Informacje o biletach i karnetach

0
3378

Zarząd klubu OK Bedmet Kolejarza Opole podał szczegóły dotyczące zakupu biletów i karnetów na mecze ligowe w sezonie 2020. poniżej podajemy treść oświadczenia:

„Zarząd klubu OK Bedmet Kolejarz Opole pragnie przeprosić za długi czas oczekiwania na informację w sprawie karnetów i biletów na sezon 2020. Było to spowodowane bardzo dynamiczną sytuacją związaną z epidemią, z którą każdy z nas spotyka się każdego dnia. W związku z tą trudną sytuacją z całego serca liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie, którego świadkami byliśmy już wielokrotnie. W znacznym stopniu pozwoli to przetrwać nadchodzący sezon i nie dopuści do zmarnowania ostatnich lat ciężkiej pracy.

– Sytuacja wszystkich klubów, także Kolejarza jest trudna. Nie ma co ukrywać, że budżet znacząco się zmniejszył i cały czas aktywnie poszukujemy nowych źródeł wsparcia. Prowadzimy liczne rozmowy, ale także biznes i firmy mają swoje kłopoty, więc nie jest łatwo. Na szczęście większość zawodników wykazała się zrozumieniem. To jednak nie wystarczy. Dlatego zwracamy się do naszych fanów i najważniejszych dla nas osób – kibiców. Żużel w Opolu robimy dla Was i bez Was się to nie uda. Gorąco zachęcamy do ZAKUPU KARNETÓW i biletów w wyższych cenach, tak aby Kolejarz nie tylko poradził sobie z problemami, ale też mógł walczyć na torze o najwyższe cele – mówi prezes Zygmunt Dziemba.

Pierwotnie karnety miały obowiązywać na wszystkie wydarzenia w Opolu. Wejściówki na sezon 2020 za 250 zł (karnet VIP pod wieżą), 130 zł (karnet normalny) lub 80 zł (karnet ulgowy) miały pozwolić obejrzeć pięć spotkań 2 ligi żużlowej oraz w gratisie spotkania fazy play off i turnieje mistrzowskie w Opolu. Maksymalnie byłoby to 11 wydarzeń na stadionie przy ul. Wschodniej.

W efekcie epidemii koronawirusa wiele się jednak zmieniło. Wiemy już, że w Opolu odbędzie się jedynie pięć spotkań. Dlatego zarząd wyraża ogromną nadzieję, że wszyscy którzy  zakupili karnety przychylą się do apelu i ze zrozumieniem podejdą do decyzji o utrzymaniu ich cen. TO POZWOLI KLUBOWI PRZEŻYĆ TRUDNY CZAS! Jednocześnie informujemy, że cena jednorazowego biletu w sezonie 2020 będzie wyższa i wyniesie odpowiednio: 28 zł (normany) i 18 zł (ulgowy). W efekcie posiadacze karnetów – oprócz bezcennego poczucia wsparcia dla ukochanego Kolejarza – zaoszczędzą 10 zł.

Inną ofertę kieruje z kolei do posiadaczy karnetów VIP. Każdy kto zdecyduje się go zachować lub kupić otrzyma w prezencie koszulkę  klubową na sezon 2020!

Co ważne posiadacze karnetów na sezon 2020 będą mieli PIERWSZEŃSTWO wejścia na stadion w przypadku ograniczenia liczby miejsc dostępnych dla kibiców!

W sprzedaży pozostały karnety normalne (130 zł) i VIP (250 zł).

WAŻNE. W obecnej sytuacji – wywołanej epidemią i obostrzeniami –  zakup biletów będzie się odbywał WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży drogą elektroniczną oraz w wyznaczonych punktach (sklepy Świat Alkoholi w Opolu i Tarnowie Opolskim). Regulamin rozgrywek w oparciu o decyzje władz krajowych i Sanepidu uniemożliwia bowiem sprzedaż wejściówek w kasach przed meczem.

Dziękujemy za zrozumienie. Pokażcie, że żużel i Kolejarza macie w sercach!”

Komentarze

komentarzy