Woźniak startował w DMPJ

0
213

Adrian Woźniak, który przed tygodniem został wypożyczony do startów ligowych w OK Kolejarzu Opole, przez ostatnie dwa dni startował w macierzystym klubie z Częstochowy w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Wczoraj na torze w Częstochowie młodzieżowiec zdobył dwa punkty w dwóch biegach. W pokonanym polu zostawił Patryka Wojdyłę i Macieja Kuromonowa. Dzisiaj w Zielonej Górze odjechał trzy biegi, w których zdobył trzy punkty.

Wyniki:

Częstochowa (wtorek):

I. Get Well Toruń 21:
16. Igor Kopeć-Sobczyński (2,2,2,D) 6
17. Marcin Kościelski (3,0,1,0) 4
18. Daniel Kaczmarek (3,3,2,3) 11
27. Aleks Rydlewski – nie startował

II-IV. Włókniarz Częstochowa 20:
1. Bartosz Świącik (3,1,T,2) 6
2. Mateusz Świdnicki (-,0,2,0) 2
3. Adrian Woźniak (-,1,-,1) 2
22. Michał Gruchalski (2,3,2,3) 10

II-IV. Fogo Unia Leszno 20:
4. Szymon Szlauderbach (0,3,3,-) 6
5. Wiktor Trofimow (1,2,3,3) 9
6. Kacper Pludra (2,1,1,-) 4
23. Krzysztof Sadurski (1,0) 1

II-IV. Grupa Azoty Unia Tarnów 20:
10. Patryk Rolnicki (3,3,3,-) 9
11. Dawid Knapik (W,2,-,1) 3
12. Mateusz Cierniak (2,-,3,2) 7
25. Dawid Rempała (T,0,1) 1

V. MRGARDEN GKM Grudziądz 18:
19. Kamil Wieczorek (2,2,2,2) 8
20. Denis Zieliński (0,3,2,1) 6
21. Damian Lotarski (1,2,1,0) 4

VI. Betard Sparta Wrocław 14:
7. Kacper Konieczny (1,1,1,0) 3
8. Przemysław Liszka (2,3,0,2) 7
9. Patryk Wojdyło (U,0,1,3) 4

VII. Orzeł Łódź 13:
13. Jakub Miśkowiak (1,1,3,3) 8
14. Eryk Borczuch (0,1,0,3) 4
15. Maciej Kuromonow (0,0,0,1) 1

Bieg po biegu:
1. Świącik, Gruchalski, Trofimow, Szlauderbach
2. Rolnicki, Liszka, Konieczny, Knapik (W)
3. Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Miśkowiak, Borczuch
4. Gruchalski, Wieczorek, Świącik, Zieliński
5. Szlauderbach, Pludra, Konieczny, Wojdyło (U)
6. Rolnicki, Cierniak, Miśkowiak, Kuromonow
7. Kaczmarek, Wieczorek, Lotarski, Kościelski
8. Liszka, Gruchalski, Woźniak, Wojdyło
9. Szlauderbach, Knapik, Pludra, Rempała (T)
10. Zieliński, Lotarski, Borczuch, Kuromonow
11. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Świdnicki
12. Miśkowiak, Trofimow, Sadurski, Borczuch
13. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Liszka
14. Cierniak, Zieliński, Lotarski, Rempała
15. Borczuch, Świdnicki, Woźniak, Kuromonow
16. Trofimow, Kaczmarek, Pludra, Kopeć-Sobczyński (D)
17. Wojdyło, Wieczorek, Konieczny, Lotarski
18. Rolnicki, Świącik, Knapik, Świdnicki
19. Trofimow, Wieczorek, Zieliński, Sadurski
20. Miśkowiak, Liszka, Kuromonow, Konieczny
21. Kaczmarek, Cierniak, Rempała, Kościelski

Zielona Góra (środa):

I. Cash Broker Stal Gorzów 26:
16. Rafał Karczmarz (3,2,3,3) 11
17. Alan Szczotka (1,2,1,2) 6
18. Mateusz Bartkowiak (3,2,1,3) 9

II. Falubaz Zielona Góra 22:
1. Sebastian Niedźwiedź (3,3,3,3) 12
2. Nile Tufft (0,0,-,-) 0
3. Sebastian Helwig (1,-,-,0) 1
22. Mateusz Tonder (1,3,3,2) 9

III. Get Well Toruń 19:
13. Daniel Kaczmarek (2,3,3,3) 11
14. Igor Kopeć-Sobczyński (0,2,2,2) 6
15. Marcin Kościelski (0,1,1,-) 2
26. Aleks Rydlewski (0) 0

IV-VI. Betard Sparta Wrocław 17:
4. Patryk Wojdyło (2,2,3,1) 8
5. Kacper Konieczny (1,0,0,0) 1
6. Przemysław Liszka (1,2,2,3) 8

IV-VI. ROW Rybnik 17:
7. Lars Skupień (2,3,3,2) 10
8. Robert Chmiel (3,2,1,1) 7
9. Mateusz Tudzież (0,0,T,0) 0

IV-VI. Włókniarz Częstochowa 17:
19. Bartosz Świącik (W,1,2,-) 3
20. Adrian Woźniak (-,0,2,1) 3
21. Mateusz Świdnicki (0,-,3,1) 4
28. Michał Gruchalski (2,3,2) 7

VII. Orzeł Łódź 8:
10. Jakub Miśkowiak (1,2,1,1) 5
11. Mateusz Błażykowski (0,0,1,0) 1
12. Maciej Kuromonow (1,1,0,0) 2

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Wojdyło, Konieczny, Tufft
2. Chmiel, Skupień, Miśkowiak, Błażykowski
3. Karczmarz, Kaczmarek, Szczotka, Kopeć-Sobczyński
4. Niedźwiedź, Gruchalski, Helwig, Świącik (W)
5. Skupień, Wojdyło, Liszka, Tudzież
6. Kaczmarek, Miśkowiak, Kuromonow, Kościelski
7. Bartkowiak, Szczotka, Świącik, Świdnicki
8. Niedźwiedź, Chmiel, Tonder, Tudzież
9. Wojdyło, Liszka, Kuromonow, Błażykowski
10. Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Woźniak
11. Tonder, Karczmarz, Szczotka, Tufft
12. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Konieczny
13. Karczmarz, Bartkowiak, Chmiel, Tudzież (T)
14. Świdnicki, Woźniak, Błażykowski, Kuromonow
15. Tonder, Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Helwig
16. Karczmarz, Liszka, Bartkowiak, Konieczny
17. Skupień, Świącik, Świdnicki, Tudzież
18. Niedźwiedź, Tonder, Miśkowiak, Błażykowski
19. Liszka, Gruchalski, Woźniak, Konieczny
20. Kaczmarek, Skupień, Chmiel, Rydlewski
21. Bartkowiak, Szczotka, Miśkowiak, Kuromonow

wyniki za: speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy