Startowali Melnychuk i młodzieżowcy

0
379

Bardzo pracowite dni za Stanislavem Melnychukiem. Nasz zawodnik w sobotę startował w towarzyskim turnieju w Teterow, następnie wystąpił w niedzielę w meczu Krajowej Ligi Żużlowej w Tarnowie i dzisiaj rywalizował w eliminacjach do Grand Prix w Debreczynie.

Stanislav zajął dzisiaj siódme miejsce z dziewięcioma punktami i niestety nie awansował do dalszej fazy, do której przepustkę wywalczyła czołowa czwórka turnieju.

Z kolei nasi młodzieżowcy rywalizowali dzisiaj w zaległej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na torze w Rybniku zajęli, podobnie jak w Opolu trzecie miejsce.

Liderem drużyny był Oskar Stępień, zdobywca siedmiu punktów.

Wyniki eliminacji do Grand Prix w Debreczynie:

1. Przemysław Pawlicki – 14 (3,3,3,3,2)
2. Antonio Lindbaeck – 13 (2,2,3,3,3)
3. Andrzej Lebiediew – 12 (1,3,3,3,2) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Kacper Woryna – 12 (3,1,3,2,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym

5. Frederik Jakobsen – 12 (2,3,2,2,3) + 3. miejsce w biegu dodatkowym
6. Jacob Thorssell – 11 (0,3,2,3,3)
7. Stanislav Melnychuk – 9 (3,1,1,2,2)
8. Benjamin Basso – (2,2,2,1,1)
9. Rohan Tungate – (3,d,2,d,1)
10. Adam Ellis – (1,2,1,2,0)
11. Gino Manzares – (2,1,1,1,1)
12. Jan Macek – (1,2,0,1,d)
13. Marius Hillebrand – (0,0,1,d,2)
14. Norbert Magosi – (1,1,0,0,1)
15. Denis Stojs – (0,0,0,1,0)
16. Roland Kovacs – (0,d,t,-,-)
17. Richard Fuzesi – (0,d,0)

Bieg po biegu:
1. Melnychuk, Jakobsen, Ellis, Stojs
2. Woryna, Manzares, Magosi, Hillebrand
3. Pawlicki, Lindbaeck, Lebiediew, Thorssell
4. Tungate, Basso, Macek, Kovacs
5. Thorssell, Ellis, Manzares, Kovacs (d)
6. Pawlicki, Macek, Magosi, Stojs
7. Lebiediew, Basso, Melnychuk, Hillebrand
8. Jakobsen, Lindbaeck, Woryna, Tungate (d)
9. Lebiediew, Tungate, Ellis, Magosi
10. Lindbaeck, Basso, Manzares, Stojs
11. Woryna, Thorssell, Melnychuk, Macek
12. Pawlicki, Jakobsen, Hillebrand, Fuzesi
13. Lindbaeck, Ellis, Macek, Hillebrand (d)
14. Lebiediew, Woryna, Stojs, Fuzesi (d)
15. Pawlicki, Melnychuk, Manzares, Tungate (d)
16. Thorssell, Jakobsen, Basso, Magosi
17. Woryna, Pawlicki, Basso, Ellis
18. Thorssell, Hillebrand, Tungate, Stojs
19. Lindbaeck, Melnychuk, Magosi, Fuzesi
20. Jakobsen, Lebiediew, Manzares, Macek (d)
Bieg dodatkowy o miejsca 3-5. Lebiediew, Woryna, Jakobsen

Wyniki DMPJ w Rybniku:

I. Włókniarz Częstochowa – 49 pkt.
9.
 Kacper Halkiewicz – 12 (1,2,3,3,3)
10. Szymon Ludwiczak – 11 (2,-,3,3,3)
11. Kajetan Kupiec – 14 (3,3,3,3,2)
12. Bartosz Śmigielski – 12 (3,2,2,3,2)
19. Szymon Wolski – 0 (w)

II. Innpro ROW Rybnik – 37 pkt.
1.
 Paweł Trześniewski – 11 (3,-,3,2,3)
2. Kacper Tkocz – 11 (3,3,-,2,3)
3. Maksym Borowiak – 8 (1,3,2,t,2)
4. Kamil Winkler – 7 (2,-,2,1,2)
17. Szymon Tomaszewski – 0 (w,w,w)

III. OK Kolejarz Opole – 18 pkt.
5.
 Jakub Fabisz – 4 (1,1,t,1,1)
6. Oskar Stępień – 7 (2,3,1,1,0)
7. Dastin Łukaszczyk – 4 (1,1,1,u,1)
8. Kacper Sajdak – 3 (w,1,1,1,0)

IV. Włókniarz Częstochowa II – 15 pkt.
13.
 Igor Nabiałkowski – 0 (0,d,w,0,w)
14. Paweł Caban – 2 (0,2,0,0,0)
15. Alan Ciurzyński – 7 (2,2,0,2,1)
16. Dawid Rozpędek – 6 (-,1,2,2,1)
20. Cezary Mercik – 0 (t)

Bieg po biegu:
1. Śmigielski, Winkler, Fabisz, Caban – (2:1:3:0)
2. Kupiec, Stępień, Borowiak, Nabiałkowski – (3:3:6:0)
3. Tkocz, Ciurzyński, Halkiewicz, Sajdak (w) – (6:3:7:2)
4. Trześniewski, Ludwiczak, Łukaszczyk, Mercik (t) – (9:4:9:2)
5. Stępień, Halkiewicz, Rozpędek, Tomaszewski (w) – (9:7:11:3)
6. Borowiak, Ciurzyński, Fabisz, Wolski (w) – (12:8:11:5)
7. Tkocz, Śmigielski, Łukaszczyk, Nabiałkowski (d) – (15:9:13:5)
8. Kupiec, Caban, Sajdak, Tomaszewski (w) – (15:10:16:7)
9. Ludwiczak, Winkler, Sajdak, Nabiałkowski (w) – (17:11:19:7)
10. Halkiewicz, Borowiak, Łukaszczyk, Caban – (19:12:22:7)
11. Kupiec, Rozpędek, Fabisz (t), Tomaszewski (w) – (19:12:25:9)
12. Trześniewski, Śmigielski, Stępień, Ciurzyński – (22:13:27:9)
13. Śmigielski, Rozpędek, Sajdak, Borowiak (t) – (22:14:30:11)
14. Kupiec, Ciurzyński, Winkler, Łukaszczyk (u) – (23:14:33:13)
15. Ludwiczak, Tkocz, Stępień, Caban – (25:15:36:13)
16. Halkiewicz, Trześniewski, Fabisz, Nabiałkowski – (27:16:39:13)
17. Ludwiczak, Winkler, Fabisz, Nabiałkowski (w) – (29:17:42:13)
18. Halkiewicz, Borowiak, Łukaszczyk, Caban – (31:18:45:13)
19. Tkocz, Śmigielski, Rozpędek, Sajdak – (34:18:47:14)
20. Trześniewski, Kupiec, Ciurzyński, Stępień – (37:18:49:15)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy