Punktów: 34 +4
Średnia biegowa: 0.594 pkt/bieg

Sylwester Dudkiewicz

ur. 31 grudnia 1976 w Ozimku, Polska

Do grona żużlowców z licencją „Ż” dołączył w roku 1995, podobnie jak Mirosław Podchorodecki. Na torze w Opolu zadebiutował tego samego roku, podczas młodzieżowego Turnieju Indywidualnego, w którym był zawodnikiem rezerwowym. Na torze łącznie pojawił się trzykrotnie nie zdobywając punktów. Po raz pierwszy w poważniejszych imprezach wystąpił w kolejnym sezonie. Wraz z Markiem Zarzeckim odpadł wówczas w eliminacjach MMPPK na torze w Rybniku, gdzie nie zdobył punktów, a nasza drużyna wywalczyła zaledwie trzy punkty. Z dobrej strony pokazał się jednak w kilku spotkaniach ligowych na opolskim owalu. W potyczce ze Świętochłowicami wywalczył cztery punkty w trzech startach. Tyle samo punktów zdobył w meczu z Krosnem. Natomiast najlepszy występ zaliczył w derbowym pojedynku przeciwko Kolejarzowi Rawicz, gromadząc siedem punktów i wygrywając jeden ze swoich biegów.

Wystąpił także w Turnieju Sponsorów, gdzie zajął ostatnie szesnaste miejsce, mijając pięciokrotnie linię mety na ostatniej pozycji. Wystąpił wówczas także w biegach dodatkowych – Memoriałowym im. Gerarda Stacha (czwarte miejsce) i Jubileuszowym z okazji 15 lecia startów Wojciecha Załuskiego (trzecia pozycja), walcząc ze swoim rówieśnikiem Podchorodeckim. W roku 1997 okazji do startów miał już zdecydowanie mniej. Wystąpił tylko w kilku meczach ligowych, klub z Opola bez powodzenia reprezentował także w MDMP. Gdy zakończył starty w gronie juniorów postanowił również zaprzestać kontynuowania swoich startów na żużlowych torach.