Zorganizowany wyjazd do Miskolca

0
69

Mam nadzieję że w Opolu znajdzie się 49 kibiców Kolejarza którzy są gotowi jechać na ten arcyciekawy mecz do Miszkolca. Sprawdzałem koszty wynajęcia autokaru w trzech opolskich firmach które świadczą tego typu usługi i tak firma „Glob” to 110 zł od osoby, PKS to 102 zł. od osoby natomiast trzecia firma (nie będę wymieniał nazwy) nie była zainteresowany tą usługą.
Szanowni kibice mam do was prośbę popytajcie znajomych (nie wszyscy kibice naszej drużyny odwiedzają to forum) czy nie są zainteresowani tą wspaniałą wycieczką na Węgry.
Warunkiem wyjazdy jest zorganizowanie pełnej obsady autokaru (chodzi o koszty) a plan wyjazdu jest następujący:

Wyjazd z Opola godz. 5:00 , przyjazd do Miszkolca około godz. 14:00 tak aby każdy z kibiców miał czas na zjedzenie jakiegoś ciepłego posiłku. Mecz w 2007 roku rozpoczął się o godz. 17:30 bilety były po 2000 forintów. Wyjazd z Miszkolca do ustalenia lecz nie później jak o 21:00.

Myślę że dwa tygodnie to wystarczający czas aby się zdecydować na wyjazd, dłuższy czas może spowodować że firmy przewozowe będą miały zarezerwowane terminy.

Mamy wspaniałą drużynę żużlową ale czy Kolejarz ma takich kibiców? Myślę że tak i 13 kwietnia będziemy mieli wyjątkową przyjemność kibicować naszym jeźdźcom!!!

e-mail: 7a@wp.pl
lub telefonicznie: 602-199-908 (od godz. 8:00 do 20:00)

Organizator: Babinicz

Komentarze

komentarzy