Trzy punkty Lotarskiego w VII rundzie DMPJ

0
36

W dniu dzisiejszym na tor powrócili młodzieżowcy rywalizujący w VII półfinałowej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Przypominamy, że w tej fazie rywalizacji odbędzie się 14 rund.

Na torze w Lublinie startowała drużyna MRGARDEN GKM-u Grudziądz, a w niej wypożyczony do OK Bedmet Kolejarza Opole Damian Lotarski. 18-letni zawodnik zdobył w tym turnieju trzy punkty w dwóch biegach.

Wyniki:

I. Bogdanka Motor Lublin: 27
1. Wiktor Trofimow (-,3,3,3) 9
2. Wiktor Lampart (3,3,3,2) 11
3. Michał Curzytek (1,-,1,2) 4
22. Maciej Kuromonow (2,1) 3

II-III. MRGARDEN GKM Grudziądz: 21
10. Patryk Rolnicki (2,0,0,3) 5
11. Kamil Wieczorek (3,3,-,1) 7
12. Marcin Turowski (1,-,3,2) 6
25. Damian Lotarski (2,1) 3

II-III. truly.work Stal Gorzów: 21
13. Rafał Karczmarz (2,2,3,3) 10
14. Mateusz Bartkowiak (U/-,-,-) 0
15. Alan Szczotka (3,3,1,2) 9
26. Wiktor Jasiński (U,2,0) 2

IV. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 20
19. Marcin Kościelski (2,-,3,3) 8
20. Kamil Nowacki (0,-,2,2) 4
21. Sebastian Szostak (3,1,-,1) 5
28. Kacper Grzelak (1,2,0) 3

V. Fogo Unia Leszno: 13
16. Szymon Szlauderbach (3,2,3,3) 11
17. Kacper Pludra (u/-,-,-) 0
18. Krzysztof Sadurski (2,u/-,-,-) 2
27. Hubert Ścibak (0,U,U) 0

VI. Lokomotiv Daugavpils: 10
7. Artiom Trofimow (D,D,W,W) 0
8. Elvis Avgucevics (1,0,W,W) 1
9. Ernests Matjusonoks (3,2,2,2) 9

VII. Get Well Apro Toruń: 9
4. Filip Nizgorski (0,W,1,1) 2
5. Aleks Rydlewski (1,0,2,1) 4
6. Jakub Janik (2,0,1,0) 3

Bieg po biegu:
1. Lampart, Kuromonow, Rydlewski, Nizgorski
2. Wieczorek, Rolnicki, Avgucevics, Trofimow (D)
3. Szlauderbach, Karczmarz, Pludra (U/-), Bartkowiak (U/-)
4. Trofimow, Kościelski, Curzytek, Nowacki
5. Matjusonoks, Janik, Trofimow (D), Nizgorski (W)
6. Szczotka, Karczmarz, Turowski, Rolnicki
7. Szostak, Sadurski, Grzelak, Ścibak
8. Trofimow, Matjusonoks, Kuromonow, Avgucevics
9. Wieczorek, Lotarski, Kiełbasa, Janik
10. Szczotka, Nowacki, Szostak, Jasiński (U)
11. Lampart, Szlauderbach, Curzytek, Ścibak (U)
12. Karczmarz, Jasiński, Kiełbasa, Rydlewski
13. Szlauderbach, Matjusonoks, Ścibak (U), Avgucevics (W)
14. Turowski, Nowacki, Lotarski, Grzelak
15. Lampart, Curzytek, Szczotka
16. Szlauderbach, Rydlewski, Janik
17. Kościelski, Matjusonoks, Szostak
18. Trofimow, Lampart, Wieczorek, Rolnicki
19. Kościelski, Nowacki, Rydlewski, Janik
20. Karczmarz, Szczotka, Trofimow (U), Avgucevics (W)
21. Rolnicki, Turowski, Pludra (W)

wyniki za: speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy