W sobotę w Opolu turniej amatorów

0
224

W najbliższą sobotę na naszym stadionie odbędzie się II runda BUDEX International Amateur Speedway Cup 2026. W zawodach, które przeznaczone są dla zawodników amatorów wystartuje dobrze znany opolskiej publiczności Sławomir Andrejczuk. Sławek, który będzie reprezentował Kolejarza Opole, w minionym sezonie zwyciężył rozgrywki w grupie GREY i w tym roku spróbuje podtrzymać dobrą passę.

Data zawodów: 9 maja 2026
Start zawodów: 13:00
Próba toru: 12:00
Otwarcie Sklepiku Kibica: 11:30
Bilety (paragon) do nabycia w Sklepiku.
Program zawodów gratis dla posiadaczy biletów oraz karnetowiczów (do wyczerpania zapasów)

Obsada zawodów:
PLATINUM/GOLD
1. Gancarz Damian
2. Koonstra Henk
3. Ćwik Bartosz
4. Picz Dominik
5. Pingel Killian
6. Pedersen John
7. Rozenberg Sjoerd
8. Żygalski Robert
9. Bahlke Arian
10. Wiwatowski Dawid
11. Gaschka Fabian
12. Burnat Waldemar

SILVER/BRONZE
13. Suschko Volodymyr
14. Staniec Mateusz
15. Bańka Tomasz
16. Parczyński Max
17. Wysocki Tomasz
18. Koreń Patryk
19. Marciniak Wojtek
20. Szkudlarek Paweł
21. Joński Bartosz
22. Sosnowski Dariusz
23. Filipowicz Grzegorz
24. Wąsik Maciej
25. Kaczmarek Arek
26. Danku Miklos
27. Szaniszlo Tamas

GREY
28. Flemming Thomas
29. Wielgosz Andrzej
30. Andrejczuk Sławek
31. Wicher Adrian
32. Polanowski Michał
33. Kasprzak Mateusz


Komentarze

komentarzy