Świetny piątek obcokrajowców Kolejarza

0
127

Zawodnicy OK Bedmet Kolejarza Opole nie mogli lepiej rozpocząć tego weekendu. Młodzi Duńczycy, Mads Hansen i Christian Thaysen awansowali do finału Indywidualnego Pucharu Europy Juniorów U19. Hansen przepustkę do finału uzyskał zdobywając komplet punktów na torze w Pardubicach. Thaysen awans uzyskał na niemieckim torze w Guestrow.

Oprócz wymienionej dwójki w piątkowy wieczór startowali ponadto Charles Wright i Erik Riss. Reprezentanci Redcar Bears w meczu Championship League wywalczyli komplety punktów.

Wyniki:

IPEJ (Pardubice):

1. Mads Hansen (Dania) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Aleksandr Kajbuszew (Rosja) – 13+3 (2,2,3,3,3)
3. Jan Kvech (Czechy) – 13+2 (3,3,3,2,2)
4. Mateusz Cierniak (Polska) – 11 (1,3,2,2,3)
5. Petr Chlupac (Czechy) – 10 (2,3,0,3,2)
6. Jason Edwards (Wielka Brytania) – 9 (2,2,3,1,1)
7. Philip Hellstroem Baengs (Szwecja) – 8+3 (0,2,2,1,3)
8. David Pacalaj (Słowacja) – 8+2 (3,1,2,1,1)
——–
9. Danił Kołodinskij (Łotwa) – 8+1 (1,1,2,3,1)
10. Michał Curzytek (Polska) – 7 (3,1,1,0,2)
11. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 6 (1,2,1,2,w)
12. Ethan Spiller (Niemcy) – 4 (2,1,1,0,0)
13. Toni Hyyrvalaeinen (Finlandia) – 4 (1,0,1,0,2)
14. Jarno de Vries (Holandia) – 3 (0,0,0,2,1)
15. Denis Fazekas (Węgry) – 1 (0,0,0,1,0)
16. Andrei Popa (Rumunia) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Jan Macek (Czechy) – NS

Bieg po biegu:
1. Hansen, Edwards, Lewiszyn, Hellstroem-Baengs
2. Kvech, Kajbuszew, Cierniak, Popa
3. Pacalaj, Chlupac, Kołodinski, de Vries
4. Curzytek, Spiller, Hyyrylainen, Fazekas
5. Edwards, Pacalaj, Hyyrylainen, Popa
6. Kvech, Kołodinski, Lewiszyn, Fazekas
7. Kajbuszew, Hellstroem-Baengs, Pacalaj, Fazekas
8. Hansen, Kajbuszew, Kołodinski, Hyyrylainen
9. Edwards, Pacalaj, Hyyrylainen, Popa
10. Kvech, Kołodinski, Lewiszyn, Fazekas
11. Kajbuszew, Hellstroem-Baengs, Spiller, de Vries
12. Hansen, Cierniak, Curzytek, Chlupac
13. Kołodinski, Cierniak, Edwards, Spiller
14. Kajbuszew, Lewiszyn, Pacalaj, Curzytek
15. Chlupac, Kvech, Hellstroem-Baengs, Hyyrylainen
16. Hansen, de Vries, Fazekas, Popa
17. Kajbuszew, Chlupac, Edwards, Fazekas
18. Cierniak, Hyyrylainen, de Vries, Lewiszyn (w)
19. Hellstroem-Baengs, Curzytek, Kołodinski, Popa
20. Hansen, Kvech, Pacalaj, Spiller
21. Hellstroem-Baengs, Pacalaj, Kolodinski
22. Kajbuszew, Kvech

 

IPEJ (Guestrow):

1. Drew Kemp (Wielka Brytania) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Jewgienij Sajdullin (Rosja) – 12 (3,2,2,2,3)
3. Jonas Seifert-Salk (Dania) – 11 (2,3,2,1,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Lukas Baumann (Niemcy) – 11 (3,2,2,2,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Alexander Woentin (Szwecja) – 10 (d,2,3,3,2)
6. Emil Poertner (Dania) – 10 (1,2,1,3,3)
7. Karol Żupiński (Polska) – 9 (3,3,1,2,0) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
8. Christian Thaysen (Dania) – 9 (2,1,3,1,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
————————————————-
9. Ernest Matjuszonok (Łotwa) – 9 (2,3,0,3,1) + wykluczenie w biegu dodatkowym
10. Leon Arnheim (Niemcy)- 5 (2,d,2,0,1)
11. Mika Meijer (Holandia) – 5 (1,0,1,2,1)
12. Espen Sola (Norwegia) – 4 (1,0,3,0,u)
13. Timi Salonen (Finlandia) – 3 (0,0,0,1,2)
14. Andriej Rozaliuk (Ukraina) – 2 (0,1,1,0,0)
15. Daniel Silhan (Czechy) – 2 (w,1,0,t,1)
16. Steven Goret (Francja) – 1 (0,1,0,0,0)
17. Ben Ernst (Niemcy) – 1 (1)
18. Jonas Wilke (Niemcy) – 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Kemp, Matjuszonok, Sola, Rozaliuk
2. Baumann, Thaysen, Ernst, Salonen
3. Żupiński, Arnheim, Meijer, Woentin (d)
4. Sajdullin, Seifert-Salk, Poertner, Goret
5. Żupiński, Baumann, Goret, Sola
6. Matjuszonok, Sajdullin, Silhan, Arnheim (d)
7. Kemp, Poertner, Thaysen, Meijer
8. Seifert-Salk, Woentin, Rozaliuk, Salonen
9. Sola, Seifert-Salk, Meijer, Silhan
10. Woentin, Baumann, Poertner, Matjuszonok
11. Kemp, Sajdullin, Żupiński, Salonen
12. Thaysen, Arnheim, Rozaliuk, Goret
13. Woentin, Sajdullin, Thaysen, Sola
14. Matjuszonok, Meijer, Salonen, Goret
15. Kemp, Baumann, Seifert-Salk, Arnheim
16. Poertner, Żupiński, Wilke, Rozaliuk
17. Poertner, Salonen, Arnheim, Sola (u)
18. Seifert-Salk, Thaysen, Matjuszonok, Żupiński
19. Kemp, Woentin, Silhan, Goret
20. Sajdullin, Baumann, Meijer, Rozaliuk
21. Żupiński, Thaysen, Matjuszonok (w/2min)
22. Seifert-Salk, Baumann

 

Championship League:

Redcar Bears: 53

1. Erik Riss – (3, 3, 3, 2′, 3) 14+1
2. Kasper Andersen – (0, 2′, 2, 0)  4+1
3. Michael Palm Toft – (2′, 3, 2, 3) 10+1
4. Jordan Stewart – (3, 2′, d, 3, 1) 9+1
5. Charles Wright – (3, 3, 3, 3) 12
6. Tom Woolley – (d, 0, 0, 0) 0
7. Nathan Greaves – (2, 1, 1′, 0) 4+1

Newcastle Diamonds: 37

1. Steve Worrall – (1′, 1, 2, 1) 5+1
2. Ulrich Ostergaard – (2, 0, 3, 1′) 6+1
3. Lasse Bjerre – (1, 2, 1′, 2, 0) 6+1
4. Matthew Wethers – (0, 1′, 2) 3+1
5. Thomas Jorgensen – (2, 1, 3, 2, d, 2) 10
6. Max Clegg – (3, 0, 1, 1′, 1′) 6+2
7. Danny Phillips – (1, 0, 0) 1

Bieg po biegu:

  1. Riss, Ostergaard, Worrall, Andersen
  2. Clegg, Greaves, Phillips, Woolley (d)
  3. Stewart, Palm Toft, Bjerre, Wethers
  4. Wright, Jorgensen, Greaves, Phillips
  5. Palm Toft, Stewart, Worrall, Ostergaard
  6. Riss, Andersen, Jorgensen, Clegg
  7. Wright, Bjerre, Wethers, Woolley
  8. Ostergaard, Andersen, Greaves, Phillips
  9. Jorgensen, Palm Toft, Clegg, Stewart (d)
  10. Riss, Jorgensen, Bjerre, Andersen
  11. Wright, Worrall, Ostergaard, Woolley
  12. Palm Toft, Bjerre, Clegg, Greaves
  13. Wright, Riss, Worrall, Jorgensen (d)
  14. Stewart, Wethers, Clegg, Woolley
  15. Riss, Jorgensen, Stewart, Bjerre

wyniki za: sportowefakty.pl, speedwayupdates.proboards.com

Komentarze

komentarzy