Startowali Breum i Hjelmland

0
236

Dzisiaj na torach Stali Gorzowie i Dackarny Malilla startowało dwóch naszych zawodników. W Polsce, w ramach rozgrywek Ekstraligi U24 startował Emil Breum, który reprezentuje Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz. Duńczyk w pięciu startach wywalczył dziesięć punktów.

W rodzimej lidze startował Filip Hjelmland. Na domowym torze pojechał w trzech wyścigach, których zdobył pięć punktów z dwoma bonusami.

Wyniki meczu Enea Stal GorzówGrudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz

Enea Stal Gorzów – 41 pkt.
9. Jakub Stojanowski – 5+1 (u,0,3,2*,0)
10. Oskar Paluch – 13 (3,2,t,3,2,3)
11. Adam Bednar – 8 (3,t,2,2,1)
12. Villads Nagel – 2 (0,2,0,-)
13. Mathias Pollestad – 7+1 (3,2,1,1*,w)
14. Rasmus Karlsson – 3+2 (0,2*,1*,0,0)
15. Michael West – 3+1 (1,1*,1)

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz – 47 pkt.
1. Emil Breum – 10 (2,3,2,1,2)
2. Mathias Tresarrieu – 2+2 (1*,0,1*,-)
3. Kacper Warduliński – 0 (d,0,-,-,-)
4. Dan Gilkes – 9+1 (1,3,3,0,2*)
5. Kacper Pludra – 8 (2,3,3,0,w)
6. Kevin Małkiewicz – 5+2 (2*,0,2*,1,d)
7. Kacper Łobodziński – 13 (3,1,3,3,3)

Bieg po biegu:
1. (59,91) Bednar, Breum, Stojanowski (u/3), Warduliński (d/3) – 3:2 – (3:2)
2. (59,96) Łobodziński, Małkiewicz, West, Karlsson – 1:5 – (4:7)
3. (59,28) Pollestad, Pludra, Tresarrieu, Nagel – 3:3 – (7:10)
4. (59,72) Paluch, Karlsson, Gilkes, Małkiewicz – 5:1 – (12:11)
5. (61,35) Gilkes, Nagel, Karlsson, Warduliński – 3:3 – (15:14)
6. (61,22) Breum, Pollestad, West, Tresarrieu – 3:3 – (18:17)
7. (60,03) Pludra, Paluch, Łobodziński, Stojanowski – 2:4 – (20:21)
8. (61,51) Gilkes, Małkiewicz, Pollestad, Karlsson – 1:5 – (21:26)
9. (60,56) Stojanowski, Breum, Tresarrieu, Karlsson – 3:3 – (24:29)
10. (60,32) Pludra, Bednar, Małkiewicz, Nagel – 2:4 – (26:33)
11. (59,94) Paluch, Stojanowski, Breum, Gilkes – 5:1 – (31:34)
12. (61,03) Łobodziński, Bednar, West, Małkiewicz (d/4) – 3:3 – (34:37)
13. (61,07) Łobodziński, Paluch, Pollestad, Pludra – 3:3 – (37:40)
14. (61,81) Łobodziński, Gilkes, Bednar, Stojanowski – 1:5 – (38:45)
15. (60,41) Paluch, Breum, Pludra (w), Pollestad (w/su) – 3:2 – (41:47)

Wyniki meczu

Dackarna Malilla – 55 pkt.
1.
 Brady Kurtz – 10+2 (2*,3,3,2*,0)
2. Timo Lahti – 10 (3,3,0,3,1)
3. Rasmus Jensen – 9+2 (1*,3,1*,1,3)
4. Daniel Bewley – 6+1 (2,2*,2,0)
5. Andrzej Lebiediew – 11 (3,1,1,3,3)
6. Noel Wahlqvist – 4 (3,1,0)
7. Filip Hjelmland – 5+2 (2*,1,2*)

Piraterna Motala – 35 pkt.
1.
 Przemysław Pawlicki – 9 (1,1,3,2,2)
2. Vaclav Milik – 0 (0,0,-,-,0)
3. Maciej Janowski – 11+3 (3,2,2*,2*,1,1*)
4. Oskar Fajfer – 3+1 (0,2,1*,0)
5. Piotr Pawlicki – 10 (2,3,d,3,0,2)
6. Jonathan Ejnermark – 1 (0,0,1)
7. Erik Persson – 1 (1,0,0

Bieg po biegu:
1. (58,30) Lahti, Kurtz, Przemysław Pawlicki, Milik – 5:1 – (5:1)
2. (59,00) Wahlqvist, Hjelmland, Persson, Ejnermark – 5:1 – (10:2)
3. (57,40) Janowski, Bewley, Jensen, Fajfer – 3:3 – (13:5)
4. (57,80) Lebiediew, Piotr Pawlicki, Wahlqvist, Persson – 4:2 – (17:7)
5. (58,30) Lahti, Fajfer, Hjelmland, Ejnermark – 4:2 – (21:9)
6. (58,30) Jensen, Bewley, Przemysław Pawlicki, Milik – 5:1 – (26:10)
7. (57,90) Kurtz, Janowski, Fajfer, Lahti – 3:3 – (29:13)
8. (58,10)Piotr Pawlicki, Bewley, Jensen, Persson – 3:3 – (32:16)
9. (59,20) Przemysław Pawlicki, Janowski, Lebiediew, Wahlqvist – 1:5 – (33:21)
10. (58,80) Kurtz, Hjelmland, Ejnermark, Piotr Pawlicki (d) – 5:1 – (38:22)
11. (59,20) Piotr Pawlicki, Janowski, Lebiediew, Bewley – 1:5 – (39:27)
12. (58,80) Lahti, Przemysław Pawlicki, Jensen, Fajfer – 4:2 – (43:29)
13. (59,00) Lebiediew, Kurtz, Janowski, Piotr Pawlicki – 5:1 – (48:30)
14. (57,80) Lebiediew, Pawlicki, Lahti, Milik – 4:2 – (52:32)
15. (58,30) Jensen, Przemysław Pawlicki, Janowski, Kurtz – 3:3 – (55:35)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy