Zawodnicy Kolejarza pojadą w Srebrnym Kasku

0
242

Już niebawem zostaną rozegrane eliminacje do finału Srebrnego Kasku. Na torach w Krośnie, Rawiczu oraz Bydgoszczy młodzi zawodnicy spotkają się 16 kwietnia. Na listach startowych znajdują się również zawodnicy OK Bedmet Kolejarza Opole. W Krośnie pojedzie Jarosław Krzywosz. Drugi reprezentant opolskiej drużyny, Mateusz Adamczewski będzie drugim rezerwowym w Rawiczu. Oprócz wymienionej dwójki w zawodach wezmą udział Przemysław Liszka (Rawicz), Patryk Wojdyło (Krosno) oraz wpisani pod rezerwę Adrian Bialk (Krosno) i Damian Lotarski (Bydgoszcz), ale wszyscy Ci zawodnicy będą reprezentować macierzyste kluby.

Lista startowa turnieju w Rawiczu:
1. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno)
2. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin)
3. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław)
4. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno)
5. Mateusz Jagła (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz)
6. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa)
7. Przemysław Giera (PGG ROW Rybnik)
8. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa)
9. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
10. Kevin Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno)
11. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
12. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gniezno)
13. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
14. Damian Pawliczak (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
15. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów Wlkp.)
16. Jakub Osyczka (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
17. Mateusz Błażykowski (Car Gwarant Start Gniezno)
18. Mateusz Adamczewski (OK Bedmet Kolejarz Opole)
Awans: 4 zawodników

Lista startowa turnieju w Krośnie:
1. Patryk Zieliński (Wilki Krosno)
2. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
3. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź)
4. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń)
5. Piotr Pióro (Orzeł Łódź)
6. Jarosław Krzywosz (OK Bedmet Kolejarz Opole)
7. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin)
8. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin)
9. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów)
10. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów)
11. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław)
12. Dawid Rempała (Unia Tarnów)
13. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
14. Michał Gruchalski (forBET Włókniarz Częstochowa)
15. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
16. Mateusz Świdnicki (forBET Włókniarz Częstochowa)
17. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik)
18. Adrian Bialk (forBET Włókniarz Częstochowa)
Awans: 4 zawodników + R1

Lista startowa turnieju w Bydgoszczy:
1. Tomasz Orwat (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz)
2. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń)
3. Marcel Studziński (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz)
4. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń)
5. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
6. Adrian Woźniak (forBET Włókniarz Częstochowa)
7. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
8. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
9. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów Wlkp.)
10. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
11. Kamil Pytlewski (truly.work Stal Gorzów Wlkp.)
12. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno)
13. Adrian Woźniak (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
14. Norbert Krakowiak (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
15. Marek Lutowicz (Power Duck Iveston PSŻ Poznań)
16. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
17. Damian Lotarski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
18. Filip Nizgorski (Get Well Toruń)
Awans: 4 zawodników + R2

Komentarze

komentarzy