Startowali nasi goście

0
42

W piątek, sobotę oraz niedzielę startowali nasi „goście”. Jako pierwszy na tor wyjechał Jakub Krawczyk, który w piątek brał udział w meczu Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów. Goście przegrali to spotkanie 55:35, a Kuba zdobył jeden punkt z jednym bonusem.

Niewiele lepiej poszło w sobotę drużynie H.Skrzydlewska Orzeł Łódź na torze w Gdańsku, gdzie goście zdobyli 39 punktów i przegrali spotkanie. Startujący w tym meczu Mateusz Dul wywalczył trzy punkty i jeden bonus.

W niedzielę, jako ostatni, startował Bartłomiej Kowalski. Na torze w Lublinie młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław zdobył dwa punkty i bonus.

Wyniki meczu Moje Bermudy Stal GorzówArged Malesa Ostrów

Moje Bermudy Stal Gorzów – 55 pkt.
9. Szymon Woźniak – 9 (3,3,1,2)
10. Anders Thomsen – 12+2 (3,2*,3,2*,2)
11. Martin Vaculik – 10 (1,3,3,-,3)
12. Patrick Hansen – 5+1 (1,2*,1,0,1)
13. Bartosz Zmarzlik – 12 (3,3,3,3,-)
14. Oskar Hurysz – 2+1 (2*,0,0)
15. Mateusz Bartkowiak – 3 (3,0,0)
16. Wiktor Jasiński – 2 (2,0)

Arged Malesa Ostrów – 35 pkt.
1. Oliver Berntzon – 8+1 (2,1,1*,2,1,1)
2. Tomasz Gapiński – 5 (0,2,0,3,0)
3. Grzegorz Walasek – ZZ
4. Matias Nielsen – 7 (2,0,2,-,1,2)
5. Chris Holder – 11 (2,1,2,3,0,3)
6. Jakub Krawczyk – 1+1 (u,1*,0)
7. Sebastian Szostak – 2 (1,0,1)
8. Tim Soerensen – 1+1 (0,1*)

Bieg po biegu:
1. (59,43) Woźniak, Berntzon, Vaculik, Soerensen – 4:2 – (4:2)
2. (60,49) Bartkowiak, Hurysz, Szostak, Krawczyk (u3) – 5:1 – (9:3)
3. (58,41) Zmarzlik, Holder, Hansen, Gapiński – 4:2 – (13:5)
4. (59,37) Thomsen, Nielsen, Krawczyk, Hurysz – 3:3 – (16:8)
5. (59,87) Vaculik, Hansen, Berntzon, Nielsen – 5:1 – (21:9)
6. (58,85) Zmarzlik, Gapiński, Berntzon, Bartkowiak – 3:3 – (24:12)
7. (58,83) Woźniak, Thomsen, Holder, Szostak – 5:1 – (29:13)
8. (59,72) Zmarzlik, Nielsen, Soerensen, Hurysz – 3:3 – (32:16)
9. (60,01) Thomsen, Berntzon, Woźniak, Gapiński – 4:2 – (36:18)
10. (59,35) Vaculik, Holder, Hansen, Krawczyk – 4:2 – (40:20)
11. (59,84) Holder, Woźniak, Berntzon, Hansen – 2:4 – (42:24)
12. (60,12) Gapiński, Jasiński, Szostak, Bartkowiak – 2:4 – (44:28)
13. (58,86) Zmarzlik, Thomsen, Nielsen, Holder – 5:1 – (49:29)
14. (60,31) Vaculik, Nielsen, Hansen, Gapiński – 4:2 – (53:31)
15. (59,86) Holder, Thomsen, Berntzon, Jasiński – 2:4 – (55:35)

Wyniki meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 51 pkt.
9.
 Adrian Gała – 10 (1,3,3,3,w)
10. Rasmus Jensen – 9+2 (2,2*,1,1*,3)
11. Jakub Jamróg – 13+1 (3,3,2,3,2*)
12. Wiktor Trofimow jr – 3+1 (w,1,1*,1)
13. Timo Lahti – 14 (3,3,3,2,3)
14. Miłosz Wysocki – 0 (u,0,0)
15. Kamil Marciniec – 2 (1,0,1)
16. Piotr Gryszpiński – NS

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 39 pkt.
1.
 Norbert Kościuch – 2 (0,2,0,0,-)
2. Marcin Nowak – 8+1 (1,1*,2,2,2)
3. Brady Kurtz – 10 (2,2,2,3,1,0)
4. Luke Becker – 6+1 (3,0,1*,2)
5. Niels Kristian Iversen – 7 (2,1,3,0,1)
6. Mateusz Dul – 3+1 (2*,1,0)
7. Aleksander Grygolec – 3 (3,0,w)
8. Nikodem Bartoch – NS

Bieg po biegu:
1. (65,60) Jamróg, Kurtz, Gała, Kościuch – 4:2 – (4:2)
2. (65,41) Grygolec, Dul, Marciniec, Wysocki (u4) – 1:5 – (5:7)
3. (65,79) Lahti, Iversen, Nowak, Trofimow jr (w/su) – 3:3 – (8:10)
4. (65,61) Becker, Jensen, Dul, Wysocki – 2:4 – (10:14)
5. (64,91) Jamróg, Kurtz, Trofimow jr, Becker – 4:2 – (14:16)
6. (64,26) Lahti, Kościuch, Nowak, Marciniec – 3:3 – (17:19)
7. (65,09) Gała, Jensen, Iversen, Grygolec – 5:1 – (22:20)
8. (65,00) Lahti, Kurtz, Becker, Wysocki – 3:3 – (25:23)
9. (65,13) Gała, Nowak, Jensen, Kościuch – 4:2 – (29:25)
10. (64,85) Iversen, Jamróg, Trofimow jr, Dul – 3:3 – (32:28)
11. (64,97) Gała, Becker, Trofimow jr, Kościuch – 4:2 – (36:30)
12. (65,12) Jamróg, Nowak, Marciniec, Grygolec (w/su) – 4:2 – (40:32)
13. (64,75) Kurtz, Lahti, Jensen, Iversen – 3:3 – (43:35)
14. (65,71) Jensen, Nowak, Kurtz, Gała (w/u) – 3:3 – (46:38)
15. (65,00) Lahti, Jamróg, Iversen, Kurtz 5:1 (51:39)

Wyniki meczu Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

Motor Lublin – 50
9.
 Jarosław Hampel – 10+1 (3,2,2,0,2*,1)
10. Fraser Bowes – ns
11. Maksym Drabik – 5+2 (w,0,1*,1*,3,0)
12. zastępstwo zawodnika
13. Mikkel Michelsen – 18 (3,3,3,3,3,3)
14. Wiktor Lampart – 3 (3,0,0)
15. Mateusz Cierniak – 4+2 (2*,0,2*)
16. Dominik Kubera – 10+1 (3,1*,2,2,u,2)

Betard Sparta Wrocław – 40
1.
 Tai Woffinden – 9 (1,2,2,3,1,0)
2. Daniel Bewley – 8+1 (2,1*,2,1,1,1)
3. Gleb Czugunow – 4+1 (2,0,1*,0,1,-)
4. zastępstwo zawodnika
5. Maciej Janowski – 17+1 (1*,3,3,3,2,3,2)
6. Bartłomiej Kowalski – 2+1 (1,1*,0,0)
7. Michał Curzytek – 0 (0,0,-)

Bieg po biegu:
1. (67,92) Hampel, Czugunow, Woffinden, Drabik (w) – 3:3 – (3:3)
2. (68,34) Lampart, Cierniak, Kowalski, Curzytek – 5:1 – (8:4)
3. (68,24) Michelsen, Bewley, Janowski, Drabik – 3:3 – (11:7)
4. (67,57) Kubera, Woffinden, Kowalski, Lampart – 3:3 – (14:10)
5. (67,83) Janowski, Hampel, Drabik, Czugunow – 3:3 – (17:13)
6. (67,25) Michelsen, Woffinden, Bewley, Cierniak – 3:3 – (20:16)
7. (67,64) Janowski, Hampel, Kubera, Curzytek – 3:3 – (23:19)
8. (67,58) Michelsen, Bewley, Czugunow, Lampart – 3:3 – (26:22)
9. (68,10) Woffinden, Kubera, Bewley, Hampel – 2:4 – (28:26)
10. (67,83) Janowski, Kubera, Drabik, Kowalski – 3:3 – (31:29)
11. (67,80) Michelsen, Hampel, Woffinden, Czugunow – 5:1 – (36:30)
12. (68,12) Drabik, Cierniak, Bewley, Kowalski – 5:1 – (41:31)
13. (67,54) Michelsen, Janowski, Czugunow, Kubera (u/4) – 3:3 – (44:34)
14. (67,71) Janowski, Kubera, Bewley, Drabik – 2:4 – (46:38)
15. (67,49) Michelsen, Janowski, Hampel, Woffinden – 4:2 – (50:40)

wynik za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy