Jeżeli wszystko pójdzie po myśli działaczy TS Kolejarza Opole to na początku listopada do klubu dołączą młodzi wychowankowie Włókniarza Częstochowa, czyli Oskar Polis i Hubert Łęgowik. Zawodnicy są już dogadani z klubem i podpisanie z nimi kontraktów ma być jedynie formalnością. Dla opolskich kibiców nie jest to niespodzianką, ponieważ obu zawodników łączono z Opolem już od dłuższego czasu.

W opolskim zespole, z poprzedniego sezonu, pozostają Kevin Woelbert i Jarosław Krzywosz, którzy uzgodnili warunki jeszcze przed turniejem „Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę”. Do tego grona mają dołączyć Denis Gizatullin i Patrick Hansen, którzy także są już po słowie z klubem. W najbliższym czasie zarząd klubu spotka się również z Adrianem Gomólskim i Kamilem Kamińskim, żeby porozmawiać o współpracy w kolejnym sezonie.

Z nowych twarzy w Kolejarzu, poza Polisem i Łęgowikiem, ma pojawić się Richard Lawson. Zawodnik już w minionym sezonie kontaktował się z klubem w celu podpisania kontraktu w Opolu. Wygląda na to, że uda mu się to zrobić w nadchodzącym okienku transferowym. Ponadto do Opola na trafić jeszcze jeden, doświadczony zawodnik krajowy. Jego nazwisko jest jeszcze trzymane w tajemnicy przed kibicami.

źródło: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy