)
16. Jaroslav Vaníček – 4 (1,2,0,1)

II. Speedway Club Žarnovica – 25
10. Jakub Valkovič – 11 (3,1,2,–,3,–,1,1)
11. Ondřej Smetana – 10 (2,2,1,–,1,–,2,2)
12. Rastislav Cíferský – 1 (w,1)
19. Bruno Belan – 3 (1,2)

III. AMD Krško – 24
4. Nick Škorja – 17 (–,2,3,3,3,–,3,3)
5. Miran Praznik – 6 (2,1,–,0,1,2,–,0)
6. Žiga Radkovič – 1 (0,0,1,0)

IV. PD Walbo Kopřivnice – 21
13. Martin Málek – 9 (0,–,3,1,0,3,–,2)
14. Hynek Štichauer – 12 (2,3,–,2,1,–,3,1)
15. Radek Bambuch – 0 (0,w,0,w)

V. AMK Zlatá Přilba Pardubice – 19
7. Jaroslav Petrák – 5 (1,–,0,–,2,–,2,–)
8. Matouš Kameník – 2 (0,t,–,2,–,0,–,0)
9. Eduard Krčmář – 10 (3,3,d,2,2)
18. Jan Hlačina (250 ccm) – 2 (1,1)

Bieg po biegu:
1. Kvěch, Praznik, Chlupáč, Radkovič
2.
Valkovič, Smetana, Petrák, Kameník
3.
Klíma, Štichauer, Chlupáč, Málek
4.
Krčmář, Škorja, Praznik, Kameník (t)
5.
Štichauer, Smetana, Valkovič, Bambuch
6.
Krčmář, Klíma, Vaníček, Petrák
7.
Škorja, Valkovič, Smetana, Radkovič
8.
Málek, Kameník, Hlačina, Bambuch (w)
9.
Kvěch, Vaníček, Belan, Cíferský (w)
10.
Škorja, Štichauer, Málek, Praznik
11.
Valkovič, Petrák, Smetana, Krčmář (d)
12.
Chlupáč, Klíma, Štichauer, Málek
13.
Škorja, Krčmář, Praznik, Kameník
14.
Málek, Belan, Cíferský, Bambuch
15.
Kvěch, Praznik, Radkovič, Vaníček
16.
Štichauer, Petrák, Hlačina, Bambuch (w)
17.
Škorja, Smetana, Valkovič, Radkovič
18.
Chlupáč, Krčmář, Vaníček, Kameník
19.
Škorja, Málek, Štichauer, Praznik
20.
Klíma, Smetana, Valkovič, Kvěch (w)

Wyniki meczu Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław

Arged Malesa Ostrów – 34 pkt.
9. Tomasz Gapiński – 8+1 (2,2,2,1*,1,0)
10. Oliver Berntzon – 8+1 (3,w,1*,2,2)
11. Kacper Grzelak – NS (-,-,-,-)
12. Grzegorz Walasek – 4 (1,1,2,d,0)
13. Chris Holder – 10+1 (3,1,1,2,1*,2)
14. Sebastian Szostak – 1 (1,0,d)
15. Jakub Krawczyk – 2 (2,0,0)
16. Tim Soerensen – 1 (1,0)

Betard Sparta Wrocław – 56 pkt.
1. Gleb Czugunow – 11+1 (w,1*,3,3,3,1)
2. Mateusz Panicz – NS (-,-,-,-,-)
3. Tai Woffinden – 12+3 (3,2*,2*,2*,0,3)
4. Zastępstwo Zawodnika
5. Maciej Janowski – 17 (2,3,3,3,3,3)
6. Bartłomiej Kowalski – 5 (3,2,0)
7. Michał Curzytek – 2 (w,1,1)
8. Daniel Bewley – 9+1 (0,2*,3,0,3,1)

Bieg po biegu:
1. (66,08) Woffinden, Gapiński, Soerensen, Czugunow (w/su) – 3:3 – (3:3)
2. (67,30) Kowalski, Krawczyk, Szostak, Curzytek (w/u) – 3:3 – (6:6)
3. (67,13) Holder, Janowski, Walasek, Bewley – 4:2 – (10:8)
4. (67,11) Berntzon, Kowalski, Czugunow, Szostak – 3:3 – (13:11)
5. (66,65) Janowski, Woffinden, Walasek, Soerensen – 1:5 – (14:16)
6. (66,98) Czugunow, Bewley, Holder, Krawczyk – 1:5 – (15:21)
7. (66,60) Janowski, Gapiński, Curzytek, Berntzon (w/2min) – 2:4 – (17:25)
8. (66,68) Bewley, Woffinden, Holder, Szostak (d4) – 1:5 – (18:30)
9. (67,29) Czugunow, Gapiński, Berntzon, Bewley – 3:3 – (21:33)
10. (66,84) Janowski, Walasek, Gapiński, Kowalski – 3:3 – (24:36)
11. (67,42) Czugunow, Woffinden, Gapiński, Walasek (d4) – 1:5 – (25:41)
12. (66,58) Bewley, Holder, Curzytek, Krawczyk – 2:4 – (27:45)
13. (67,41) Janowski, Berntzon, Holder, Woffinden – 3:3 – (30:48)
14. (66,42) Woffinden, Berntzon, Bewley, Walasek – 2:4 – (32:52)
15. (66,90) Janowski, Holder, Czugunow, Gapiński – 2:4 – (34:56)

Wyniki meczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 50 pkt.
9.
 Brady Kurtz – 8+1 (2,2*,3,1)
10. Luke Becker – 9 (2,3,0,3,1)
11. Norbert Kościuch – 7+3 (1*,2*,2*,2,0)
12. Marcin Nowak – 13+1 (1*,3,3,3,3)
13. Niels Kristian Iversen – 10+1 (2,3,3,0,2*)
14. Mateusz Dul – 1+1 (1*,0,-)
15. Nikodem Bartoch – 2 (2,0,0)
16. Aleksander Grygolec – 0 (0)

Cellfast Wilki Krosno – 40 pkt.
1.
 Tobiasz Musielak – 9+3 (3,1*,1*,2,2*,0)
2. Vaclav Milik – 10 (0,2,2,3,2,1)
3. Mateusz Szczepaniak – 0 (0,0,-,-,-)
4. Rafał Karczmarz – 2 (1,1,-,0)
5. Andrzej Lebiediew – 10+2 (3,1,1*,1,1*,3)
6. Franciszek Karczewski – 9 (3,3,2,d,1)
7. Kacper Szopa – 0 (0,0,-)

Bieg po biegu:
1. (62,12) Musielak, Kurtz, Kościuch, Szczepaniak – 3:3 – (3:3)
2. (61,32) Karczewski, Bartoch, Dul, Szopa – 3:3 – (6:6)
3. (61,11) Lebiediew, Iversen, Nowak, Milik – 3:3 – (9:9)
4. (61,35) Karczewski, Becker, Karczmarz, Dul – 2:4 – (11:13)
5. (61,34) Nowak, Kościuch, Karczmarz, Szczepaniak – 5:1 – (16:14)
6. (61,82) Iversen, Milik, Musielak, Bartoch – 3:3 – (19:17)
7. (60,69) Becker, Kurtz, Lebiediew, Szopa – 5:1 – (24:18)
8. (61,81) Iversen, Karczewski, Lebiediew, Grygolec – 3:3 – (27:21)
9. (60,99) Kurtz, Milik, Musielak, Becker – 3:3 – (30:24)
10. (61,22) Nowak, Kościuch, Lebiediew, Karczewski (d/4) – 5:1 – (35:25)
11. (61,33) Nowak, Musielak, Kurtz, Karczmarz – 4:2 – (39:27)
12. (60,87) Milik, Kościuch, Karczewski, Bartoch – 2:4 – (41:31)
13. (60,90) Becker, Milik, Lebiediew, Iversen – 3:3 – (44:34)
14. (62,04) Lebiediew, Musielak, Becker, Kościuch – 1:5 – (45:39)
15. (61,13) Nowak, Iversen, Milik, Musielak – 5:1 – (50:40)

wyniki: zlataprilba.cz / sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy