Mariusz Staszewski z kompletem punktów wygrał turniej indywidualny „Superpokal”, który odbył się 8. czerwca w niemieckim Norden. Drugie miejsce zajął Mathias Schultz, trzeci był Rene Deddens. Każdy z zawodników wystąpił w trzech wyścigach. Na torze zaprezentował się też menedżer opolskiego Kolejarza – Marcin Sekula. Zdobył on jednak zaledwie jeden punkt i został sklasyfikowany na 12. miejscu.

Komentarze

komentarzy