Startowali nasi zawodnicy

0
105

W dniu dzisiejszym odbyła się 11 kolejka U24 Ekstraligi, w której startowała trójka naszych gości. W meczu WTS Sparty Wrocław z Włókniarzem Częstochowa Bartłomiej Kowalski wywalczył jedenaście punktów i jeden bonus. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 50:40.

W spotkaniu Arged Malesy Ostrów z Agromix Polcopper Unią Leszno, w którym górą byli goście, wystąpili Jakub Krawczyk i Jakub Poczta. Zdobyli odpowiednio dziewięć plus jeden i trzy punkty.

W Szwecji, na torze w Malilli, startował Jacob Thorssell. Nasz zawodnik zdobył siedem punktów z dwoma bonusami, a jego drużyna wywalczyła czteropunktowe zwycięstwo z Rospiggarną Hallstavik.

Wyniki WTS Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa:

WTS Sparta Wrocław U-24 – 50 pkt.
9.
 Nick Skorja – 11+1 (1*,2,3,3,2)
10. Lukas Baumann – 7+1 (3,1*,1,1,1)
11. Sandro Wassermann – 7 (2,2,0,3,0)
12. Dawid Rybak – 0 (0,0,-,-)
13. Bartłomiej Kowalski – 10+1 (2,2*,3,3,-)
14. Mateusz Panicz – 4+1 (2*,1,1,0,0)
15. Michał Curzytek – 11+1 (3,3,3,2*)

Włókniarz Częstochowa U-24 – 40 pkt.
1.
 Marko Lewiszyn – 5+2 (0,w,2,1*,2*)
2. Jordan Jenkins – 2 (1,1,0,-,-)
3. Anton Karlsson – 11 (3,3,2,2,0,1)
4. Jakub Martyniak – 0 (0,-,-,-)
5. Jonas Jeppesen – 13 (3,3,2,d,2,3)
6. Kajetan Kupiec – 7+1 (1,2,1*,3)
7. Sam Hagon – 1 (t,0,1)
8. Mitchell Cluff – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (63,07) Karlsson, Wassermann, Skorja, Lewiszyn – 3:3 – (3:3)
2. (63,30) Curzytek, Panicz, Kupiec, Hagon (t) – 5:1 – (8:4)
3. (62,01) Jeppesen, Kowalski, Jenkins, Rybak – 2:4 – (10:8)
4. (63,82) Baumann, Kupiec, Panicz, Martyniak – 4:2 – (14:10)
5. (63,10) Karlsson, Wassermann, Cluff, Rybak – 2:4 – (16:14)
6. (62,80) Curzytek, Kowalski, Jenkins, Lewiszyn (w) – 5:1 – (21:15)
7. (62,38) Jeppesen, Skorja, Baumann, Hagon – 3:3 – (24:18)
8. (63,27) Kowalski, Karlsson, Panicz, Cluff – 4:2 – (28:20)
9. (62,76) Skorja, Lewiszyn, Baumann, Jenkins – 4:2 – (32:22)
10. (62,93) Curzytek, Jeppesen, Kupiec, Wassermann – 3:3 – (35:25)
11. (62,86) Skorja, Karlsson, Lewiszyn, Panicz – 3:3 – (38:28)
12. (63,32) Wassermann, Curzytek, Hagon, Jeppesen (d) – 5:1 – (43:29)
13. (62,50) Kowalski, Jeppesen, Baumann, Karlsson – 4:2 – (47:31)
14. (63,25) Kupiec, Lewiszyn, Baumann, Wassermann – 1:5 – (48:36)
15. (61,98) Jeppesen, Skorja, Karlsson, Panicz – 2:4 – (50:40)

Wyniki Arged Malesa Ostrów – Agromix Polcopper Unia Leszno:

Arged Malesa Ostrów U-24 – 39 pkt.
9. Tim Soerensen – 15 (3,3,2,3,2,1,1)
10. Nicolai Heiselberg – 5+2 (2,1*,2*,w,0,-)
11. Matias Nielsen – z/z
12. Jakub Krawczyk – 9+1 (2*,2,0,3,u,0,2)
13. Marius Nielsen – 4+1 (1*,2,0,1,-)
14. Kacper Grzelak – 3+1 (1,1*,1)
15. Jakub Poczta – 3 (2,w,0,1)

Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 – 50 pkt.
1. Hubert Jabłoński – 0 (0,u/ns,-,-)
2. Jesper Knudsen – 8+1 (0,3,0,3,2*)
3. Jonas Knudsen – 9+2 (t,1*,2*,3,3)
4. Damian Ratajczak – 14 (3,2,3,3,3)
5. Keynan Rew – 9+2 (3,3,1*,2*,w)
6. Maksym Borowiak – 3 (t,0,2,1)
7. Antoni Mencel – 7+1 (1,3,0,1,2*)

Bieg po biegu:
1. (67,78) Soerensen, Krawczyk, Mencel (Jon. Knudsen – t), Jabłoński – 5:1 – (5:1)
2. (66,90) Mencel, Poczta, Grzelak, Borowiak (t) – 3:3 – (8:4)
3. (66,85) Rew, Krawczyk, Nielsen, Jes. Knudsen – 3:3 – (11:7)
4. (67,14) Ratajczak, Heiselberg, Grzelak, Borowiak – 3:3 – (14:10)
5. (66,57) Soerensen, Ratajczak, Jon. Knudsen, Krawczyk – 3:3 – (17:13)
6. (67,85) Jes. Knudsen, Nielsen, Jabłoński (u/ns), Poczta (w/u) – 2:3 – (19:16)
7. (66,49) Rew, Soerensen, Heiselberg, Mencel – 3:3 – (22:19)
8. (66,68) Ratajczak, Jon. Knudsen, Grzelak, Nielsen – 1:5 – (23:24)
9. (67,07) Soerensen, Heiselberg, Mencel, Jes. Knudsen – 5:1 – (28:25)
10. (67,26) Krawczyk, Borowiak, Rew, Poczta – 3:3 – (31:28)
11. (66,72) Ratajczak, Soerensen, Borowiak, Krawczyk (u2) – 2:4 – (33:32)
12. (68,14) Jes. Knudsen, Mencel, Poczta, Heiselberg (w/su) – 1:5 – (34:37)
13. (68,22) Jon. Knudsen, Rew, Nielsen, Heiselberg – 1:5 – (35:42)
14. (67,86) Jon. Knudsen, Jes. Knudsen, Soerensen, Krawczyk – 1:5 – (36:47)
15. (67,77) Ratajczak, Krawczyk, Soerensen, Rew (w/su) – 3:3 – (39:50)

Wyniki meczu Dackarna Malilla – Rospiggarna Hallstavik:

Dackarna Malilla – 47 pkt.
1. Rasmus Jensen – 11 (3,2,3,3,t)
2. Nicolai Klindt – 4+3 (2*,1*,1*,0,0)
3. Maciej Janowski – 11+1 (2,2*,2,3,2)
4. Jacob Thorssell – 7+2 (1*,3,1*,t,2)
5. Brady Kurtz – 8+1 (3,1,2,1,1*)
6. Ludvig Lindgren – 1+1 (1*,0,0)
7. Filip Hjelmland – 5 (2,2,1)

Rospiggarna Hallstavik – 43 pkt.
1. Szymon Woźniak – 10 (1,1,3,2,3)
2. Adrian Miedziński – 0 (0,w,-,-)
3. Kim Nilsson – 4 (0,0,1,2,1)
4. Victor Palovaara – 15+2 (3,3,3,2*,1*,3)
5. Timo Lahti – 7 (2,3,2,0,0)
6. Daniel Henderson – 3 (0,0,0,3)
7. Kai Huckenbeck – 4+1 (3,1*,d)

Bieg po biegu:
1. Jensen, Klindt, Woźniak, Miedziński – 5:1 – (5:1)
2. Huckenbeck, Hjelmland, Lindgren, Henderson – 3:3 – (8:4)
3. Palovaara, Janowski, Thorssell, Nilsson – 3:3 – (11:7)
4. Kurtz, Lahti, Huckenbeck, Lindgren – 3:3 – (14:10)
5. Palovaara, Hjelmland, Klindt, Henderson – 3:3 – (17:13)
6. Thorssell, Janowski, Woźniak, Miedziński (w) – 5:1 – (22:14)
7. Palovaara, Jensen, Klindt, Nilsson – 3:3 – (25:17)
8. Lahti, Janowski, Thorssell, Huckenbeck (d) – 3:3 – (28:20)
9. Woźniak, Palovaara, Kurtz, Lindgren – 1:5 – (29:25)
10. Jensen, Lahti, Hjelmland, Henderson – 4:2 – (33:27)
11. Henderson, Kurtz, Nilsson, Hjelmland – 2:4 – (35:31)
12. Janowski, Woźniak, Palovaara, Klindt – 3:3 – (38:34)
13. Jensen, Nilsson, Kurtz, Lahti – 4:2 – (42:36)
14. Palovaara, Thorssell, Nilsson, Klindt – 2:4 – (44:40)
15. Woźniak, Janowski, Kurtz, Lahti – 3:3 – (47:43)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy