W niedzielę startowali nasi młodzieżowcy

0
94

W dniu dzisiejszym jedne z ostatnich startów w tym sezonie zaliczyli kolejni zawodnicy OK Bedmet Kolejarza Opole. Na torze w Częstochowie w 48. Memoriale Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego startował Mateusz Świdnicki. Nasz „gość” zajął wysokie, drugie miejsce, tuż za plecami Mikkela Michelsena.

Z kolei na torze w Ostrowie podczas 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego startował Kacper Łobodziński. Młodzieżowiec zajął jedenaste miejsce z czterema punktami.

Wyniki 48. Memoriału Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego:

1. Mikkel Michelsen – 14 (3,2,3,3,3)
2. Mateusz Świdnicki – 13 (2,3,2,3,3)
3. Jakub Miśkowiak – 11 (2,1,3,3,2)
4. Rohan Tungate – 10 (3,3,0,3,1)
5. Paweł Przedpełski – 10 (1,3,2,2,2)
6. Matej Zagar – (1,3,0,1,3)
7. Leon Madsen – (2,d,2,1,3)
8. Andreas Lyager – (3,1,1,2,1)
9. Jonas Jeppesen – (0,t,3,2,2)
10. Bartosz Smektała – (0,2,3,1,1)
11. Adrian Miedziński – (1,2,1,2,1)
12. Kacper Woryna – (2,2,2,0,u)
13. Hubert Łęgowik – (1,1,1,0,2)
14. Michał Gruchalski – (3,0,1,0,0)
15. Robert Chmiel – (0,0,0,1,0)
16. Damian Dróżdż – (0,1,d,0,0)

Bieg po biegu:
1. (65,54) Lyager, Madsen, Miedziński, Chmiel
2. (63,09) Gruchalski, Woryna, Łęgowik, Dróżdż
3. (64,59) Tungate, Miśkowiak, Zagar, Jeppesen
4. (64,25) Michelsen, Świdnicki, Przedpełski, Smektała
5. (64,56) Świdnicki, Woryna, Miśkowiak, Madsen (d)
6. (64,50) Przedpełski, Miedziński, Łęgowik, Jeppesen (t)
7. (64,75) Zagar, Smektała, Dróżdż, Chmiel
8. (64,81) Tungate, Michelsen, Lyager, Gruchalski
9. (64,12) Michelsen, Madsen, Łęgowik, Zagar
10. (64,60) Smektała, Woryna, Miedziński, Tungate
11. (63,95) Miśkowiak, Przedpełski, Gruchalski, Chmiel
12. (64,56) Jeppesen, Świdnicki, Lyager, Dróżdż (d)
13. (64,50) Tungate, Przedpełski, Madsen, Dróżdż
14. (64,18) Świdnicki, Miedziński, Zagar, Gruchalski
15. (64,63) Michelsen, Jeppesen, Chmiel, Woryna
16. (63,94) Miśkowiak, Lyager, Smektała, Łęgowik
17. (64,97) Madsen, Jeppesen, Smektała, Gruchalski
18. (63,69) Michelsen, Miśkowiak, Miedziński, Dróżdż
19. (65,09) Świdnicki, Łęgowik, Tungate, Chmiel
20. (64,44) Zagar, Przedpełski, Lyager, Woryna (u)

Wyniki 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego:

1. Wiktor Przyjemski – 15 (3,3,3,3,3)
2. Matias Nielsen – 14 (3,3,3,3,2)
3. Sebastian Szostak – 13 (2,3,2,3,3)
4. Dawid Rempała – 12 (2,2,3,2,3)
5. Jakub Poczta – 10 (1,3,1,3,2)
6. Jakub Krawczyk – 10 (3,2,2,2,1)
7. Kacper Grzelak – (3,d,2,1,3)
8. Nikodem Bartoch – (2,2,1,2,1)
9. Kamil Nowacki – (1,1,3,2,w)
10. Przemysław Konieczny – (1,2,0,0,2)
11. Kacper Łobodziński – 4 (0,0,2,0,2)
12. Krzysztof Sadurski – (0,1,1,1,1)
13. Mateusz Panicz – (2,w,0,1,0)
14. Olivier Buszkiewicz – (1,w,d,1,0)
15. Andriej Rozaliuk – (0,0,1,0,w)
16. Piotr Świercz – (0,1,u,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (68,19) Nielsen, Szostak, Konieczny, Łobodziński
2. (68,34) Grzelak, Bartoch, Buszkiewicz, Sadurski
3. (66,94) Krawczyk, Panicz, Nowacki, Świercz
4. (66,53) Przyjemski, Rempała, Poczta, Rozaliuk
5. (66,75) Szostak, Rempała, Nowacki, Grzelak (d)
6. (65,25) Nielsen, Krawczyk, Sadurski, Rozaliuk
7. (66,13) Poczta, Bartoch, Świercz, Łobodziński
8. (65,44) Przyjemski, Konieczny, Buszkiewicz (w), Panicz (w)
9. (65,03) Przyjemski, Szostak, Sadurski, Świercz (u)
10. (66,00) Nielsen, Grzelak, Poczta, Panicz
11. (66,69) Nowacki, Łobodziński, Rozaliuk, Buszkiewicz (d)
12. (65,94) Rempała, Krawczyk, Bartoch, Konieczny
13. (65,78) Szostak, Bartoch, Panicz, Rozaliuk
14. (65,09) Nielsen, Rempała, Buszkiewicz, Świercz (ns)
15. (65,03) Przyjemski, Krawczyk, Grzelak, Łobodziński
16. (65,63) Poczta, Nowacki, Sadurski, Konieczny
17. (65,59) Szostak, Poczta, Krawczyk, Buszkiewicz
18. (65,03) Przyjemski, Nielsen, Bartoch, Nowacki (w)
19. (66,00) Rempała, Łobodziński, Sadurski, Panicz
20. (66,19) Grzelak, Konieczny, Rozaliuk (w), Świercz (ns)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy