W weekend startowali Chlupac i Dul

0
126

W piątkowy wieczór w Toruniu odbyła się ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Triumfatorem całego cyklu został Mateusz Cierniak. Siódmym młodzieżowcem świata został, startujący w tym sezonie w barwach Kolejarza, Petr Chlupac. Nasz zawodnik w piątek zdobył cztery punkty.

W sobotę na stadionie w Rawiczu zorganizowano Turniej pamięci Floriana Kapały, w którym startował Mateusz Dul. Opolanin zdobył pięć punktów i został sklasyfikowany na dziesiątym miejscu.

Wyniki 3. Finału SGP2 w Toruniu:
1. Jakub Miśkowiak (Polska) – 16 (0,2,2,3,3,3,3) – 20 pkt SGP2
2. Wiktor Lampart (Polska) – 20 (3,3,3,3,3,3,2) – 18
3. Mateusz Cierniak (Polska) – 13 (3,3,0,2,2,2,1) – 16
4. Mateusz Świdnicki (Polska) – 13 (2,3,2,3,1,2,w) – 14
5. Benjamin Basso (Dania) – 13 (2,3,2,2,3,1) – 12
6. Jan Kvech (Czechy) – 11 (1,2,3,3,1,1) – 11
7. Tom Brennan (Wielka Brytania) – 10 (3,2,1,2,2,0) – 10
8. Wiktor Przyjemski (Polska) – (2,1,1,2,3,0) – 9
9. Keynan Rew (Australia) – (0,1,3,1,2) – 8
10. Krzysztof Lewandowski (Polska) – (2,0,3,1,0) – 7
11. Daniel Klima (Czechy) – (3,1,0,0,1) – 6
12. Kevin Juhl Pedersen (Dania) – (1,0,1,1,2) – 5
13. Petr Chlupac (Czechy) – 4 (1,2,1,0,0) – 4
14. Casper Henriksson (Szwecja) – (u,1,2,0,0) – 3
15. Timi Salonen (Finlandia) – (d,0,0,1,1) – 2
16. Jonas Knudsen (Dania) – (0,0,t,0,0) – 1
17. Celina Liebmann (Niemcy) – (u)
18. Mateusz Affelt (Polska) – NS

Bieg po biegu:
1. (58,17) Cierniak, Świdnicki, Henriksson (u), Salonen (d)
2. (58,28) Brennan, Przyjemski, Pedersen, Knudsen
3. (57,71) Klima, Lewandowski, Chlupac, Rew
4. (57,45) Lampart, Basso, Kvech, Miśkowiak
5. (57,54) Lampart, Brennan, Henriksson, Lewandowski
6. (57,18) Cierniak, Miśkowiak, Klima, Knudsen
7. (57,51) Basso, Chlupac, Przyjemski, Salonen
8. (57,77) Świdnicki, Kvech, Rew, Pedersen
9. (58,30) Kvech, Henriksson, Chlupac, Liebmann (u)
10. (58,35) Rew, Basso, Brennan, Cierniak
11. (59,24) Lewandowski, Miśkowiak, Pedersen, Salonen
12. (58,59) Lampart, Świdnicki, Przyjemski, Klima
13. (58,04) Miśkowiak, Przyjemski, Rew, Henriksson
14. (58,26) Lampart, Cierniak, Pedersen, Chlupac
15. (59,21) Kvech, Brennan, Salonen, Klima
16. (59,56) Świdnicki, Basso, Lewandowski, Knudsen
17. (59,86) Basso, Pedersen, Klima, Henriksson
18. (60,41) Przyjemski, Cierniak, Kvech, Lewandowski
19. (59,97) Lampart, Rew, Salonen, Knudsen
20. (59,39) Miśkowiak, Brennan, Świdnicki, Chlupac
Półfinał nr 1. (59,92) Lampart, Cierniak, Kvech, Brennan
Półfinał nr 2. (59,48) Miśkowiak, Świdnicki, Basso, Przyjemski
Finał. (59,48) Miśkowiak, Lampart, Cierniak, Świdnicki (w)

Klasyfikacja generalna IMŚJ

  1. Mateusz Cierniak – 56
  2. Jan Kvech – 39
  3. Jakub Miśkowiak – 38
  4. Wiktor Lampart – 37
  5. Benjamin Basso – 37
  6. Kevin Juhl Pedersen – 27
  7. Petr Chlupac – 23
  8. Mateusz Świdnicki – 22
  9. Tom Brennan – 22
  10. Francis Gusts – 18
  11. Timi Salonen – 14
  12. Gustav Grahn – 12
  13. Jonas Knudsen – 12
  14. Casper Henriksson – 11
  15. Leon Flint – 11
  16. Wiktor Przyjemski – 10
  17. Norick Bloedorn – 9
  18. Daniel Klima – 8
  19. Keynan Rew – 8
  20. Krzysztof Lewandowski – 7
  21. Jason Edwards – 6
  22. Drew Kemp – 5
  23. Celina Liebmann – 3
  24. Bruno Belan – 0
  25. Matous Kameník — 0

Wyniki turnieju pamięci Floriana Kapały:

1. Krzysztof Sadurski 11 (3,3,2,3)
2. Piotr Świercz 8 (1,2,2,3)
3. Nazar Parnitskyi 7 (1,0,3,3)
4. Kacper Andrzejewski 7 (u,3,3,1)
5. Nikodem Bartoch 7 (3,0,2,2)
6. Błażej Wypior 7 (0,3,2,2)
7. Mathias Pollestad 6 (0,2,1,3)
8. Franciszek Majewski 6 (2,3,1,w)
9. Olivier Buszkiewicz 6 (1,2,2,1)
10. Mateusz Dul 5 (2,w,3,w)
11. Kacper Klimek 4 (1,1,0,2)
12. Adam Bednar 2 (1,1,w,0)

1. Bartoch, Majewski, Buszkiewicz, Pollestad
2. Majewski, Dul, Świercz, Wypior
3. Sadurski, Pollestad, Klimek, Dul (w/2min)
4. Sadurski, Świercz, Parnitskyi, Bartoch
5. Dul, Bartoch, Bednar, Andrzejewski (u/3)
6. Andrzejewski, Sadurski, Majewski
7. Wypior, Bartoch, Klimek
8. Andrzejewski, Wypior, Pollestad, Parnitskyi
9. Pollestad, Świercz, Bednar
10. Świercz, Buszkiewicz, Andrzejewski, Klimek
11. Parnitskyi, Klimek, Bednar (w/2min), Majewski (w/su)
12. Parnitskyi, Buszkiewicz, Dul (w/u)
13. Sadurski, Wypior, Buszkiewicz, Bednar

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy