Wtorkowe występy naszych zawodników

0
167

Tegoroczna tradycja nakazuje, by we wtorek nasi zawodnicy wystartowali w meczu Ekstraligi U24 oraz szwedzkich rozgrywkach Bauhaus-Ligan. Tak też się stało i w trzech spotkaniach rywalizowało dzisiaj czterech zawodników związanych z naszym zespołem.

We Wrocławiu U24 Beckhoff Sparta zwyciężyła z Grudziądzkie Mebelki GKM-em 58:31. Emil Breum i Kevin J.Pedersen wywalczyli dla zespołu ponad połowę punktów całej drużyny.

Wszyscy nasi zawodnicy musieli dzisiaj uznać wyższość ligowych rywali. O ile zawodnicy grudziądzkiego GKM-u ścigali się na wyjeździe, o tyle Mathias Thoernblom i Filip Hjelmland reprezentowali swoje zespoły na domowych torach. Niestety obie drużyny wysoko przegrały swoje spotkania, a nasi zawodnicy dopisali przy swoich nazwiskach po trzy punkty.

Wyniki meczu U24 Beckhoff Sparta WrocławGrudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz

U24 Beckhoff Sparta Wrocław58 pkt.
9. Francis Gusts – 12 (3,0,3,3,3)
10. Connor Bailey – 5 (3,1,1,-,-)
11. Kacper Andrzejewski – 7 (0,3,2,2)
12. Filip Seniuk – 4+1 (1,2*,0,1,-)
13. William Drejer – 13+2 (3,2*,3,3,2*)
14. Nikodem Mikołajczyk – 9+5 (2*,2*,2*,2*,1*)
15. Jakub Krawczyk – 8 (3,3,d,2)

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz31 pkt.
1. Emil Breum – 7 (2,1,2,2,0,0)
2. Dan Gilkes – 0 (0,0,0,-,-)
3. Daniel Klima – 2+1 (1*,1,w,-)
4. Jan Przanowski – 0 (0,0,-,-,0)
5. Kevin Juhl Pedersen – 9+1 (2,2*,3,d,1,1)
6. Kevin Małkiewicz – 2 (0,1,1)
7. Kacper Łobodziński – 11 (1,3,1,0,3,3)

Bieg po biegu:
1. (65,11) Gusts, Breum, Klima, Andrzejewski – 3:3 – (3:3)
2. (64,40) Krawczyk, Mikołajczyk, Łobodziński, Małkiewicz – 5:1 – (8:4)
3. (64,03) Drejer, Pedersen, Seniuk, Gilkes – 4:2 – (12:6)
4. (64,27) Bailey, Mikołajczyk, Małkiewicz, Przanowski – 5:1 – (17:7)
5. (65,27) Andrzejewski, Seniuk, Klima, Przanowski – 5:1 – (22:8)
6. (64,05) Krawczyk, Drejer, Breum, Gilkes – 5:1 – (27:9)
7. (63,77) Łobodziński, Pedersen, Bailey, Gusts – 1:5 – (28:14)
8. (64,43) Drejer, Mikołajczyk, Łobodziński, Klima (w) – 5:1 – (33:15)
9. (64,31) Gusts, Breum, Bailey, Gilkes – 4:2 – (37:17)
10. (64,19) Pedersen, Andrzejewski, Małkiewicz, Seniuk – 2:4 – (39:21)
11. (64,97) Gusts, Breum, Seniuk, Łobodziński – 4:2 – (43:23)
12. (65,10) Łobodziński, Andrzejewski, Krawczyk (d), Pedersen (d) – 2:3 – (45:26)
13. (64,86) Drejer, Mikołajczyk, Pedersen, Breum – 5:1 – (50:27)
14. (65,07) Łobodziński, Krawczyk, Mikołajczyk, Przanowski – 3:3 – (53:30)
15. (64,56) Gusts, Drejer, Pedersen, Breum – 5:1 – (58:31)

Wyniki meczu Piraterna MotalaVastervik Speedway

Piraterna Motala37 pkt.
9. Vaclav Milik – 7+2 (0,2,2,2*,1*)
10. Paweł Przedpełski – 7 (3,2,0,2,0)
11. Przemysław Pawlicki – 10+1 (2,2,2,1*,3)
12. Norbert Krakowiak – 0 (0,0,-,0)
13. Maciej Janowski – 10+1 (1,1*,2,1,3,2)
14. Jonathan Ejnermark – 0 (0,0,0)
15. Mathias Thoernblom – 3+1 (2,0,1*)

Vastervik Speedway53 pkt.
1. Robert Lambert – 14 (2,3,3,3,3)
2. Luke Becker – 8+1 (1*,1,1,3,2)
3. Jacob Thorssell – 4+1 (1,1,2*,0)
4. Mads Hansen – 9 (3,3,3,0,0)
5. Max Fricke – 10+2 (2*,3,3,1,1*)
6. Anton Karlsson – 4 (3,1,0)
7. Bartosz Smektała – 4 (1,3,0)

Bieg po biegu:
1. (58,00) Przedpełski, Lambert, Becker, Milik – 3:3 – (3:3)
2. (58,40) Karlsson, Thoernblom, Smektała, Ejnermark – 2:4 – (5:7)
3. (58,10) Hansen, Pawlicki, Thorssell, Krakowiak – 2:4 – (7:11)
4. (57,70) Smektała, Fricke, Janowski, Ejnermark – 1:5 – (8:16)
5. (57,60) Hansen, Przedpełski, Karlsson, Thoernblom – 2:4 – (10:20)
6. (57,10) Lambert, Pawlicki, Becker, Krakowiak – 2:4 – (12:24)
7. (57,40) Hansen, Milik, Thorssell, Przedpełski – 2:4 – (14:28)
8. (57,80) Fricke, Pawlicki, Janowski, Smektała – 3:3 – (17:31)
9. (57,10) Lambert, Janowski, Becker, Ejnermark – 2:4 – (19:35)
10. (57,70) Fricke, Milik, Thoernblom, Karlsson – 3:3 – (22:38)
11. (57,60) Becker, Thorssell, Janowski, Krakowiak – 1:5 – (23:43)
12. (58,20) Lambert, Przedpełski, Pawlicki, Hansen – 3:3 – (26:46)
13. (57,50) Janowski, Milik, Fricke, Thorssell – 5:1 – (31:47)
14. (58,00) Pawlicki, Becker, Fricke, Przedpełski – 3:3 – (34:50)
15. (57,60) Lambert, Janowski, Milik, Hansen – 3:3 – (37:53)

Wyniki meczu Dackarna MalillaLejonen Gislaved

Dackarna Malilla39 pkt.
1. Andrzej Lebiediew – 0 ()
2. Timo Lahti – 9 (3,2,0,3,0,1)
3. Rasmus Jensen – 10 (2,2,2,2,0,2)
4. Ryan Douglas – 4+3 (2*,w,1*,1*,0,0)
5. Daniel Bewley – 11+1 (2,3,2,1,2,1*)
6. Filip Hjelmland – 3 (3,0,0)
7. Tomas H. Jonasson – 2+1 (1,1*,0)

Lejonen Gislaved51 pkt.
1. Bartosz Zmarzlik – 12 (1,3,3,2,3)
2. Oliver Berntzon – 4 (0,0,1,3)
3. Jaimon Lidsey – 9+3 (1,1*,2*,3,2*)
4. Dominik Kubera – 12+1 (3,3,2,1*,3)
5. Kacper Woryna – 10 (3,3,3,1,0)
6. Sammy Van Dyck – 1 (0,0,1)
7. Casper Henriksson – 3 (2,1,0)

Bieg po biegu:
1. (58,70) Lahti, Douglas, Zmarzlik, Berntzon – 5:1 – (5:1)
2. (58,80) Hjelmland, Henriksson, Jonasson, Van Dyck – 4:2 – (9:3)
3. Kubera, Jensen, Lidsey, Douglas (w) – 2:4 – (11:7)
4. (58,10) Woryna, Bewley, Henriksson, Hjelmland – 2:4 – (13:11)
5. (58,80) Kubera, Lahti, Jonasson, Van Dyck – 3:3 – (16:14)
6. (57,80) Zmarzlik, Jensen, Douglas, Berntzon – 3:3 – (19:17)
7. (57,80) Bewley, Kubera, Lidsey, Lahti – 3:3 – (22:20)
8. (58,90) Woryna, Jensen, Douglas, Henriksson – 3:3 – (25:23)
9. (58,10) Zmarzlik, Bewley, Berntzon, Hjelmland – 2:4 – (27:27)
10. (59,00) Woryna, Jensen, Van Dyck, Jonasson – 2:4 – (29:31)
11. (58,50) Berntzon, Lidsey, Bewley, Douglas – 1:5 – (30:36)
12. (58,60) Lahti, Zmarzlik, Kubera, Jensen – 3:3 – (33:39)
13. (58,70) Lidsey, Bewley, Woryna, Lahti – 2:4 – (35:43)
14. (59,10) Zmarzlik, Lidsey, Lahti, Douglas – 1:5 – (36:48)
15. (59,00) Kubera, Jensen, Bewley, Woryna – 3:3 – (39:51)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy