Wojdyło rezerwowym w finale MIMP. Liszka i Lotarski bez awansu

0
90

Patryk Wojdyło, Przemysław Liszka oraz Damian Lotarski walczyli dzisiaj o awans do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Patryk Wojdyło startował na torze w Poznaniu, gdzie zdobył jedenaście punktów. W biegu dodatkowym pokonał Szymona Szlauderbacha i Roberta Chmiela i wywalczył miejsce rezerwowego w finale. Z kolei w Łodzi rywalizowali Damian Lotarski oraz Przemysław Liszka. Więcej punktów zdobył wychowanek MRGARDEN GKM-u Grudziądz, który rozkręcił się w drugiej fazie zawodów. Siedem wywalczonych przez niego oczek pozwoliło mu na zajęcie ósmego miejsce. Przemysław Liszka z pięcioma punktami zakończył zawody na dziesiątym miejscu. Niestety żadnemu z zawodników nie udało się awansować do finału MIMP.

W dniu dzisiejszym miały się odbyć jeszcze eliminacje w Gdańsku, w których startować miał Jarosław Krzywosz. Zawody ze względu na przewidywane opady deszczu zostały jednak odwołane dzień wcześniej.

Wyniki eliminacji w Poznaniu:

1. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,3,3,1,3)
3. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 12 (2,2,3,3,2)
—————————————————
4. Patryk Wojdyło – 11 (2,1,3,2,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
—————————————————
5. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 11 (2,3,2,3,1) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
6. Robert Chmiel (PGG ROW Rybnik) – 11 (3,1,2,2,3) + defekt w biegu dodatkowym
7. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 9 (u,2,2,3,2)
8. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 9 (3,2,1,2,1)
9. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 6 (1,0,1,2,2)
10. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) – 5 (1,3,1,w,0)
11. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 5 (0,1,2,1,1)
12. Filip Nizgorski (Get Well Toruń) – 3 (1,2,0,0,0)
13. Kacper Łobodziński (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 3 (0,0,0,1,2)
14. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) – 3 (2,0,1,t,0)
15. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 2 (1,1,0,d,ns)
16. Kamil Kiełbasa (Orzeł Łódź)- 0 (0,w,0,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Krakowiak, Pawliczak, Curzytek, Curzytek (u)
2. Chmiel, Wojdyło, Konieczny, Rempała
3. Gruchalski, Szlauderbach, Sadurski, Łobodziński
4. Nowacki, Kuromonow, Nizgorski, Kiełbasa
5. Konieczny, Nizgorski, Curzytek, Łobodziński
6. Krakowiak, Nowacki, Chmiel, Sadurski
7. Gruchalski, Curzytek, Rempała, Kiełbasa (w)
8. Szlauderbach, Pawliczak, Wojdyło, Kuromonow
9. Gruchalski, Chmiel, Kuromonow, Curzytek
10. Krakowiak, Szlauderbach, Konieczny, Kiełbasa
11. Wojdyło, Curzytek, Nowacki, Łobodziński
12. Pawliczak, Rempała, Sadurski, Nizgorski
13. Szlauderbach, Nowacki, Rempała, Curzytek (d)
14. Gruchalski, Wojdyło, Krakowiak, Nizgorski
15. Curzytek, Sadurski, Konieczny (w), Kuromonow (t)
16. Pawliczak, Chmiel, Łobodziński, Kiełbasa
17. Wojdyło, Sadurski, Curzytek, Kiełbasa
18. Krakowiak, Łobodziński, Rempała, Kuromonow
19. Chmiel, Curzytek, Szlauderbach, Nizgorski
20. Gruchalski, Pawliczak, Nowacki, Konieczny
Dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale. Wojdyło, Szaluderbach, Chmiel (d)

Wyniki eliminacji w Łodzi:

1. Wiktor Trofimow jr (Speed Car Motor Lublin) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) – 14 (3,2,3,3,3)
3. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 11 (0,3,3,3,2)
4. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) – 11 (2,3,1,3,2)
———————————————-
5. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 10 (3,3,2,2,w)
———————————————-
6. Alan Szczotka (truly.work Stal Gorzów) – 8 (2,0,3,2,1)
7. Tomasz Orwat (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) – 8 (3,1,w,2,2)
8. Damian Lotarski (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 7 (1,0,2,1,3)
9. Nikodem Bartoch (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 7 (1,2,1,0,3)
10. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 6 (1,2,2,0,1)
11. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń) – 5 (w,w,1,2,2)
12. Jakub Osyczka (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 4 (0,2,1,1,0)
13. Kamil Pytlewski (truly.work Stal Gorzów) – 4 (0,1,2,0,1)
14. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) – 4 (2,1,0,0,1)
15. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 4 (2,1,0,1,w)
16. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź) – 2 (1,0,0,1,d)
17. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik) – 0 (-,-,-,-,-)
18. Mateusz Błażykowski (Car Gwarant Start Gniezno) – 0 (t)

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Pióro, Lotarski, Cierniak
2. Trofimow jr, Szczotka, Liszka, Pytlewski
3. Orwat, Tudzież, Borczuch, Bogdanowicz (w)
4. Tonder, Pludra, Bartoch, Osyczka
5. Pióro, Osyczka, Pytlewski, Bogdanowicz (w)
6. Trofimow jr, Miśkowiak, Pludra, Borczuch
7. Cierniak, Bartoch, Orwat, Szczotka
8. Tonder, Liszka, Tudzież, Lotarski
9. Trofimow jr, Tonder, Pióro, Orwat (w)
10. Miśkowiak, Pytlewski, Bartoch, Tudzież
11. Cierniak, Liszka, Bogdanowicz, Pludra
12. Szczotka, Lotarski, Osyczka, Borczuch
13. Pióro, Szczotka, Pludra, Tudzież
14. Miśkowiak, Orwat, Osyczka, Liszka
15. Cierniak, Tonder, Borczuch, Pytlewski
16. Trofimow jr, Bogdanowicz, Lotarski, Bartoch
17. Bartoch, Pióro, Liszka, Borczuch (d)
18. Miśkowiak, Bogdanowicz, Szczotka, Tonder (w)
19. Trofimow jr, Cierniak, Tudzież, Osyczka
20. Lotarski, Orwat, Pytlewski, Błażykowski (t)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy