Za naszymi gośćmi kolejna runda DMPJ

0
102

W dzisiejsze popołudnie nasi „goście” mieli okazję do startu w II rundzie półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na torach w Ostrowie i i Lesznie startowało trzech związanych z naszym klubem zawodników. W Ostrowie w barwach gospodarzy startowali Jakub Krawczyk i Jakub Poczta. Zdobyli odpowiednio trzynaście i osiem punktów.

W Lesznie, w barwach Orła Łódź wystąpił Mateusz Dul. Opolanin zapisał przy swoim nazwisku siedem punktów.

Wyniki DMPJ w Ostrowie

I. Włókniarz Częstochowa: 50
9. Jakub Miśkowiak (W,3,3,3,3) 12
10. Mateusz Świdnicki (2,3,3,3,3) 14
11. Franciszek Karczewski (3,3,3,3,1) 13
12. Kajetan Kupiec (3,2,3,1,2) 11

II. Arged Malesa Ostrów Wlkp.: 33
1. Sebastian Szostak NS
2. Kacper Grzelak (3,3,1,1,3,1) 12
3. Jakub Krawczyk (1,3,1,2,3,3) 13
4. Jakub Poczta (1,2,2,W,2,1) 8

III. KS Toruń: 30
5. Krzysztof Lewandowski (2,2,2,2,2) 10
6. Mateusz Affelt (2,1,T,2,2) 7
7. Karol Żupiński (1,1,1,W,1) 4
8. Denis Zieliński (2,2,1,2,2) 9

IV. Falubaz Zielona Góra: 6
13. Kacper Rychliński (0,0,0,1,0) 1
14. Filip Frącewicz (0,1,0,D,0) 1
15. Wiktor Pelc (1,0,2,1,0) 4
16. Fabian Ragus (0,0,0,D,0) 0

Bieg po biegu:
1. Kupiec, Lewandowski, Poczta, Frącewicz
2. Karczewski, Affelt, Krawczyk, Rychliński
3. Grzelak, Zieliński, Pelc, Miśkowiak (W)
4. Krawczyk, Świdnicki, Żupiński, Ragus
5. Miśkowiak, Poczta, Affelt, Ragus
6. Świdnicki, Lewandowski, Krawczyk, Pelc
7. Grzelak, Kupiec, Żupiński, Rychliński
8. Karczewski, Zieliński, Frącewicz, Szostak (NS)
9. Świdnicki, Poczta, Zieliński, Rychliński
10. Miśkowiak, Krawczyk, Żupiński, Frącewicz
11. Karczewski, Lewandowski, Grzelak, Ragus
12. Kupiec, Pelc, Affelt (T), Poczta (W)
13. Krawczyk, Zieliński, Kupiec, Ragus (D)
14. Karczewski, Poczta, Pelc, Żupiński (W)
15. Świdnicki, Affelt, Grzelak, Frącewicz (D)
16. Miśkowiak, Lewandowski, Rychliński, Szostak
17. Grzelak, Kupiec, Żupiński, Ragus
18. Miśkowiak, Affelt, Poczta, Frącewicz
19. Świdnicki, Zieliński, Grzelak, Rychliński
20. Krawczyk, Lewandowski, Karczewski, Pelc

Wyniki DMPJ w Lesznie

I. Motor Lublin – 34
9. Mateusz Cierniak – 17 (3,3,3,3,3,2)
10. Wiktor Lampart – 16 (3,3,3,2,2,3)
11. Jan Rachubik – zastępstwo zawodnika
12. Jan Młynarski – 1 (1,u/-,ns,ns)

II. Maszewski GKM Grudziądz – 32
5. Kacper Łobodziński – 3 (3,-,-,-,-)
6. Kacper Pludra – 11 (2,2,3,1,3)
7. Wiktor Rafalski – 9 (2,3,1,2,1)
8. Seweryn Orgacki – 6 (w,0,0,3,3)
18. Kacper Warduliński – 3 (1,1,0,1)

III. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 26
1. Antoni Mencel – 9 (1,2,2,2,2,0)
2. Maksym Borowiak – 2 (2,w,-,-,-)
3. Tobiasz Musielak – 4 (0,w,0,1,1,2)
4. Damian Ratajczak – 11 (w,1,3,3,3,1)

III. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 26
13. Nikodem Bartoch – 5 (1,2,1,1,0)
14. Mateusz Dul – 7 (2,1,2,0,2)
15. Aleksander Grygolec – 6 (w,2,1,1,2)
16. Jakub Sroka – 8 (w,0,3,2,3)

Bieg po biegu:
1. Łobodziński, Dul, Młynarski, Ratajczak (w/su)
2. Lampart, Pludra, Bartoch, Musielak
3. Cierniak, Borowiak, Grygolec (w/su), Orgacki (w/u)
4. Lampart, Rafalski, Mencel, Sroka (w/u)
5. Cierniak, Pludra, Ratajczak, Sroka
6. Lampart, Grygolec, Warduliński, Musielak (w/su)
7. Rafalski, Bartoch, Borowiak (w/su), Młynarski (u/-)
8. Cierniak, Mencel, Dul, Orgacki
9. Ratajczak, Lampart, Bartoch, Orgacki
10. Cierniak, Dul, Rafalski, Musielak
11. Sroka, Mencel, Warduliński, Rachubik (ns)
12. Pludra, Mencel, Grygolec, Młynarski (ns)
13. Orgacki, Sroka, Musielak, Młynarski (ns)
14. Ratajczak, Rafalski, Grygolec, Rachubik (ns)
15. Ratajczak, Lampart, Pludra, Dul
16. Cierniak, Mencel, Bartoch, Warduliński
17. Orgacki, Grygolec, Musielak
18. Sroka, Musielak, Warduliński
19. Lampart, Dul, Rafalski, Mencel
20. Pludra, Cierniak, Ratajczak, Bartoch

wyniki za: speedwaynews.pl / sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy