Trzecie miejsce Breuma w SGP2

0
266

Z ponad półtorej godzinnym opóźnieniem rozpoczął się 2. finał SGP2 w Gorzowie Wielkopolskim. Na trzecim miejscu na podium stanął Emil Breum, który bardzo długo prowadził w biegu finałowym, ale ostatecznie został wyprzedzony, najpierw przez Mateusza Cierniaka i przed samą metą przez Keynana Rew.

Na trzynastym miejscu, z czterema punktami zawody zakończył Esben Hjerrild.

Wyniki:

1. Mateusz Cierniak – 21 (3,3,3,3,3,3,3)
2. Keynan Rew – 15 (2,1,3,3,1,3,2)
3. Emil Breum – 16 (3,2,3,2,3,2,1)
4. Casper Henriksson – 12 (3,0,2,2,3,2,0)
5. Philip Hellstroem-Baengs – 11 (2,3,2,3,1,0)
6. Bartłomiej Kowalski – 10 (1,2,3,1,2,1)
7. Norick Bloedorn – 10 (3,2,1,1,2,1)
8. Damian Ratajczak – (0,1,2,3,3,0)
9. Mathias Pollestad – (2,3,1,0,2)
10. Oskar Paluch – (0,2,2,1,2)
11. Francis Gusts – (1,3,0,0,1)
12. Nicolai Heiselberg – (1,1,1,1,1)
13. Esben Hjerrild – 4 (0,1,1,2,0)
14. Anże Grmek – (1,0,0,2,0)
15. Petr Chlupac – (2,0,0,0,0)
16. Gustav Grahn – (u,0,0,0,0)
17. Wiktor Przyjemski – ()
18. Mateusz Bartkowiak – ()

Bieg po biegu:
1. (60,02) Breum, Pollestad, Kowalski, Hjerrild
2. (59,24) Bloedorn, Rew, Heiselberg, Ratajczak
3. (59,85) Henriksson, Chlupac, Grmek, Grahn (u)
4. (57,84) Cierniak, Hellstroem-Baengs, Gusts, Paluch
5. (60,57) Pollestad, Paluch, Heiselberg, Grmek
6. (59,58) Cierniak, Breum, Rew, Grahn
7. (59,95) Gusts, Bloedorn, Hjerrild, Chlupac
8. (59,17) Hellstroem-Baengs, Kowalski, Ratajczak, Henriksson
9. (60,19) Rew, Hellstroem-Baengs, Pollestad, Chlupac
10. (xx,xx) Breum, Henriksson, Heiselberg, Gusts
11. (59,59) Cierniak, Ratajczak, Hjerrild, Grmek
12. (59,82) Kowalski, Paluch, Bloedorn, Grahn
13. (59,41) Cierniak, Henriksson, Bloedorn, Pollestad
14. (60,52) Ratajczak, Breum, Paluch, Chlupac
15. (60,48) Hellstroem-Baengs, Hjerrild, Heiselberg, Grahn
16. (60,38) Rew, Grmek, Kowalski, Gusts
17. (60,83) Ratajczak, Pollestad, Gusts, Grahn
18. (61,06) Breum, Bloedorn, Hellstroem-Baengs, Grmek
19. (60,92) Henriksson, Paluch, Rew, Hjerrild
20. (59,99) Cierniak, Kowalski, Heiselberg, Chlupac
Półfinał nr 1. (59,94) Cierniak, Henriksson, Kowalski, Ratajczak
Półfinał nr 2. (60,54) Rew, Breum, Bloedorn, Hellstroem-Baengs
Finał. (61,17) Cierniak, Rew, Breum, Henriksson

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy