W Opolu odbędą się eliminacje MIMP

0
224

Na torach w Opolu, Tarnowie i Ostrowie Wielkopolskim 17 czerwca odbędą się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W dniu dzisiejszym poznaliśmy obsady na poszczególne eliminacje. Marcel Krzykowski pojedzie na naszym torze, nasi goście – Mateusz Świdnicki i Bartłomiej Kowalski pojadą w Tarnowie.

Obsady:

Półfinał w Opolu:
1. Marcel Krzykowski (TS Kolejarz Opole)
2. Kajetan Kupiec (Włókniarz Częstochowa SA)
3. Kacper Grzelak (TŻ Ostrovia SA)
4. Dawid Rempała (Unia Tarnów ŻSSA)
5. Mateusz Panicz (WTS SA Wrocław)
6. Marcel Studziński (GTM Start Gniezno)
7. Mateusz Tudzież (KS ROW Rybnik SA)
8. Przemysław Liszka (WTS SA Wrocław)
9. Fabian Ragus (ZKŻ SSA Zielona Góra)
10. Kacper Pludra (KS Unia Leszno)
11. Jakub Osyczka (ZKŻ SSA Zielona Góra)
12. Damian Ratajczak (KS Unia Leszno)
13. Karol Żupiński (KS Toruń SA)
14. Denis Zieliński (GKM Grudziądz SA)
15. Wiktor Przyjemski (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
16. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz SA)
R1. Mateusz Błażykowski (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
R2. Oskar Hurysz (GTM Start Gniezno)

Awans: 5 zawodników + rezerwowy

Półfinał w Tarnowie:
1. Patryk Zieliński (Unia Tarnów ŻSSA)
2. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów ŻSSA)
3. Mateusz Dul (KŻ Orzeł Łódź)
4. Piotr Świercz (Unia Tarnów ŻSSA)
5. Bartłomiej Kowalski (Włókniarz Częstochowa SA)
6. Przemysław Giera (KS ROW Rybnik SA)
7. Mateusz Świdnicki (Włókniarz Częstochowa SA)
8. Paweł Trześniewski (KS ROW Rybnik SA)
9. Kamil Marciniec (KS Toruń SA)
10. Mateusz Cierniak (Speedway Lublin SA)
11. Mateusz Majcher (RzTŻ Rzeszów)
12. Wiktor Lampart (Speedway Lublin SA)
13. Jakub Janik (Wilki Krosno SA)
14. Bartosz Curzytek (WTS SA Wrocław)
15. Nikodem Bartoch (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
16. Michał Curzytek (WTS SA Wrocław)
R1. Mateusz Gzyl (Unia Tarnów ŻSSA)
R2. Aleks Rydlewski (Wilki Krosno SA)

Półfinał w Ostrowie Wielkopolskim
1. Sebastian Szostak (TŻ Ostrovia SA)
2. Jakub Poczta (TŻ Ostrovia SA)
3. Krzysztof Sadurski (KS Unia Leszno)
4. Jakub Krawczyk (TŻ Ostrovia SA)
5. Wiktor Jasiński (KS Stal Gorzów)
6. Mateusz Jabłoński (GTM Start Gniezno)
7. Kamil Nowacki (KS Stal Gorzów)
8. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno)
9. Mateusz Bartkowiak (GKM Grudziądz S.A.)
10. Jakub Miśkowiak (Włókniarz Częstochowa SA)
11. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz SA)
12. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa SA)
13. Krzysztof Lewandowski (KS Toruń SA)
14. Alan Szczotka (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
15. Nile Tufft (ZKŻ SSA Zielona Góra)
16. Piotr Gryszpiński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
R1. Oskar Paluch (KS Stal Gorzów)
R2. Hubert Ścibak (KS Unia Leszno)

Awans: 6 zawodników.

Komentarze

komentarzy