Startowali Thorssell i Krawczyk

0
98

Dzisiaj na torze w Malilli oraz Krośnie miały miejsce zawody żużlowe z udziałem naszych zawodników. W Szwecji, w meczu miejscowej Dackarny z Masarną Avesta, startował Jacob Thorssell. Lider naszej drużyny zdobył dzisiaj pięć punktów i jeden bonus.

Z kolei w Krośnie w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów startował Jakub Krawczyk. Nasz najbardziej zapracowany, w ostatnim czasie, „gość” zajął piąte miejsce z jedenastoma punktami.

Wyniki meczu Dackarna Malilla – Masarna Avesta:

Dackarna Malilla – 59 pkt.
9. Rasmus Jensen – 12+2 (1*,3,3,3,2*)
10. Jacob Thorssell – 5+1 (2,2*,0,1)
11. Frederik Jakobsen – 12+3 (2*,2*,2*,3,3)
12. Maciej Janowski – 14+1 (3,3,3,3,2*)
13. Brady Kurtz – 11+1 (2,3,2*,1,3)
14. Wiktor Trofimow jr – 2+1 (1,1*,0)
15. Ludvig Lindgren – 3 (w,3,0)

Masarna Avesta – 31 pkt.
1. Krzysztof Buczkowski – 9 (3,1,2,2,1)
2. Kacper Gomólski – 2+1 (0,0,1*,w,1)
3. Rohan Tungate – 5 (0,2,1,2,0)
4. Przemysław Pawlicki – 3+1 (1,1,1*,0)
5. Antonio Lindbaeck – 4+1 (3,0,1*,0)
6. Francis Gusts – 4+1 (2*,0,2)
7. Philip Hellstroem-Baengs – 4 (3,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Buczkowski, Thorssell, Jensen, Gomólski – 3:3 – (3:3)
2. Hellstroem-Baengs, Gusts, Trofimow jr, Lindgren (w) – 1:5 – (4:8)
3. Janowski, Jakobsen, Pawlicki, Tungate – 5:1 – (9:9)
4. Lindbaeck, Kurtz, Trofimow jr, Hellstroem-Baengs – 3:3 – (12:12)
5. Lindgren, Thorssell, Pawlicki, Gusts – 5:1 – (17:13)
6. Janowski, Jakobsen, Buczkowski, Gomólski – 5:1 – (22:14)
7. Jensen, Tungate, Pawlicki, Thorssell – 3:3 – (25:17)
8. Janowski, Jakobsen, Hellstroem-Baengs, Lindbaeck – 5:1 – (30:18)
9. Kurtz, Buczkowski, Gomólski, Trofimow jr – 3:3 – (33:21)
10. Jensen, Gusts, Lindbaeck, Lindgren – 3:3 – (36:24)
11. Janowski, Kurtz, Tungate, Gusts – 5:1 – (41:25)
12. Jakobsen, Buczkowski, Thorssell, Pawlicki – 4:2 – (45:27)
13. Jensen, Tungate, Kurtz, Lindbaeck – 4:2 – (49:29)
14. Kurtz, Jensen, Gomólski, Hellstroem-Baengs – 5:1 – (54:30)
15. Jakobsen, Janowski, Buczkowski, Tungate – 5:1 – (59:31)

Wyniki Zaplecza Kadry Juniorów w Krośnie:

1. Franciszek Karczewski (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,1,2,3,3)
3. Krzysztof Lewandowski (For Nature Solution Apator Toruń) – 11 (3,2,3,0,3)
4. Kajetan Kupiec (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 11 (1,3,2,2,3)
5. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów Wlkp.) – 11 (2,2,3,2,2)
6. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz) – (3,3,1,1,0)
7. Krzysztof Sadurski (Cellfast Wilki Krosno) – (0,3,1,2,2)
8. Antoni Mencel (Fogo Unia Leszno) – (2,2,2,1,1)
9. Oskar Hurysz (Moje Bermudy Stal Gorzów) – (2,1,1,1,2)
10. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik) – (t,1,0,3,2)
11. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów Wlkp.) – (1,1,3,0,1)
12. Szymon Bańdur (Texom Stal Rzeszów) – (2,w,1,2,1)
13. Mateusz Affelt (For Nature Solution Apator Toruń) – (0,2,0,1,1)
14. Mateusz Bartkowiak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – (0,0,d,3,t)
15. Kacper Szopa (Cellfast Wilki Krosno) – (0,0,2,0,0)
16. Maksym Borowiak (Fogo Unia Leszno) – (1,0,0,0,0)
17. Kacper Tkocz (ROW Rybnik) – (1,0)

Bieg po biegu:
1. Ratajczak, Mencel, Borowiak, Bartkowiak
2. Rafalski, Hurysz, Tkocz, Szopa
3. Lewandowski, Krawczyk, Grzelak, Affelt
4. Karczewski, Bańdur, Kupiec, Sadurski
5. Rafalski, Mencel, Grzelak, Bańdur (w)
6. Sadurski, Krawczyk, Hurysz, Bartkowiak
7. Kupiec, Affelt, Trześniewski, Borowiak
8. Karczewski, Lewandowski, Ratajczak, Szopa
9. Karczewski, Mencel, Hurysz, Affelt
10. Lewandowski, Kupiec, Rafalski, Bartkowiak (d)
11. Grzelak, Szopa, Sadurski, Borowiak
12. Krawczyk, Ratajczak, Bańdur, Trześniewski
13. Trześniewski, Sadurski, Mencel, Lewandowski
14. Bartkowiak, Bańdur, Affelt, Szopa
15. Karczewski, Krawczyk, Rafalski, Borowiak
16. Ratajczak, Kupiec, Hurysz, Grzelak
17. Kupiec, Krawczyk, Mencel, Szopa
18. Karczewski, Trześniewski, Grzelak, Tkocz
19. Lewandowski, Hurysz, Bańdur, Borowiak
20. Ratajczak, Sadurski, Affelt, Rafalski

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy