Trzecie miejsce w Częstochowie

0
62

Tym razem nasi młodzieżowcy zajęli czwarte miejsce w rozgrywanej na torze w Częstochowie IV rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Zaznaczymy, że pozostali uczestnicy turnieju mieli możliwość „potrenować” podczas rozgrywanej dziś rano zaległej III rundy, w której nasza drużyna pauzowała.

Niemniej zebraliśmy kolejne doświadczenia, które w przyszłości z pewnością zaprocentują.

Wyniki:

I. Innpro ROW Rybnik46 pkt.
9. Kacper Tkocz – 12 (2,1,3,3,3)
10. Kamil Winkler – 6 (0,1,1,1,3)
11. Maksym Borowiak – 13 (2,3,3,2,3)
12. Paweł Trześniewski – 15 (3,3,3,3,3)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź31 pkt.
5. Mateusz Bartkowiak – 7 (2,3,2,d,-)
6. Aleksander Grygolec – 11 (3,3,2,3,t)
7. Seweryn Orgacki – 10 (2,1,2,3,2)
8. Jakub Kiciński – 1 (1,0,-,w,-)
18. Tomasz Szeląg – 2 (u,2,0)

III. Włókniarz Częstochowa II26 pkt.
1. Alan Ciurzyński – 8 (3,2,1,2,w)
2. Dawid Rozpędek – 8 (3,0,1,2,2)
3. Paweł Caban – 3 (0,2,0,1,-)
4. Igor Nabiałkowski – 7 (1,2,2,1,1)
17. Cezary Mercik – 0 (w)

IV. OK Kolejarz Opole16 pkt.
13. Oskar Stępień – 9 (1,2,3,1,2)
14. Dastin Łukaszczyk – 3 (0,1,1,0,1)
15. Kacper Sajdak – 1 (0,0,0,0,1)
16. Jakub Fabisz – 3 (1,0,0,2,0)

Bieg po biegu:
1. (63,15) Trześniewski, Bartkowiak, Nabiałkowski, Łukaszczyk – (1:2:3:0)
2. (65,41) Grygolec, Borowiak, Stępień, Caban – (1:5:5:1)
3. (66,10) Rozpędek, Tkocz, Kiciński, Sajdak – (4:6:7:1)
4. (66,00) Ciurzyński, Orgacki, Fabisz, Winkler – (7:8:7:2)
5. (64,82) Grygolec, Nabiałkowski, Tkocz, Fabisz – (9:11:8:2)
6. (65,13) Bartkowiak, Caban, Winkler, Sajdak – (11:14:9:2)
7. (64,75) Trześniewski, Stępień, Orgacki, Rozpędek – (11:15:12:4)
8. (65,06) Borowiak, Ciurzyński, Łukaszczyk, Kiciński – (13:15:15:5)
9. (66,25) Stępień, Nabiałkowski, Winkler, Szeląg (u/4) – (15:15:16:8)
10. (65,38) Tkocz, Orgacki, Łukaszczyk, Caban – (15:17:19:9)
11. (65,34) Borowiak, Bartkowiak, Rozpędek, Fabisz – (16:19:22:9)
12. (64,94) Trześniewski, Grygolec, Ciurzyński, Sajdak – (17:21:25:9)
13. (65,50) Trześniewski, Fabisz, Caban, Kiciński (w/2min) – (18:21:28:11)
14. (65,94) Orgacki, Borowiak, Nabiałkowski, Sajdak – (19:24:30:11)
15. (65,35) Grygolec, Rozpędek, Winkler, Łukaszczyk – (21:27:31:11)
16. Tkocz, Ciurzyński, Stępień, Bartkowiak (d/4) – (23:27:34:12)
17. (67,25) Winkler, Szeląg, Sajdak, Mercik (w/2ost.) – (23:29:37:13)
18. Tkocz, Rozpędek, Łukaszczyk, Szeląg – (25:29:40:14)
19. (65,47) Borowiak, Orgacki, Nabiałkowski, Fabisz – (26:31:43:14)
20. (66,00) Trześniewski, Stępień, Ciurzyński (w/u), Grygolec (t) – (26:31:46:16)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy