Weekendowe występy naszych zawodników

0
279

W niedzielne popołudnie na torze w Żarnowicy odbyła się tradycyjna Zlata Prilba SNP. W 59. edycji tego turnieju wystartował wypożyczony do naszego klubu młodzieżowiec, Jakub Sroka. Kuba zawody zakończył na jedenastym miejscu.

Jeszcze w piątek, na torze w Scunthorpe jechał Claus Vissing. Duńczyk zanotował pięć punktów przy swoim nazwisku.

Zlata Prilba SNP w Żarnowicy

1. Jan Kvech – 15 (4,4,3,4) +1 miejsce w finale
2. Nick Skorja – 14 (2,4,4,4) +2 miejsce w finale
3. Sebastian Koessler – 13 (2,4,4,3) +3 miejsce w finale
4. Petr Chlupac- 9 (2,2,3,2) +4 miejsce w finale
5. Jan Macek – 11 (4,1,3,3) +5 miejsce w finale
6. Daniel Klima – 14 (4,2,4,4) +6 miejsce w finale
—————————————————–
7. Jakub Valkovic – 10 (4,3,1,2)
8. Jan Jenicek – 9 (3,3,3,0)
9. Andrea Battaglia – 9 (1,3,1,4)
10. Matic Ivacic – 14 (3,4,4,3)
11. Jakub Sroka – 8 (3,3,2,u)
12. Norbert Magosi – 7 (3,2,1,1)
13. Matteo Boncinelli – 7 (1,2,2,2)
14. Nicollo Percotti – 6 (u/w,1,2,3)
15. Jaroslav Petrak – 4 (0,1,1,2)
16. Nicolas Vicentin – 3 (1,u/w,2,d)
17. Matous Kamenik – 2 (2,0,d,d)
18. Roland Kovacs – 1 (0,0,d,1)
19. Aleksander Grygolec – 1 (1,d,-,-)

Bieg po biegu:
1. Klima, Magosi, Koessler, Boncinelli
2. Kvech, Ivacic, Chlupac, Grygolec, Percotti (u/w)
3. Macek, Jenicek, Skorja, Vicentin, Petrak
4. Valkovic, Sroka, Kamenik, Battaglia, Kovacs
5. Kvech, Battaglia, Magosi, Vicentin (u/w)
6. Koessler, Valkovic, Chlupac, Macek, Grygolec (d)
7. Ivacic, Jenicek, Boncinelli, Petrak, Kovacs
8. Skorja, Sroka, Klima, Percotti, Kamenik
9. Ivacic, Macek, Sroka, Valkovic
10. Skorja, Chlupac, Boncinelli, Magosi, Kovacs (d)
11. Klima, Jenicek, Percotti, Battaglia, Grygolec (ns)
12. Koessler, Kvech, Vicentin, Petrak, Kamenik (d)
13. Battaglia, Percotti, Petrak, Kovacs
14. Klima, Koessler, Chlupac, Vicentin (d), Sroka (u)
15. Kvech, Ivacic, Valkovic, Magosi, Jenicek
16. Skorja, Macek, Boncinelli, Kamenik (d), Grygolec (ns)
Półfinał 1: Kvech, Koessler, Battaglia, Jenicek, Ivacic (ns)
Półfinał 2: Skorja, Chlupac, Macek, Klima, Valkovic
Bieg ostatniej szansy: Klima, Macek, Valkovic, Jenicek, Battaglia (ns), Ivacic (ns)
Finał: Kvech, Skorja, Koessler, Chlupac, Macek, Klima

Wyniki meczu Scunthorpe ScorpionsGlasgow Tigers

Scunthorpe Scorpions – 54
1. Ryan Douglas – 7+1 (2,3,t,2*)
2. Connor Mountain – 5+3 (1*,2*,1,1*)
3. Simon Lambert – 1+1 (0,1*,0,0)
4. Michael Palm Toft – 8 (1,2,2,3)
5. Jake Allen – 13+1 (3,2*,3,3,2)
6. Nathan Ablitt – 8+2 (2*,3,1,2*)
7. Drew Kemp – 12+1 (3,2*,3,2,2,0)

Glasgow Tigers – 36
1. Chris Harris – 12 (3,3,3,2,w,1)
2. Marcin Nowak – ZZ
3. Benjamin Basso – 12+1 (2*,1,3,3,3)
4. Claus Vissing – 5 (3,0,2,0,w)
5. Tom Brennan -4 (1,1,1,1)
6. Lee Complin – 3 (0,1,0,0,0,1,1)
7. Jamie Halder – 0 (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Harris, Douglas, Mountain, Complin 3-3
2. Kemp, Ablitt, Complin, Halder 5-1 (8-4)
3. Vissing, Basso, Palm Toft, Lambert 1-5 (9-9)
4. Allen, Kemp, Brennan, Halder 5-1 (14-10)
5. Harris, Palm Toft, Lambert, Complin 3-3 (17-13)
6. Douglas, Mountain, Brennan, Halder 5-1 (22-14)
7. Ablitt, Allen, Basso, Vissing 5-1 (27-15)
8. Kemp, Vissing, Mountain, Complin 4-2 (31-17)
9. Harris, Palm Toft, Brennan, Lambert 2-4 (33-21)
10. Basso, Kemp, Mountain, Vissing (Douglas – t) 3-3 (36-24)
11. Allen, Harris, Ablitt, Complin 4-2 (40-26)
12. Basso, Kemp, Complin, Lambert 2-4 (42-30)
13. Allen, Douglas, Brennan, Harris (w) 5-1 (47-31)
14. Palm Toft, Ablitt, Complin, Vissing (w) 5-1 (52-32)
15. Basso, Allen, Harris, Kemp 2-4 (54-36)

wyniki za: speedwaylive.org / speedwayupdates.proboards.com

Komentarze

komentarzy