Punktów: 29 +2
Średnia biegowa: 1.409 pkt/bieg

Kamil Zieliński

ur. 22 października 1987, Polska

Wychowanek tarnowskiej Unii. Już w pierwszym sezonie odnotował kilka sukcesów. Wystąpił w finale Brązowego Kasku, w którym zajął 14 miejsce. Pojechał w finale KPE, w rosyjskim Togliatti. Zdobył 1 punkt, a Unia zajęła czwarte miejsce. Wraz z drużyną zdobył srebrny medal MDMP, choć w finale nie zdołał wywalczyć choćby punktu. Następny sezon był dla niego dużo lepszy. Zadebiutował w lidze, zresztą wystąpił we wszystkich 20 ligowych meczach, choć przeważnie odjeżdżał tylko jeden bieg. Awansował do finałów Srebrnego i Brązowego Kasku, plasując się w środku stawki. Na tarnowskim torze wraz z Maciejem Ciesielskim zajął czwarte miejsce w finale MMPPK. Zdobył 12 punktów, jego partner z pary dołożył 8 i do trzeciego WTS-u Wrocław stracili jeden punkt. Także na domowym torze zajął wraz z drużyną pierwsze miejsce w finale KPE, ale jako rezerwowy całe zawody oglądał z parku maszyn.

W 2007 roku był podstawowym juniorem Unii. Wystartował w finale Srebrnego Kasku i MIMP, nie osiągając jednak wysokich pozycji. Kolejny rok był dla niego zupełnie nieudany, w dodatku przez pół sezonu był kontuzjowany. W 2009 roku był już seniorem i w trakcie trwania sezonu dołączył do kadry Kolejarza Opole. Wystąpił w 6 meczach, dwa z nich kończąc z dwucyfrowym dorobkiem punktowym. W sezonie 2010 reprezentował klub z Lublina, w barwach którego odjechał 2 spotkania w lidze.