Prezes Grzegorz Sawicki poinformował o podpisaniu kontraktów z trzema zawodnikami, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy opolskiego klubu.

Pierwszym jest Denis Gizatullin, który ścigał się w Opolu w minionym sezonie. Denis był jednym z liderów drużyny. Występy w Nice PLŻ zakończył z 23 średnią biegową w zestawieniu wszystkich zawodników.

Drugim zawodnikiem, który będzie w sezonie 2017 bronił opolskich barw, jest dobrze znany kibicom i powracający do drużyny, Marcin Rempała. Najmłodszy z braci Rempałów starty w Kolejarzu zakończył w 2013 roku, jako jeden z najefektowniej jeżdżących zawodników w tamtym okresie. Przez ostatnie lata ścigał się w drużynie KSM Krosno i w minionym sezonie osiągnął średnią 1,617 występując w 18 meczach.

Ostatnim zawodnikiem, który podpisał kontrakt jest Michał Łopaczewski. Michał tak samo jak Denis Gizatullin ściagał się w ubiegłym sezonie w Opolu. Wystąpił w siedmiu meczach w opolskich barwach i będzie to już jego trzeci sezon, który spędzi w Opolu. Prezes zapowiada, że kolejne nazwiska będą przedstawiane na bieżąco, jak tylko zawodnicy złożą podpisy pod kontraktami.

Ľródło: nto

Komentarze

komentarzy