Szóste miejsce Melnychuka w Debreczynie

0
259

Na torze w Debreczynie odbyła się dzisiaj jedna z czterech rund eliminacyjnych Speedway Euro Championship. W węgierskim turnieju z numerem 1 na plastronie startował Stanislav Melnychuk.

Nasz zawodnik zakończył zmagania z dziewięcioma punktami i został sklasyfikowany na wysokim, szóstym miejscu. Awans do dalszej fazy rywalizacji wywalczyła jednak tylko czołowa czwórka turnieju.

Wyniki:

1. Anders Thomsen (Dania) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Jacob Thorssell (Szwecja) – 14 (3,3,2,3,3)
3. Kacper Woryna (Polska) – 12+3 (3,2,3,2,2) – 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Jewgienij Kostygow (Łotwa) – 12+2 (2,3,1,3,3) – 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 12+1 (3,2,3,1,3) – 3. miejsce w biegu dodatkowym
6. Stanislav Melnychuk (Ukraina) – 9 (2,1,2,2,2)
7. Marius Hillebrand (Niemcy) – 8 (0,3,2,2,1)
8. Adam Ellis (Wielka Brytania) – 8 (1,2,3,0,2)
9. Marko Lewiszyn (Ukraina) – 7 (2,2,2,w,1)
10. Sandro Wassermann (Niemcy) – 6 (1,1,1,3,0)
11. Norbert Magosi (Węgry) – 5 (1,1,0,2,1)
12. Jan Janicek (Czechy) – 4 (2,1,0,1,0)
13. Tino Bouin (Francja) – 3 (1,0,1,1,0)
14. Nicklas Sayrio (Finlandia) – 2 (0,0,0,0,2)
15. Luka Omerzel (Słowenia) – 1 (0,0,1,0,u)
16. Julian Kuny (Niemcy) – 1 (0,0,w,t,1)
17. Roland Kovacs (Węgry) – 1 (1)
18. Richard Fuzesi (Węgry) – NS

Bieg po biegu
1. Thomsen, Melnychuk, Magosi, Hillebrand
2. Thorssell, Lewiszyn, Ellis, Sayrio
3. Woryna, Janicek, Bouin, Kuny
4. Lindbaeck, Kostygow, Wassermann, Omerzel
5. Kostygow, Woryna, Melnychuk, Sayrio
6. Hillebrand, Ellis, Janicek, Omerzel
7. Thorssell, Lindbaeck, Magosi, Kuny
8. Thomsen, Lewiszyn, Wassermann, Bouin
9. Ellis, Melnychuk, Wassermann, Kuny (w)
10. Lindbaeck, Hillebrand, Bouin, Sayrio
11. Woryna, Lewiszyn, Omerzel, Magosi
12. Thomsen, Thorssell, Kostygow, Janicek
13. Thorssell, Melnychuk, Bouin, Omerzel
14. Kostygow, Hillebrand, Kovacs (Kuny – t), Lewiszyn (w)
15. Wassermann, Magosi, Janicek, Sayrio
16. Thomsen, Woryna, Lindbaeck, Ellis
17. Lindbaeck, Melnychuk, Lewiszyn, Janicek
18. Thorssell, Woryna, Hillebrand, Wassermann
19. Kostygow, Ellis, Magosi, Bouin
20. Thomsen, Sayrio, Kuny, Omerzel (u)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5:
21. Woryna, Kostygow, Lindbaeck

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy