Świdnicki wygrał w Pardubicah

0
194

Mateusz Świdnicki w dniu wczorajszym zajął piąte miejsce w III rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, co dało mu czwarte miejsce w ostatecznej klasyfikacji generalnej całego cyklu. Dzisiaj brał udział w tradycyjnym turnieju o Zlatą Stuhę. Nasz „gość” zajął w tych zawodach pierwsze miejsce i teraz udaje się w podróż do Opola na finał 2. Ligi Żużlowej.

Wyniki:

1. Mateusz Świdnicki (Polska) – 17+5 (3,4,5,5) – 1. w finale 
2. Alexander Woentin (Szwecja) – 17+4 (5,3,5,4) – 2. w finale 
3. Petr Chlupac (Czechy) – 20+3 (5,5,5,5) – 3. w finale 
4. Lukas Baumann (Niemcy) – 14+5+2 (2,5,4,3) – 4. w finale 
5. Daniel Klima (Czechy) – 15+1 (5,2,4,4) – 5. w finale 
6. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 11+4+0 (2,0,4,5) – 6. w finale 
7. Steven Goret (Francja) – 10+3 (4,4,2,d) – 3. w barażu 
8. Anze Grmek (Słowenia) – 9+2 (3,1,3,2) – 4. w barażu 
9. Ricards Ansviesulis (Łotwa) – 12+1 (u,5,3,4) – 5. w barażu 
10. Leon Flint (Wielka Brytania) – 12+0 (4,4,1,3) – 6. w barażu 
11. Daniel Silhan (Czechy) – 8 (2,3,2,1) 
12. Wiktor Jasiński (Polska) – 7 (4,3,w,ns) 
13. Milan Praznik (Słowenia) – 7 (0,1,3,3) 
14. Sebastian Koessler (Austria) – 7 (1,2,2,2) 
15. Mika Meijer (Holandia) – 5 (1,1,1,2) 
16. Kyle Bickley (Wielka Brytania) – 4 (1,2,t,1) 
17. Mario Niedermeier (Niemcy) – 3 (3,0,w,d) 
18. Jan Jenicek (Czechy) – 2 (0,0,1,1)

Bieg po biegu:
1. Klima, Goret, Świdnicki, Baumann, Bickley, Praznik
2. Chlupac, Flint, Grmek, Lewiszyn, Koessler, Ansviesulis (u5)
3. Woentin, Jasiński, Niedermeier, Silhan, Meijer, Jenicek
4. Ansviesulis, Świdnicki, Woentin, Klima, Lewiszyn, Meijer
5. Baumann, Flint, Silhan, Koessler, Praznik, Jenicek
6. Chlupac, Goret, Jasiński, Bickley, Grmek, Niedermeier
7. Chlupac, Klima, Ansviesulis, Koessler, Meijer, Niedermeier (w/u)
8. Woentin, Baumann, Grmek, Silhan, Jenicek, Bickley (t)
9. Świdnicki, Lewiszyn, Praznik, Goret, Flint, Jasiński (w/u)
10. Świdnicki, Ansviesulis, Flint, Grmek, Silhan, Niedermeier (d)
11. Lewiszyn, Klima, Baumann, Meijer, Jenicek, Goret (d3)
12. Chlupac, Woentin, Praznik, Koessler, Bickley, Jasiński (ns)

Bieg ostatniej szansy:
13. Baumann, Lewiszyn, Goret, Grmek, Ansviesulis, Flint

Finał:
14. Świdnicki, Woentin, Chlupac, Baumann, Klima, Lewiszyn


Komentarze

komentarzy