Startowali nasi „goście” i Hjerrild

0
121

Tradycyjnie po naszym niedzielnym meczu podajemy wyniki naszych „gości”, którzy w ten weekend startowali dla swoich macierzystych zespołów. W piątek na torze we Wrocławiu od razu jechało ich dwóch. W drużynie gospodarzy wystąpił Bartłomiej Kowalski, który zdobył cztery punkty. W ekipie gości z Ostrowa jechał Jakub Poczta, który tym razem wywalczył jeden punkt z bonusem.

Poza naszymi „gości”, w sobotę w ramach duńskiej Division 1. startował Esben Hjerrild. Nasz zawodnik wywalczył dziewięć punktów, a jego drużyna zajęła pierwsze miejsce na torze w Brovst.

Dzisiaj na torze w Łodzi startował Mateusz Dul. W meczu przeciwko Zielonej Górze zapisał na swoim koncie dwa punkty i bonus.

Wyniki meczu Betard Sparta WrocławArged Malesa Ostrów:

Betard Sparta Wrocław – 54
9.
 zastępstwo zawodnika
10. Mateusz Panicz – ns (-,-,-,-,-)
11. Tai Woffinden – 18 (3,3,3,3,3,3)
12. Gleb Czugunow – 9+4 (1,2*,1*,2*,1,2*)
13. Maciej Janowski – 11 (3,1,3,0,3,1)
14. Michał Curzytek – 1 (0,0,1)
15. Bartłomiej Kowalski – 4 (3,0,1)
16. Daniel Bewley – 11+1 (1,3,2,0,2*,3)

Arged Malesa Ostrów – 36
1.
 Oliver Berntzon – 11+1 (2,3,2,2*,0,2)
2. Tomasz Gapiński – 6+2 (0,2*,1*,2,1)
3. Filip Hjelmland – 3 (0,1,2,-,0)
4. Grzegorz Walasek – 2 (2,0,u/-,-)
5. Chris Holder – 10 (2,3,1,3,1,0)
6. Sebastian Szostak – 3+1 (2,1*,0)
7. Jakub Poczta – 1+1 (1*,0,0)
8. Tim Soerensen – ns

Bieg po biegu:
1. (64,11) Woffinden, Berntzon, Bewley, Hjelmland – 4:2 – (4:2)
2. (64,75) Kowalski, Szostak, Poczta, Curzytek – 3:3 – (7:5)
3. (63,33) Janowski, Holder, Czugunow, Gapiński – 4:2 – (11:7)
4. (63,46) Bewley, Walasek, Szostak, Curzytek – 3:3 – (14:10)
5. (64,87) Woffinden, Czugunow, Hjelmland, Walasek – 5:1 – (19:11)
6. (63,82) Berntzon, Gapiński, Janowski, Kowalski – 1:5 – (20:16)
7. (63,90) Holder, Bewley, Czugunow, Poczta – 3:3 – (23:19)
8. (64,66) Janowski, Hjelmland, Curzytek, Walasek (u/-) – 4:2 – (27:21)
9. (64,41) Woffinden, Berntzon, Gapiński, Bewley – 3:3 – (30:24)
10. (64,03) Woffinden, Czugunow, Holder, Szostak – 5:1 – (35:25)
11. (64,71) Holder, Berntzon, Czugunow, Janowski – 1:5 – (36:30)
12. (64,22) Woffinden, Gapiński, Kowalski, Poczta – 4:2 – (40:32)
13. (64,58) Janowski, Bewley, Holder, Berntzon – 5:1 – (45:33)
14. (64,48) Bewley, Czugunow, Gapiński, Hjelmland – 5:1 – (50:34)
15. (64,23) Woffinden, Berntzon, Janowski, Holder – 4:2 – (54:36)

Wyniki meczu Division 1.

I. Esbjerg Motor Sport Speedway – 42
1. Esben Hjerrild – 9 (2,3,2,2)
2. Emil Breum – 9 (2,2,2,3)
3. Andreas Kaag Jensen – 5 (1,1,3,0)
4. Frederik Pedersen – 7 (3,2,0,2)
5. Viktor Larsen – 12 (3,3,3,3)

II. Outrup Speedway Club – 37
1. Marcus Birkemose – 10 (3,3,3,1)
2. Nicolai Heiselberg – 7 (0,3,3,1)
3. Michael Thyme – 6 (0,1,3,2)
4. Chris Wænnerstrøm – 6 (0,2,1,3)
5. Flynn Nicol – 8 (2,2,2,2)

III. Brovst Speedway Club – 22
1. Tobias V. Thomsen – 11 (3,2,1,2,3)
2. Tate Zischke – 5 (3,1,w,1,0)
3. Nigel Hummel – 0 (u,0,-,-)
4. Glenn Moi – 6 (2,0,1,3)

IV. Fjelsted Speedway Klub – 19
1. Rasmus Pedersen – 6 (1,3,0,2,0)
2. Bastian Pedersen – 6 (2,1,1,2)
3. Mikkel B Olesen – 2 (1,0,w,1)
4. Christian Jervelund – 1 (1,0,-,0)
5. Hjalte Nygaard – 4 (1,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. F. Pedersen, Moi, R. Pedersen, Heiselberg
2. Birkemose, B. Pedersen, Jensen, Hummel (u)
3. Zischke, Hjerrild, Jervelund, Thyme
4. Thomsen, Breum, Olesen, Wænnerstrøm
5. Larsen, Nicol, Nygaard
6. Hjerrild, Wænnerstrøm, B. Pedersen, Moi
7. R. Pedersen, Breum, Thyme, Hummel
8. Heiselberg, F. Pedersen, Zischke, Olesen
9. Heiselberg, Thomsen, Jensen Jervelund
10. Larsen, Nicol, Nygaard
11. Birkemose, Breum, Moi, R. Pedersen
12. Heiselberg, Hjerrild, Moi, Olesen (w)
13. Jensen, R. Pedersen, Wænnerstrøm, Zischke (w)
14. Thyme, Thomsen, B. Pedersen, F. Pedersen
15. Larsen, Nicol, Nygaard
16. Wænnerstrøm, F. Pedersen, Zischke, Jervelund
17. Moi, Thyme, Olesen, Jensen
18. Breum, B. Pedersen, Heiselberg, Zischke
19. Thomsen, Hjerrild, Birkemose, R. Pedersen
20. Larsen, Nicol, Nygaard

Wyniki meczu H.Skrzydlewska Orzeł ŁódźStelmet Falubaz Zielona Góra:

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 45
9.
 Marcin Nowak – 5+1 (1,1,2*,1,0)
10. Norbert Kościuch – 10 (3,3,3,0,1)
11. Niels Kristian Iversen – 6 (0,1,3,2)
12. Luke Becker – 6+1 (0,0,2*,3,1)
13. Brady Kurtz – 12 (2,2,3,2,3)
14. Nikodem Bartoch – 4 (3,1,0)
15. Mateusz Dul – 2+1 (2*,0,0)
16. Aleksander Grygolec – ns

Stelmet Falubaz Zielona Góra – 45
1.
 Rohan Tungate – 7+1 (2*,3,w,2,t)
2. Piotr Protasiewicz – 3 (1,1,1,-,-)
3. Krzysztof Buczkowski – 12+1 (3,3,1*,3,2)
4. Jan Kvech – 6+1 (2,2*,2,0)
5. Max Fricke – 9+1 (3,2,1,1,2*)
6. Dawid Rempała – 2 (1,0,0,1,0)
7. Fabian Ragus – 0 (0,0,-)
8. Mateusz Tonder – 6 (3,3)

Bieg po biegu:
1. (62,04) Buczkowski, Tungate, Nowak, Iversen – 1:5 – (1:5)
2. (62,25) Bartoch, Dul, Rempała, Ragus – 5:1 – (6:6)
3. (61,28) Fricke, Kurtz, Protasiewicz, Becker – 2:4 – (8:10)
4. (61,41) Kościuch, Kvech, Bartoch, Rempała – 4:2 – (12:12)
5. (61,24) Buczkowski, Kvech, Iversen, Becker – 1:5 – (13:17)
6. (60,46) Tungate, Kurtz, Protasiewicz, Dul – 2:4 – (15:21)
7. (60,63) Kościuch, Fricke, Nowak, Ragus – 4:2 – (19:23)
8. (62,07) Kurtz, Kvech, Buczkowski, Bartoch – 3:3 – (22:26)
9. (60,60) Kościuch, Nowak, Protasiewicz, Tungate (w/u) – 5:1 – (27:27)
10. (61,48) Iversen, Becker, Fricke, Rempała – 5:1 – (32:28)
11. (60,55) Becker, Tungate, Nowak, Kvech – 4:2 – (36:30)
12. (61,00) Tonder, Iversen, Rempała, Dul – 2:4 – (38:34)
13. (61,12) Buczkowski, Kurtz, Fricke, Kościuch – 2:4 – (40:38)
14. (61,09) Tonder, Fricke, Becker, Nowak – 1:5 – (41:43)
15. (61,11) Kurtz, Buczkowski, Kościuch, Rempała (Tungate – t) – 4:2 – (45:45)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl / DMU RS

Komentarze

komentarzy