W czwartek startowali tylko młodzieżowcy

0
80

W czwartkowe popołudnie startowali tylko nasi młodzieżowcy, którzy rywalizowali na torach w Lublinie i Hagfors. Na torze w Lublinie rywalizowali nasi goście z Arged Malesy Ostrów w III rundzie finałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jakub Poczta zdobył dziewięć punktów, a Jakub Krawczyk zanotował ich siedem.

W Szwecji, w rewanżowym finałowym meczu Allsvenskan League, startował Philip Hellstroem-Baengs. Szwed zdobył dzisiaj dziesięć punktów, a jego drużyna sięgnęła po złoty medal na tym szczeblu rozgrywek.

Wyniki DMPJ w Lublinie:

I. Motor Lublin – 39 pkt.
1.
 Mateusz Cierniak – 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart – 18 (3,3,3,3,3,3)
3. Jan Rachubik – 3 (1,0,0,2,w,u)
4. Wiktor Firmuga – zastępstwo zawodnika

II. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 32 pkt.
9.
 Jakub Poczta – 9 (2,2,3,2,0)
10. Jakub Krawczyk – 7 (2,3,2,0,u)
11. Sebastian Szostak – 9 (2,2,0,2,3)
12. Kacper Grzelak – 7 (2,1,0,1,3)

III. Maszewski GKM Grudziądz – 26 pkt.
13.
 Kacper Pludra – zastępstwo zawodnika
14. Seweryn Orgacki – 7 (1,0,1,2,1,2)
15. Wiktor Rafalski – 8 (1,2,1,2,1,1)
16. Kacper Łobodziński – 11 (0,3,2,3,2,1)

IV. Włókniarz Częstochowa – 22 pkt.
5.
 Kacper Halkiewicz – 4 (0,1,1,1,1)
6. Franciszek Karczewski – 9 (3,1,1,2,2)
7. Kajetan Kupiec – 9 (1,2,1,3,2)
8. Szymon Wolski – 0 (0,0,0,u,w)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Grzelak, Orgacki, Halkiewicz – (3:0:2:1)
2. Karczewski, Szostak, Rachubik – (4:3:4:1)
3. Lampart, Poczta, Rafalski, Wolski – (7:3:6:2)
4. Cierniak, Krawczyk, Kupiec, Łobodziński – (10:4:8:2)
5. Łobodziński, Poczta, Karczewski – (10:5:10:5)
6. Krawczyk, Rafalski, Halkiewicz, Rachubik – (10:6:13:7)
7. Lampart, Kupiec, Grzelak, Orgacki – (13:8:14:7)
8. Cierniak, Szostak, Orgacki, Wolski – (16:8:16:8)
9. Lampart, Krawczyk, Rafalski, Wolski – (19:8:18:9)
10. Poczta, Orgacki, Kupiec, Rachubik – (19:9:21:11)
11. Lampart, Łobodziński, Halkiewicz, Szostak – (22:10:21:13)
12. Cierniak, Rafalski, Karczewski, Grzelak – (25:11:21:15)
13. Łobodziński, Rachubik, Grzelak, Wolski (u4) – (27:11:22:18)
14. Kupiec, Szostak, Rafalski – (27:14:24:19)
15. Lampart, Karczewski, Orgacki, Krawczyk – (30:16:24:20)
16. Cierniak, Poczta, Halkiewicz – (33:17:26:20)
17. Grzelak, Łobodziński, Rachubik (w/u) – (33:17:29:22)
18. Szostak, Orgacki, Halkiewicz, Rachubik (u4) – (33:18:32:24)
19. Lampart, Kupiec, Rafalski, Krawczyk (u2) – (36:20:32:25)
20. Cierniak, Karczewski, Łobodziński, Poczta – (39:22:32:26)

Wyniki meczu Valsarna Speedway – Vargarna Norrkoeping: 

Valsarna Speedway – 57
1. Victor Palovaara – 11+1 (2,3,2*,2,2)
2. Jesse Mustonen – 10+2 (1*,1,3,2*,3)
3. Antonio Lindbäck – 15(3,3,3,3,3)
4. Lasse Fredriksen – 9+4 (2*,2*,2*,1,2*)
5. Philip Hellström-Bängs – 10 (2,2,2,3,1)
6. Adrian Bergqvist – 2 (1,0,0,0,1)

Vargarna Norrkoeping – 33
1. Mateusz Tonder – 11 (3,d,3,1,1,3)
2. Patryk Rolnicki – 9+1 (0,1,3,3,1*,1)
3. Filip Hjelmland – 0 (u/w,-,-,-)
4. Bastian Borke – 4 (1,1,0,w,2,0)
5. Daniel Henderson – 9 (3,2,1,1,2,t)
6. Oscar Holstensson – 0 (u/w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Tonder, Palovaara, Mustonen, Rolnicki
2. Lindbäck, Fredriksen, Borke, Hjelmland (u/w)
3. Hjelmland, Hellström-Bängs, Bergqvist, Holstensson (u/w)
4. Lindbäck, Fredriksen, Rolnicki, Tonder (d)
5. Tonder, Hellström-Bängs, Borke, Bergqvist
6. Palovaara, Henderson, Mustonen
7. Rolnicki, Hellström-Bängs, Tonder, Bergqvist
8. Mustonen, Palovaara, Henderson, Borke
9. Lindbäck, Fredriksen, Henderson
10. Rolnicki, Palovaara, Fredriksen
11. Hellström-Bängs, Henderson, Rolnicki, Bergqvist
12. Lindbäck, Mustonen, Tonder, Borke (w/2min)
13. Mustonen, Borke, Bergqvist
14. Tonder, Palovaara, Hellström-Bängs, Borke
15. Lindbäck, Fredriksen, Rolnicki, Henderson (t)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl / svemo.se

Komentarze

komentarzy