W lany poniedziałek, 1 kwietnia Kolejarz Opole zainauguruje sezon żużlowy 2013 podejmując Speedway Wandę Kraków. Jutro ma być znany pełen terminarz II ligi.

Zespół z Krakowa to obecnie główny faworyt do wygrania nadchodzących rozgrywek. Trudno zatem wyobrazić sobie lepszego rywala na inaugurację. Ważną informacją jest także fakt, że pierwszy mecz sezonu opolanie odjadą na własnym obiekcie, bowiem świąteczne inauguracje od lat cieszą się w Opolu ogromnym zainteresowaniem.

Pary I rundy II ligi 2013:
Kolejarz Opole – Speedway Wanda Kraków
Victoria Piła – MIR Równe
KSM Krosno – ŻKS ROW Rybnik

Ľródło: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy