Thorssell Mistrzem Szwecji

0
152

Nie udało mu się to w Polsce, ale za to dokonał tego w Szwecji. Jacob Thorssell razem z zespołem Dackarny Malilla wywalczył złoty medal w tamtejszej Bauhaus-Ligan. Zawodnik OK Bedmet Kolejarza Opole we wtorek i środę brał udział w finałowym dwumeczu przeciwko Smedernie Eskilstuna. W decydujących spotkaniach Jacob Thorssell wywalczył łącznie dwadzieścia punktów i jeden bonus.

Wyniki:

Dackarna Malilla – 53 pkt.
9. Tai Woffinden – 5 (2,0,0,1,2)
10. Maciej Janowski – 11+2 (1*,2,3,2*,3)
11. Jacob Thorssell – 12 (0,3,3,3,3)
12. Rasmus Jensen – 10+1 (3,2*,1,3,1)
13. Jason Doyle – 13+1 (2,3,3,3,2*)
14. Ricky Kling – 1 (t,0,0,1,0)
15. Avon Van Dyck – 1+1 (1*)

Eskilstuna Smederna – 37 pkt.
1. Kacper Woryna – 11 (3,1,2,0,3,2)
2. Gleb Czugunow – 3+1 (0,0,1*,2)
3. Andrzej Lebiediew – 5+1 (2,1*,2,0)
4. Michael Jepsen Jensen – 6+2 (1*,2,1*,1,0,1)
5. Pontus Aspgren – 11 (3,3,2,2,1,0)
6. Johannes Stark – 1 (0,1,-,0)
7. Joel Kling – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Woryna, Woffinden, Janowski, Czugunow – 3:3 – (3:3)
2. R. Jensen, Lebiediew, Jepsen Jensen, Thorssell – 3:3 – (6:6)
3. Aspgren, Doyle, Van Dyck, Stark, R. Kling (t) – 3:3 – (9:9)
4. Thorssell, R. Jensen, Woryna, Czugunow – 5:1 – (14:10)
5. Doyle, Jepsen Jensen, Lebiediew, R. Kling – 3:3 – (17:13)
6. Aspgren, Janowski, Stark, Woffinden – 2:4 – (19:17)
7. Doyle, Woryna, Czugunow, R. Kling – 3:3 – (22:20)
8. Janowski, Lebiediew, Jepsen Jensen, Woffinden – 3:3 – (25:23)
9. Thorssell, Aspgren, R. Jensen, J. Kling – 4:2 – (29:25)
10. R. Jensen, Czugunow, Woffinden, Lebiediew – 4:2 – (33:27)
11. Doyle, Aspgren, Kling, Stark – 4:2 – (37:29)
12. Thorssell, Janowski, Jepsen Jensen, Woryna – 5:1 – (42:30)
13. Woryna, Woffinden, Aspgren, R. Kling – 2:4 – (44:34)
14. Thorssell, Woryna, R. Jensen, Jepsen Jensen – 4:2 – (48:36)
15. Janowski, Doyle, Jepsen Jensen, Aspgren – 5:1 – (53:37)

Eskilstuna Smederna – 44 (81):
1. Gleb Czugunow – 8+2 (0,1*,2*,2,3)
2. Kacper Woryna – 11+1 (3,2,3,2,1*)
3. Andrzej Lebiediew – 3+2 (1*,0,1,0,1*)
4. Michael Jepsen Jensen – 10 (2,3,3,0,2)
5. Pontus Aspgren – 8+1 (2,1,1,2,2*)
6. Johannes Stark – 4+2 (1*,0,0,1*,2)
7. Joel Kling – ns

Dackarna Malilla – 46 (99):
1. Tai Woffinden – 12+1 (2,1*,3,3,3)
2. Maciej Janowski – 7+2 (1*,2,2*,1,1)
3. Jacob Thorssell – 8+1 (3,2*,0,3,0)
4. Rasmus Jensen – 8 (0,3,1,1,3)
5. Jason Doyle – 11 (3,3,2,3,w)
6. Ricky Kling – 0 (0,0,0,0,0)
7. Avon Van Dyck – ns

Bieg po biegu:
1. (58,4) Woryna, Woffinden, Janowski, Czugunow – 3:3 – (3:3)
2. (59,6) Thorssell, Jepsen Jensen, Lebiediew, Jensen – 3:3 – (6:6)
3. (58,8) Doyle, Aspgren, Stark, Kling – 3:3 – (9:9)
4. (58,5) Jepsen Jensen, Janowski, Woffinden, Lebiediew – 3:3 – (12:12)
5. (59,0) Jensen, Thorssell, Aspgren, Stark – 1:5 – (13:17)
6. (59,2) Doyle, Woryna, Czugunow, Kling – 3:3 – (16:20)
7. (58,6) Woffinden, Janowski, Aspgren, Stark – 1:5 – (17:25)
8. (59,4) Woryna, Czugunow, Jensen, Thorssell – 5:1 – (22:26)
9. (60,0) Jepsen Jensen, Doyle, Lebiediew, Kling – 4:2 – (26:28)
10. (59,7) Thorssell, Czugunow, Janowski, Jepsen Jensen – 2:4 – (28:32)
11. (59,5) Doyle, Aspgren, Stark, Kling – 3:3 – (31:35)
12. (59,0) Woffinden, Woryna, Jensen, Lebiediew – 2:4 – (33:39)
13. (59,5) Jensen, Stark, Lebiediew, Kling – 3:3 – (36:42)
14. (59,8) Czugunow, Aspgren, Janowski, Thorssell – 5:1 – (41:43)
15. (60,0) Woffinden, Jepsen Jensen, Woryna, Doyle (w/u) – 3:3 – (44:46)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy