Startowali senior, junior i gość

0
182

Pierwszy na tor wyjechał jeszcze wczoraj Petr Chlupac, który na torze w Pradze w ostatniej rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Czech zapewnił sobie złoty medal.

W Danii, w meczu Team Fjelsted z Holsted Tigers wystąpił Jacob Thorssell. Zawodnik drużyny gości zanotował bardzo dobry występ, zdobywając piętnaście punktów i jeden bonus. Dzięki temu zwycięstwu zespół „Tygrysów” zapewnił sobie awans do finału.

Ostatni w dniu dzisiejszym rywalizował Bartłomiej Kowalski, który brał udział w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Częstochowie. Nasz „gość” zajął, najgorsze dla sportowca, miejsce tuż za podium.

Wyniki MIM Czech w Pradze:

  1. Petr Chlupáč, Praga – (3,3,3,3,3) 15
  2. Daniel Klima, Praga – (3,3,3,2,3) 14
  3. Matouš Kamenik, Divišov – (2,3,2,3,3) 13
  4. Jaroslav Vaníček, Praga – (2,2,3,3,2) 12
  5. Adam Bednář, Praga – (3,2,2,2,2) 11
  6. Bruno Belan, Slany – (3,3,1,1,1) 9
  7. Jan Jeníček, Pardubice – (2,1,1,3,2) 9
  8. Matej Frýza, Pilzno – (1,2,2,2,1) 8
  9. Jan Hlačina, Pardubice – (1,1,0,2,3) 7
  10. Vojtěch Šachl, Praga (250 cc) – (2,2,1,1,1) 7
  11. Jakub Exler, Praga – (1,1,3,0,0) 5
  12. Vojtěch Zamazal, Slany – (0,1,2,1,0) 4
  13. Adam Nejezchleba, Divišov (250 cc) – (0,0,1,0,2) 3
  14. Michal Baštecký, Praga – (1,0,–,–,–) 1

Wyniki meczu Team Fjelsted – Holsted Tigers:

Team Fjelsted – 29 pkt.
9. Peter Kildemand – 13 (3,2,1,3,2,2)
10. Kasper Andersen – 4 (1,0,1,2,0,0)
11. Robert Chmiel – 6+1 (0,3,1,0,2*,0)
12. Rasmus Pedersen – 1+1 (0,0,0,1*,0)
13. Bastian Pedersen – 5 (1,0,2,1,1)

Holsted Tigers – 55 pkt.
1. Rasmus Jensen – 13+1 (1*,3,3,3,3)
2. Lasse Bjerre – 10+2 (2*,1,2*,1,1,3)
3. Jacob Thorssell – 15+1 (2,2,3,3,2*,3)
4. Victor Palovaara – 12+3 (3,2*,2*,3,0,2*)
5. Marius Nielsen – 5 (0,3,0,1,1)

Bieg po biegu:
1. Kildemand, Thorssell, Jensen, Chmiel – 3:3 – (3:3)
2. Palovaara, Bjerre, Andersen, Pedersen – 1:5 – (4:8)
3. Chmiel, Thorssell, Pedersen, Nielsen – 4:2 – (8:10)
4. Jensen, Kildemand, Bjerre, Andersen – 2:4 – (10:14)
5. Thorssell, Palovaara, Chmiel, Pedersen – 1:5 – (11:19)
6. Nielsen, Bjerre, Andersen, Pedersen – 1:5 – (12:24)
7. Jensen, Palovaara, Kildemand, Pedersen – 1:5 – (13:29)
8. Thorssell, Andersen, Bjerre, Chmiel – 2:4 – (15:33)
9. Palovaara, Pedersen, Pedersen, Nielsen – 3:3 – (18:36)
10. Jensen, Thorssell, Pedersen, Pedersen – 1:5 – (19:41)
11. Kildemand, Chmiel, Nielsen, Palovaara – 5:1 – (24:42)
12. Jensen, Kildemand, Bjerre, Andersen – 2:4 – (26:46)
13. Bjerre, Palovaara, Pedersen, Andersen – 1:5 – (27:51)
14. Thorssell, Kildemand, Nielsen, Chmiel – 2:4 – (29:55)

Wyniki finału MIMP w Częstochowie:

1. Mateusz Świdnicki (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 13+3 (3,1,3,3,3)
2. Jakub Miśkowiak (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 13+2 (2,3,2,3,3)
3. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 13+1 (2,3,3,3,2)
4Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 12 (3,3,1,2,3)
5. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 11 (2,2,2,2,3)
6. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – (3,2,1,1,2)
7. Oskar Paluch (Moje Bermudy Stal Gorzów) – (1,1,3,3,0)
8. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik) – (2,3,0,2,1)
9. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solutions Apator Toruń) – (3,0,2,1,2)
10. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – (1,2,0,2,1)
11. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – (d,1,2,0,2)
12. Denis Zieliński (For Nature Solutions Apator Toruń) – (0,0,3,0,1)
13. Kacper Pludra (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – (1,2,0,w,-)
14. Nikodem Bartoch (Orzeł Łódź) – (0,0,1,1,1)
15. Wiktor Rafalski (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – (1,0,0,1,0)
16. Mateusz Bartkowiak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – (0,1,1,d,0)
17. Piotr Świercz (Unia Tarnów) – (0)
18. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – ns

Bieg po biegu:
1. (63,94) Świdnicki, Trześniewski, Rafalski, Zieliński
2. (63,09) Przyjemski, Miśkowiak, Paluch, Bartoch
3. (62,66) Kowalski, Cierniak, Curzytek, Ratajczak (d/3)
4. (63,22) Lewandowski, Lampart, Pludra, Bartkowiak
5. (62,69) Lampart, Przyjemski, Ratajczak, Rafalski
6. (62,19) Kowalski, Pludra, Paluch, Zieliński
7. (61,69) Miśkowiak, Cierniak, Świdnicki, Lewandowski
8. (63,18) Trześniewski, Curzytek, Bartkowiak, Bartoch
9. (63,10) Paluch, Cierniak, Bartkowiak, Rafalski
10. (63,46) Zieliński, Lewandowski, Przyjemski, Curzytek
11. (61,87) Świdnicki, Ratajczak, Bartoch, Pludra
12. (62,53) Lampart, Miśkowiak, Kowalski, Trześniewski
13. (62,19) Miśkowiak, Curzytek, Rafalski, Pludra (w/su)
14. (63,09) Lampart, Cierniak, Bartoch, Zieliński
15. (62,22) Świdnicki, Kowalski, Przyjemski, Bartkowiak (d/4)
16. (62,63) Paluch, Trześniewski, Lewandowski, Ratajczak
17. (62,72) Kowalski, Lewandowski, Bartoch, Rafalski
18. (62,31) Miśkowiak, Ratajczak, Zieliński, Bartkowiak
19. (62,92) Świdnicki, Lampart, Curzytek, Paluch
20. (63,12) Cierniak, Przyjemski, Trześniewski, Świercz

Bieg o 1-3 miejsce:
(63,18) Świdnicki, Miśkowiak, Lampart

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy