W siedzibie klubu Kolejarz Opole wciąż trwa sprzedaż karnetów na sezon 2013 po promocyjnych cenach. Zarząd klubu przygotował ponadto niespodziankę dla kibiców. W konkursie organizowanym na oficjalnym fanpage’u Kolejarza zdobyć można jedną z trzech całosezonowych kart wstępu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy „polubić” oficjalny fanpage Kolejarza Opole (facebook.com/kzkolejarz) i udostępnić konkursowy wpis z plakatem reklamującym inauguracyjny mecz z Wandą Kraków. Wśród fanów, którzy wezmą udział w konkursie, w sobotę wylosowanych zostanie trzech szczęśliwców, którzy otrzymają karty wstępu obowiązujące na wszystkie zawody żużlowe w sezonie 2013 w Opolu.

Komentarze

komentarzy